Clicks1.6K
Frog
11

Talmudský původ koronaviru

Rabbi Mendel Kessin podal výklad původu koronaviru na základě talmudu v pořadu Thorah Thinking. Jenže není to žádná tóra, nýbrž babylonský talmud. Chudák dobrotivý rabín ve své snaze zachránit co nejvíce příslušníků své nadřazené rasy, a rovněž i ubohých Gojů, jež byli taktéž stvořeni k obrazu Božímu, nechtěně vycinkal celé tajemství talmudského původu celého tohoto koronavirového divadla. Poslouchejte pozorně, něco takového je jen tak neslyší! Je to bomba!!!

The reason for the Coronavirus Pandemic, and how to protect from it
Torah Thinking - Given 3/21/2020 by Rabbi Mendel Kessin
www.youtube.com

Talmud učí, že těsně před příchodem mesiáše musí přijít na celé lidstvo mor. Rabbi pak vysvětluje rozdíl mezi středověkým morem, španělskou chřipkou a koronavirem. Zatímco ty první mory měly za úkol lidstvo zabíjet, koronavirus je naprosto neškodný. To, co zabíjí, není koronavirus, ale strach z něj. A strach mají ti, co mají špatné svědomí. Podle rabína se proto nemusíme bát, že někoho nakazíme, a když někdo zemře, je to jeho věc, je to trest Boží za jeho špatnou karmu, a nemáme prý oběti koronaviru vůbec litovat. Rabbi Kesin náleží ke skupině talmudských rabínů, kteří velebí Hitlera (jenž byl jejich nástroj), za holokaust miliónů jejich neposlušných bratří, děkují mu za očistu Židů, že tak po vzniku státu Izrael mohli vstoupit do bran Jeruzaléma pouze ti "vyvolení", "čistí" a "zdraví".

Zde na Gloria.TV bylo zveřejněno video „David Icke o Koronaviru“,
David Icke o Koronaviru (České Titulky) 2/2
kde Icke líčí, jak byla karanténa stanovena na dva týdny, pak byla zase o další dva týdny prodloužena, a bude dál prodloužena o měsíc, pak zase o měsíc, atd. A Icke se z pozice ateisty ptá, jak dlouho bude toto neustálé prodlužování trvat. Pak dává odpověď, že to bude trvat do té doby, než globální elity uznají, že celé divadlo splnilo jejich požadovaný účel. Co je však tímto finálním účelem, už Icke neříká. Rabbi Kessin tvrdí, že finálním účelem je dosažení karantény na nebi. My křesťané se modlíme "jak na nebi, tak i na zemi", v talmudu je to zkrátka obráceně, jak ve starém Babylonu, když se stavěla věž. V pojetí talmudu ďábel není Boží nepřítel, ale velice vážená osobnost v nebi. Má tam roli generálního prokurátora u nebeského soudního dvora, kde žaluje na lidi, které předtím svedl. Proto karanténa na zemi musí trvat tak dlouho, aby lidé byli zavřeni doma na nechodili ven, kde by mohli hřešit, aby ďábel nemohl předkládat další žaloby, a tím pádem se nebeský tribunál uzavře a na nebi nastane mlčení. A jak se pozná, že je celé nebe v karanténě? Podle toho, že se zjeví mesiáš. Přeloženo do křesťanského jazyka: celý svět bude v povinné karanténě tak dlouho, dokud nebude v Jeruzalémě připraven k instalaci globální vládce celého světa - Antikrist.

Když jsem tohle posílal svým známým, všichni mysleli, že je rabín blázen. Ale on je přitom vysoce vážená světová autorita, viz jeho životopis:
www.ou.org/holidays/author/rabbi-mendel-kessin/

To znamená, že se Antikrist zjeví v průběhu několika měsíců, ne-li pouhých týdnů. Vypovídá o tom i lednové prohlášení rabína Berkowicze o přípravě pozvání 40 světových vůdců na tento rok do Jeruzaléma na korunovaci Antikrista.

40 World Leaders Scheduled to Converge on Jerusalem: ‘Preparation for Messiah’ says Prominent Rabbi
By Adam Eliyahu Berkowitz January 21, 2020, 2:17 pm
www.breakingisraelnews.com/143758/40-world-leaders-scheduled-to-converge-on-jerusalem-preparation-for-messiah-says-prominent-rabbi/

Vloni kolovalo po internetu spoustu videí, kde talmudští rabíni, jsouce přesvědčeni, že mesiášská doba je již tu, apelovali na izraelskou vládu a tajné služby, aby proces příchodu mesiáše pokud možno urychlili. I stalo se. Tajné služby zapracovaly. Že koronavirus není přírodního původu, je již v tuto chvíli každému na tomto fóru jasné. Synagoga satanova má pod palcem illuminaty, ti pak řídí všechny zednářské lóže, a odtud dostávají světoví vládci všechny rozkazy. A hlavně si dávají viditelná tajná znamení, co se připravuje. Podpálení Notre Dame přesně před rokem bylo ono znamení pro zasvěcené, ohlašující akci "koronavirus - příchod mesiáše".

