zaba
Zeť Trumpův Kušner určitě není antikrist.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Slúži antikristovi aj s trumpom a putinom.
apredsasatoci
Diabol je Božia opica
Preto je dosť pravdepodobné (nie je to moja myšlienka, ale stotožňujem sa s nou), že Antikrista nepoznáme.
apredsasatoci
Chápem Židov, že majú v nenávisti gojima.
Ale prečo tu hrôzu činia aj svojim ľuďom?
Tomuto fakt nerozumiem!
dominikguzman
Židia si sami urobili aj „Holokauzu“, tomuto sa netreba diviť. Aj oni medzi sebou robia rozdieli na lepšožidov a horšožidov.
apredsasatoci
To je pravda. Ale s tým zámerom, aby sa v budúcnosti mohli opierať o antisemitizmus.
Bratia a sestry
Raši a Hlas-SD bojujú za čo najväčšie zaočkovanie Slovákov

Hrajú to však na dobrovoľnosť. Raši chodil pravidelne na Svetové ekonomické fórum. Je zapojený do medicinského biznisu a stoji v hierarchii veľmi vysoko. Opakovane chcel tvrdšie vyhľadávanie ľudí a kontaktov COVID pozitívnych, tým zasahovať do súkromia a citlivých dát. Je to však globalistická agenta, ktorej súčasťou je Pellegrini aj …More
Raši a Hlas-SD bojujú za čo najväčšie zaočkovanie Slovákov

Hrajú to však na dobrovoľnosť. Raši chodil pravidelne na Svetové ekonomické fórum. Je zapojený do medicinského biznisu a stoji v hierarchii veľmi vysoko. Opakovane chcel tvrdšie vyhľadávanie ľudí a kontaktov COVID pozitívnych, tým zasahovať do súkromia a citlivých dát. Je to však globalistická agenta, ktorej súčasťou je Pellegrini aj Raši.

Kto sa nechce podľa Rašiho očkovať je extrémista. Raši si myslí, že vyše 60% Slovákov sú naivní hlupáci, ktorí sa dajú očkovať experimentálnou vakcínou?

inenoviny.sk/…as-sd-bojuju-za-co-najvacsie-zaockovanie-slovakov/
dominikguzman
Pre nich je každý druhý Slovák extrémista. Oni nenávidia samých seba za to, že sa narodili ako Slováci, a považujú sa za svetoobčanov.