TerezaK
381.4K
TerezaK
Pôvod proroctiev o Troch dňoch temnoty

Myšlienka Troch dňoch temnoty nie je až taká výnimočná. Jej korene možno v skutočnosti nájsť v knihe Exodus, v 10. kapitole:

„I vystrel Mojžiš ruku k nebu a v celej egyptskej krajine nastala hustá trojdňová tma. Nik nevidel druhého a tri dni sa nemohol nik pohnúť zo svojho miesta. Izraeliti však mali všetci svetlo vo svojich príbytkoch.“(Ex. 10:22,23)
TerezaK
Varovanie

Po vyššie uvedených znameniach bude ešte bezprostredné varovanie. Taktiež pôjde o istý nadprirodzený úkaz – celkom desivý, avšak sám o sebe by nemal spôsobiť žiadne škody. Bude to pre nás posledné Božie varovanie. Marie July Jahennyová:


Nebude to uprostred leta, ani počas dlhších dní roka, ale v období, keď sú dni stále krátke (zimný čas). Nebude to na konci roka, ale v prvých dňoch (…More
Varovanie

Po vyššie uvedených znameniach bude ešte bezprostredné varovanie. Taktiež pôjde o istý nadprirodzený úkaz – celkom desivý, avšak sám o sebe by nemal spôsobiť žiadne škody. Bude to pre nás posledné Božie varovanie. Marie July Jahennyová:


Nebude to uprostred leta, ani počas dlhších dní roka, ale v období, keď sú dni stále krátke (zimný čas). Nebude to na konci roka, ale v prvých dňoch (nového roka), keď vám dám Moje jasné varovanie. Ten deň temna a bleskov bude prvý, ktorý pošlem na obrátenie hriešnikov. Množstvo z nich sa navráti ku Mne ešte pred Veľkou búrkou (samotným trestom) čo bude nasledovať zakrátko potom. Táto (prvá) temnota a blesky nebudú pokrývať celé Francúzsko, ale časť Bretónska… Z jednej noci po ďalšiu – celý jeden deň – neprestanú blesky burácať. Oheň z nich spôsobí množstvo škody, dokonca aj v zabarikádovaných domoch, v ktorých niekto žije v hriechu.
Hermenegild
Chronológia udalostí:
1. Varovanie /rozhodnutie duše, komu bude patriť/ -zrážka nebes. telies
2. Zázrak /potvrdenie/ podľa Garabandalu do 1/2 roka po varovaní
3. Trojdňová tma /vyčistenie zeme/ má až vtedy padnúť asteroid do mora/.
TerezaK
srdečně děkuji za upřímnou reakci. TAKÉ JSEM TO TAK MĚLA SEŘAZENÉ. Možná nemáte víru v poselství Varování, která mají potvrdit Garabandal, ale též je upřesňují pro dnešní generaci, jednotlivý vývoj událostí. Např., že srážka asteroidu bude všem viditelná, nebude to smrtící asteroid, ale ohlásí Varování a mnoho lidí si právě bude moci myslet, že je smrtící ALE TEN, CO OHLAŠUJE VAROVÁNÍ SMRTÍCÍ …More
srdečně děkuji za upřímnou reakci. TAKÉ JSEM TO TAK MĚLA SEŘAZENÉ. Možná nemáte víru v poselství Varování, která mají potvrdit Garabandal, ale též je upřesňují pro dnešní generaci, jednotlivý vývoj událostí. Např., že srážka asteroidu bude všem viditelná, nebude to smrtící asteroid, ale ohlásí Varování a mnoho lidí si právě bude moci myslet, že je smrtící ALE TEN, CO OHLAŠUJE VAROVÁNÍ SMRTÍCÍ NEBUDE, FYZICKY !! Až v době Trestů, tj. v době po srážce komet, která bude mít POUZE DUCHOVNÍ DOPAD, NIKOLI FYZICKÝ, a po 6-ti dnech konverze, až v době Velkého Soužení dopadne i asteroid Pelyněk - z Knihy Zjevení. Já tu víru v poselství Varování mám, i v pravost poselství Petrvse, tedy mě nyní trochu překvapilo toto upozornění od něj, ale vypadá to, že je skutečně od něj, tedy budou pravdivé. V jakém slova smyslu nevím, ale asi v přesném.
