Clicks271

Módlcie się za „biskupa w bieli”

Slawek
13 stycznia 2014 [...] "Proszę was, moje kochane dzieci, módlcie się za Wikariusza mojego Boskiego Syna na ziemi. Módlcie się za „biskupa w bieli”, który na szczycie Golgoty wraz z całym Kościołem …More
13 stycznia 2014 [...] "Proszę was, moje kochane dzieci, módlcie się za Wikariusza mojego Boskiego Syna na ziemi. Módlcie się za „biskupa w bieli”, który na szczycie Golgoty wraz z całym Kościołem staje pod krzyżem mojego Boskiego Syna. Módlcie się za Biskupa Rzymu, aby miał odwagę głosić Prawdę pośród ruin i zgliszcz świata zniszczonego grzechem. Ofiara i zjednoczenie z krzyżem jest drogą Kościoła. Drzewo krzyża przynosi owoc i wzrasta na krwi męczenników. Surowość krzyża, jego nieociosane belki, są znakiem, że jest on rzeczywistością, która weszła w dzieje zbawienia ludzkości.
Nie lękajcie się jednak, moje małe dzieci. Jeśli chcecie podążać za Chrystusem, musicie podążać na Golgotę z całą świadomością waszej ofiary i zjednoczenia z Kościołem. Żadna rewolucja, którą symbolizuje broń palna, ani żadne strzały, które wykorzystuje jeździec na białym koniu, nie zniszczą Kościoła mojego Syna. Ostateczne zwycięstwo należy do Boga. Zwycięstwo należy również do tych wszystkich, którzy poświęcili się mojemu Niepokalanemu Sercu."

Fragmenty orędzi Matki Bożej ze stycznia 2014 roku.
Maryja wzorem słuchania, podejmowania decyzji i działania.
Papież Franciszek
Autor: www.damiangierlach.pl
Papież Franciszek