uk.news
83

Папа Франциск планує криваву бійню: спільноти Римського Обряду ЗОБОВ'ЯЖУТЬ перейти на Новий Обряд

30 листопада на сторінках Summorum-Pontificum.de Мішель Шарльє написав, що до кінця 2021 буде повідомлено про примусовий перехід спільнот Римського Обряду на Новий Обряд.

Шарльє вже публікував прогнози, що ставали реальністю. Папа Франциск хоче повернути спільноти Римського Обряду "до єдиної форми" Нового псевдо-Обряду, після чого він опублікує вказівки щодо використання Traditionis Custodes.

Шарльє вважає, що до спільнот будуть направлені представники Папи Римського, які не замінять керівництва, а стануть на щабель вище. Вони "повертатимуть" такі спільноти "до духу Другого Ватиканського Собору".

На першому етапі євхаристія повністю замінить месу, щоб священики могли розпочати роботу в рамках Нового Обряду.

Проведення меси, яка не буде заборонена на першому етапі, буде довірено священикам Нового Обряду, які дотримуються вимог провального Собору. Священики Римського Обряду зможуть проводити закриті меси у виняткових випадках. Усі інші ритуали будуть заборонені.

Представники Папи Римського не вестимуть переговорів. Вони відмовлятимуться від діалогу, виявляючи жорсткість та нетерпимість.

Шарльє робить висновок, що "представники" успішно підкорять "усе керівництво таких спільнот", але не зможуть змінити "переважну більшість" учасників таких спільнот, що "приведе до розколу, якого так хоче Папа Франциск".

Зображення: © Joseph Shaw, CC BY-NC-SA, #newsWaoxrhhvia