TerezaK
mě jde spíše o toto: při Varování by mělo dojít k Vytržení některých, tedy je otázka, zda démoni se nebudou snažit je zadržet nebo, zda tři dny tma má být příprava k pokoře pipravit na setkání S BOhem - to tak bude ASI SPÍŠE.
2 more comments from TerezaK
TerezaK
Protože v Poselstvích Varování je uvedené pouze o třech dnech šero až tma - před Varováním. Ale je možné, že to tam není přímo jasně uvedené, aže to Pán oznamuje, až nyní, kdy je to podle něj vhodné
TerezaK
Rozhodně čas se zkracuje, "až roky budou plynout jak měsíce a měsíce jako dny,"- tak nějak to říkala někde Panna Maria, ( to mi připadá, že už je to teď, skoro,), takže to velmi rychle uteče,Jak je v Bibli sv- Mt 2422 A kdyby nebyly ty dny zkráceny, nebyl by spasen žádný člověk;
Hermenegild
Vypukne vojna a keď bude najhoršie, Pán zošle Varovanie - súd duše v malom, teda sa ocitne v božej blízkosti. Ta zrážka nebes. telies bude hrôzostrašná, bude veľké teplo a ľudia v hrôze budú ako v klinickej smrti. Bude to v každom prípade obrovský šok pre ľudí. Mnohí ten šok neprežijú, dostanú infarkt. Podľa mňa vtedy uznajú židia Mesiáša, lebo ho uvidia. potom bude na asi 6 týždňov diabol …More
Vypukne vojna a keď bude najhoršie, Pán zošle Varovanie - súd duše v malom, teda sa ocitne v božej blízkosti. Ta zrážka nebes. telies bude hrôzostrašná, bude veľké teplo a ľudia v hrôze budú ako v klinickej smrti. Bude to v každom prípade obrovský šok pre ľudí. Mnohí ten šok neprežijú, dostanú infarkt. Podľa mňa vtedy uznajú židia Mesiáša, lebo ho uvidia. potom bude na asi 6 týždňov diabol spútaný a každý sa rozhodne, či chce patriť Bohu, alebo svetu-diablovi. Potvrdí to sľúbený Veľký zázrak. Ak sa ľudia ani potom neobrátia k Bohu, bude trojdňová tma.
Pred varovaním niektorí uvádzajú, že slnko sa zatmie aj mesiac a bude žiariť 7 dní kríž na oblohe. Ale to môže byť aj až pri zrážke nebes. telies a ten kríž bude ešte žiariť 7 dní. Potom sa má objaviť Antikrist ako mierotvorca a začne nesmierne prenasledovanie ukončené 3-dňovou tmou.
TerezaK
třeab hlad má člověk opravdu jednou za dva dny, podle toho poznám, že čas se opravdu zkrátil, už prý byli i hodiny zkráceny o nějaký atom sekundy, či co . Takže to by mhlo být vysvobození pro ty, co mají malé děti, že se nebudou muset bát, že v té době pro ně neseženou jídlo(mléko, vodu, apod,),že to mohou prospat, ty hrůzy, malé děti - pokud dá Pán.
TerezaK
Hermenegild, cením si postřehy i názory, velmi (i když neuvádíte z čeho čerpáte, konkrétně), ale mám trochu jiné informace, samozřejmě vůbec nevím, zda jsou správně, ale mohu sdělit jaké+jak jsem je pochopila. Ale musím si je seřadit, což sám vidíte, že, to není jednoduché,když to člověk má napsat, tak je to najendou těžší.
