W Kościele katolickim Niedziela Palmowa otwiera Wielki Tydzień czas bezpośrednio poprzedzający Święta Wielkanocne. W czasie liturgii wspominany jest uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy, poprzedzający jego mękę i śmierć na krzyżu.
Karol Kwiatkowski

W Kościele dziś Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień – Duchowość – Nasza Polska – intern…

W Kościele katolickim Niedziela Palmowa otwiera Wielki Tydzień czas bezpośrednio poprzedzający Święta Wielkanocne. W czasie liturgii wspominany jest …
tekla
Gdyby maski chroniły przed wirusami ludzkość już dawno by na to wpadła. Jednak wpadła na to dopiero rok temu! Czy cała ludzkość powinna dostać Nobla?
V.R.S.
Cała oprócz "ewangelisty Ukasza", który śmiał się z masek.
V.R.S.
Gdzie takie tłumy pod kościołem? Czy po prostu autor próbuje zarządzać percepcją?
Quas Primas
Weronika....S
Dzisiejsza niedziela, Niedziela Palmowa, to pięćdziesiąta niedziela zamaskowanych wiernych i duchowieństwa w kościołach katolickich w Polsce i nowe ograniczenia ilości wiernych podczas nabożeństw. To dyktat świeckich wrogów Pana Boga, zarządzających obecnie w istocie Kościołem Katolickim. Piłat, na którym Żydzi wymusili skazanie Chrystusa ,,umył ręce,, natomiast współcześni przedstawiciele …More
Dzisiejsza niedziela, Niedziela Palmowa, to pięćdziesiąta niedziela zamaskowanych wiernych i duchowieństwa w kościołach katolickich w Polsce i nowe ograniczenia ilości wiernych podczas nabożeństw. To dyktat świeckich wrogów Pana Boga, zarządzających obecnie w istocie Kościołem Katolickim. Piłat, na którym Żydzi wymusili skazanie Chrystusa ,,umył ręce,, natomiast współcześni przedstawiciele Kościoła z nakazu EP biorą aktywny udział w spisku przeciwko Kościołowi i wiernym. A podstawą jest kowidowy szantaż.