Drahý bojovník

Národné stretnutie križiackych modlitieb SK-CZ - Kniha Pravdy
križiackej modlitby, pozývame ťa na národné križiacke modlitebné stretnutie Ježiš ľudstvu, ktoré sa uskutoční
9. augusta 2022 v utorok o 19:30 hod přes ZOOM

Link na prihlásenie: Welcome! You are invited to join a webinar: Národné modlitebné stretnutie križiackych modlitieb Slovenska a Česka, Mesiac spásy duší (Slovakia and Czechia). After registering, you will receive a confirmation email about joining the webinar.

Témou celého tohto mesiaca je MATKA SPÁSY – MESIAC ZÁCHRANY DUŠÍ.

Veľa, veľa ľudí na svete tvorí Moju vzácnu armádu. Prostredníctvom modlitby, osobného utrpenia a šírenia Môjho Slova budú zachraňovať duše. Čím silnejšia bude Moja armáda pri záchrane duší, tým menší bude dosah trestu. (Ježiš, 23. júla 2011)

Budeme sa modliť svätý ruženec, križiacke modlitby, ako i korunku k Božiemu milosrdenstvu za spásu všetkých hriešnikov, vrátane tých, ktorých nosíme v srdci, a priateľov, ktorí sa odvrátili od Pána.

Zjednoťme svoje srdcia ako jedna celosvetová rodina Ježiš ľudstvu, spolu s Pannou Máriou, našou Matkou Spásy, a prinášajme svoje modlitby a obety za obrátenie a spásu všetkých hriešnikov.

Ježišu, dôverujeme Ti!

Matka Spásy, oroduj za nás!

JTM SK – CZ
TerezaK
🔔🔔❤SLYŠTE DUCHA
Triple Grace, 8. srpna 2022
Log into Facebook
MŮJ DUCH MLUVÍ K MÝM VYVOLENÝM NÁDOBÁM, dělníkům sklizně a bojovníkům, aby se postavili za Mé Království a byli svědkem Světla Mého Syna Ježíše. NADEŠEL ČAS SVĚDKŮ.
Mnozí ve světě ODMÍTAJÍ příchod Mého Syna jako ZNAMENÍ JONÁŠE a také odmítnou DUCHA POKÁNÍ, který bude vnesen do národů. Proto MÉ SOUDY PADNOU na tento …More
🔔🔔❤SLYŠTE DUCHA
Triple Grace, 8. srpna 2022
Log into Facebook
MŮJ DUCH MLUVÍ K MÝM VYVOLENÝM NÁDOBÁM, dělníkům sklizně a bojovníkům, aby se postavili za Mé Království a byli svědkem Světla Mého Syna Ježíše. NADEŠEL ČAS SVĚDKŮ.

Mnozí ve světě ODMÍTAJÍ příchod Mého Syna jako ZNAMENÍ JONÁŠE a také odmítnou DUCHA POKÁNÍ, který bude vnesen do národů. Proto MÉ SOUDY PADNOU na tento zlý svět.

SLYŠTE DUCHA

Můj Duch mluví hlasitě a jasně a všichni, kdo jsou naladěni na Království, uslyší hlas. JSTE POVOLÁNI do svého osudu JAKO SVĚDKOVÉ Mého Syna Ježíše v národech. Nebojte se, ale MLUVTE SMĚLE PRAVDU.

PŘIPRAVIL JSEM VÁS SKRZE SNY A VIZE na tento okamžik v čase, kdy budete NÁSLEDOVAT DUCHA, abyste se postavili PROTI LŽÍM A PODVODŮM nepřítele, který si nárokuje vlastnictví světa. Postavte se PROTI ZLÉ ZÁPLAVĚ.

SLYŠTE DUCHA

POSLOUCHEJTE MŮJ HLAS, ZAPISUJTE SI SVÉ SNY A VIZE. Váš Otec k vám mluví. Budu kontrolovat VAŠE KROKY v nadcházejícím závodě směrem k Mé svaté hoře. SMĚREM K HOŘE SION.

DUCH NEBE byl umístěn do vašeho středu, ABY VÁS VEDL na tomto duchovním začátku vašeho osudu. BRZY BUDE VŠE STÁLE VÍCE A VÍCE FYZICKÉ. Ale zatím poslouchejte hlas Mého Ducha a BUĎTE SVĚDKY SVĚTLA, které se vrátilo na zem.

Michael
Triple Grace

Zjevení podle Jána