Hermenegild
Mám prečítané mnohé posolstvá mystikov. Je to môj názor. Zrejme pôjde všetko veľmi rýchlo jedno za druhým za sebou. Napr. pri Veľkom zázraku bude vyhlásená posledná mariánska dogma korunovanie Matky všetkých národov-posolstvá z Amsterdamu /Ida Peerdeman/. Počas Varovania bude duša pred Bohom, teda nemôže ju chmatať satan a po ňom, aby strávila toto poznanie, má byť satan neškodný-zviazaný asi …More
Mám prečítané mnohé posolstvá mystikov. Je to môj názor. Zrejme pôjde všetko veľmi rýchlo jedno za druhým za sebou. Napr. pri Veľkom zázraku bude vyhlásená posledná mariánska dogma korunovanie Matky všetkých národov-posolstvá z Amsterdamu /Ida Peerdeman/. Počas Varovania bude duša pred Bohom, teda nemôže ju chmatať satan a po ňom, aby strávila toto poznanie, má byť satan neškodný-zviazaný asi počas 6 týždňov.
TerezaK
Varování vypukne těsně přes sv. válkou (protže bez Boží mimořádné pomoci by byl úplný konec při dnešních zbraní a moci těch,kteří zbraně mohou mít.) K tomu ani nepotřebuji žádná proroctví, to mi je úplně jasné. To by je Bůh musel opravdu hodně brzdit, kdyby je nechal vypustit atom, a všichni bychom nezahynuli. To je má vlastní domněnka při vší úctě. To už by pak byl snad větší zázrak, že by …More
Varování vypukne těsně přes sv. válkou (protže bez Boží mimořádné pomoci by byl úplný konec při dnešních zbraní a moci těch,kteří zbraně mohou mít.) K tomu ani nepotřebuji žádná proroctví, to mi je úplně jasné. To by je Bůh musel opravdu hodně brzdit, kdyby je nechal vypustit atom, a všichni bychom nezahynuli. To je má vlastní domněnka při vší úctě. To už by pak byl snad větší zázrak, že by někdo zůstal naživz, než to, že by Varování Bůh neposlal před válkou.
TerezaK
četba je dobrá,někdy třeba aktualizovat s realitou, proto máme možnost komunikace+je to v pořádku.
4 more comments from TerezaK
TerezaK
tak to je můj základní předpoklad, a od toho vychází vše ostatní. Určitě se mohu mýlit, ale napíšu, co mi někdo řekl, i když nemusí to být pravda.
TerezaK
Varování bude těsně před válkou, a bude tak (nerada používám slovo strašné, protože pro uvědomnelé může být STRAŠNĚ KRÁSNÉ), že si lidé budou myslet, že vypukla válka, ale nebude to válka, bude to výbuch oblohy, která se zbarví do ruda. Jako Krev Kristova. Že by mělo být Varování před Válkou mi řekla jedna osoba, nemusela říkat pravdu, nevím, ale shoduje se to i smým názorem,viz výše.. Pak bude …More
Varování bude těsně před válkou, a bude tak (nerada používám slovo strašné, protože pro uvědomnelé může být STRAŠNĚ KRÁSNÉ), že si lidé budou myslet, že vypukla válka, ale nebude to válka, bude to výbuch oblohy, která se zbarví do ruda. Jako Krev Kristova. Že by mělo být Varování před Válkou mi řekla jedna osoba, nemusela říkat pravdu, nevím, ale shoduje se to i smým názorem,viz výše.. Pak bude 6 dnů konverze, až pak bude Soužení (válka, vláda Antikrista, čipy, Pelyňek- kometa trestu). Kometa Trestu z KNihy Zjevení Pelyněk není kometa ohlašující Varování. Při ní se neuskuteční Trest,ale BOží Milosrdenství - to je z poselství varování, to není můj názor.
TerezaK
Trochu mi není jen jasné: to je můj vlastní nápad: zda nás Bůh připraví na skutečnosti globálně nějakou vizí, protože ta samá osoba mi řekla, žeVarování bude až za 3,5 roku, což mi připadá divné. Připadá mi, že to může být i nyní, třeba po Novém Roce nebo na Velikonoce...?nevím, víme jen,že Nemáme to vědět dopředu, abychom nečinili pokání z falešné pokory, ale snažili se žít dobře pro Boha …More
Trochu mi není jen jasné: to je můj vlastní nápad: zda nás Bůh připraví na skutečnosti globálně nějakou vizí, protože ta samá osoba mi řekla, žeVarování bude až za 3,5 roku, což mi připadá divné. Připadá mi, že to může být i nyní, třeba po Novém Roce nebo na Velikonoce...?nevím, víme jen,že Nemáme to vědět dopředu, abychom nečinili pokání z falešné pokory, ale snažili se žít dobře pro Boha samého, nikoli pro trest nebo odměnu.
TerezaK
ale pokud by měla být válka teď, tak by mohlo být Varování na Silvestra. Pokud začne tma, tak to budeme vědět, že to asi začíná. Stejně nejlepší cesta k Bohu je ta, žít tak,jako bychom měli právě stanout před Bohem. Příprava a vstup do Nového Roku (kdo může nejlépe svátost smíření) s připravenou duší nezaškodí ani dobrému životu ani přípravě na smrt.
Hermenegild
Trojdňová tma- bude padať oheň z neba, obrovské zemetrasenie od pádu asteroidu do mora na severe a 100 m vysoké vlny mora, ktorá sa bude prelievať všade a úplne sa zmení tvárnosť zeme-musí byť všetko hriešne pochované a zároveň diabli budú chcieť všetko získať pre peklo.
Hermenegild
Výsledkom varovania má byť aj vyliatie Ducha Sv. na tých, ktorí ho prijmú a teda budú v milosti posväcujúcej.
TerezaK
proroctví paní Marie July Jahennyová jsem vždy brala s rezervou, protže jsem nenanšla, že by byla svatá, a tam je třeba ted y opatrnosti. Ale je tam mnoho, co vypadá velmi reálně.
TerezaK
přijde mi, že tam píše jakoby o dvou časech, že má být dvakrát: jendou před Výstrahou, jednou Před KOncem
One more comment from TerezaK
TerezaK
Proč by to ten Petrvs tedy psal?
Hermenegild
Lebo sme blízko toho času a už medzi jednotlivými dejmi nebude čas na obrátenie, lebo sa skončí čas milosrdenstva a nastúpi čas božej spravodlivosti.
TerezaK
Petrus navazuje zřejmě na stará katolická proroctví, o kterých se mnozí, včetně mě, domnívali, že by se vztahovali až na chvíli před Druhým Příchodem. Ale může to být jinaK? Proroctví např. tato známá: Tri dni temnoty: výmysel, alebo skutočné proroctvo? - m.p.gavlak - Blog - Pravda
TerezaK
V poselství Knihy Pravdy je napsáno, že, když přijde Varování, přijdou i démoni, protože tam, kam jde On, přicházejí i démoni a se snaží strhnout duši - omlouvám se, nemohu najít přesnou citaci, ani přesné číslo poselství, kdyby o něm někdo věděl, byla bych ráda. Dalo by se lépe z toho vyčíst, zda by měli být tři dny temnoty před Varováním, při něm nebo po něm. Moc tomu nerozumím, ale vím, věřím,…More
V poselství Knihy Pravdy je napsáno, že, když přijde Varování, přijdou i démoni, protože tam, kam jde On, přicházejí i démoni a se snaží strhnout duši - omlouvám se, nemohu najít přesnou citaci, ani přesné číslo poselství, kdyby o něm někdo věděl, byla bych ráda. Dalo by se lépe z toho vyčíst, zda by měli být tři dny temnoty před Varováním, při něm nebo po něm. Moc tomu nerozumím, ale vím, věřím, že o každé duši speciálně Bůh ví a stará se o ní. Nerozumím, ani událostem, ani souvislostem, ani žádné neudávám, ani žádné načasování netuším. Jen že mi někdo připomněl, že kometa Leonard má být nejblíže Slunci 3.1. 2021, tedy, údajně, přesně rok po té , co byla objevena. Nedělám žádné závěry, jen že mi to někdo připomněl, tak postřeh připomínám dál. Vzpomínám si matně, že je někde uvedeno, snad Johny Leary, že kometa Varování (která nemá působit žádnou fyzickou újmu., dle proroctví), má být známa až asi 72 hodin před událostí - srážkou, která nemá působit fyzickou újmu.