Když Malachi Brendan Martin krátce před tím, než byl v roce 1999 zavražděn, byl tázán z Art Bell radia, kdy přijde Antikrist, řekl: nebude to trvat ani 200 let, ani 50 let, a ani 20 let. A v roce 2019 se všechno upeklo. Martin uvedl i tři důležité body spojené s příchodem Antikrista:
1) Celý svět se náhle a nečekaně dostane do naprosto neřešitelné situace.
2) Objeví se zpráva, že se našel někdo, kdo má z globálního hlediska řešení na všechny vzniklé problémy.
3) Svět se bude prát: jsi to ty, kdo má na všechno řešení? A on odpoví, já jsem. A celý svět padne na kolena k jeho nohám.

Když jsem před sedmi lety našel Martinovy audio nahrávky, přemýšlel jsem, jak se do neřešitelné situace může dostat celý svět. Tehdy krize probíhala pouze ve státech zasažených "arabským jarem", takže to není celý svět. Pak se přidal rusko-ukrajinský konflikt. Také lokální. Potom přišla migrační krize. Ale ta zasáhla jen EU a USA. Byl strach z Ruska, že vyvolá světovou válku. To také nemusí být celý svět, neboť ani první, ani druhá válka, i když byly světové, nezasáhly území úplně celého světa. Ale před touto současnou "koronavirou pandemií" není úniku, není jediného místečka na světě, kam by "nedosáhla".

Když jsem před deseti lety náhodu objevil starý německý film "Růžový král" z roku 1986, jenž je v podstatě vizualizací rosikruciánských mysterií, moc jsem tomu nerozuměl. Až teď po zapálení Notre Dame a "koronavirové pandemii" to začíná dávat smysl. Požár chrámu je signál pro zjevení se růžového krále, jehož představitel mluvil arabsky. Nový světový řád bude stát na noahidských protokolech, které jsou převzaty z islámského práva Sharia. Obětí je chlapec, mluvící italsky, představující upadlý Vatikán po jeho druhém koncilu. Chlapec je nejprve růžovým králem zneužíván, a potom usmrcen. V tu chvíli všichni před růžovým králem v tichosti padnou na kolena, a tím film končí.

H265 rip se čtyřjazyčnými volitelnými titulky jsem dal na Uložto:
The Rose King - Der Rosenkönig (1986) HEVC 720p HE-AACv2 EN,PT,RU,SP subs.mkv
uloz.to/…/the-rose-king-d…

Film byl přeložen do angličtiny, ruštiny, španělštiny a portugalštiny. Ale varuji předem, je to jen pro silné povahy, ve filmu je mnoho drastických scén. Pro představitelku hlavní role to byla tak nesmírná psychická zátěž, že pár týdnů po natáčení filmu zemřela.
Frog
@Kallistratos To není jen tak obyčejný film. Ve francouzském komentáři
avoir-alire.com/le-roi-des-roses-la-critique
je vzpomenut Jean Cocteau jako sponzor filmu. A ten v době, kdy žil, patřil k zednářské superelitě, měl jedno z nejvyšších zasvěcení na celém světě. A bez této znalosti není možné film pochopit. Všechny komentáře, co jsem četl, jsou úplně mimo, a redukují se pouze na vidění …More
@Kallistratos To není jen tak obyčejný film. Ve francouzském komentáři
avoir-alire.com/le-roi-des-roses-la-critique
je vzpomenut Jean Cocteau jako sponzor filmu. A ten v době, kdy žil, patřil k zednářské superelitě, měl jedno z nejvyšších zasvěcení na celém světě. A bez této znalosti není možné film pochopit. Všechny komentáře, co jsem četl, jsou úplně mimo, a redukují se pouze na vidění jakéhosi spojení erotických a náboženských prvků, a na kontrast mezi láskou a smrtí, vyvýšením a odlidštěním, viz např.
filmzentrale.com/rezis/rosenkoenigdk.htm
Die Sehnsucht als seelische Bewegung: für Schroeter genügt sie sich nicht selbst, und er teilt das lebhafte Gefühl des Ungenügens an der Welt mit dem erotischen und religiösen Menschen zugleich...
Schroeters Helden, die im Irdisch-Erotischen wie in mystischer Ekstase Sehnsucht zu erfüllen suchen, verehren die Rose als Zeichen der Liebe, des Schmerzes und des Todes...
Der Züchtersohn, der sich aus seinem Liebesobjekt ein Idol bildet, erhöht zwar den Geliebten, er entmenschlicht ihn aber auch...

Samozřejmě vím o tom, že představitelka hlavní role trpěla už několik let rakovinou, a že celé natáčení bylo zamýšleno jako dar pro umírající. Nicméně její role ve filmu byla tak morbidní, že to její smrt jen urychlilo - zemřela dva a půl týdne po posledním natáčení. Takže žádnou magickou hrůzu nepouštím...
Frog
To je mi jasné, že každý má nasazený jiný filtr vidění. Pokud by se ten film objevil v operních kruzích, všichni za tím budou vidět operu. V LGBT kruzích zase gay tematiku. Ale na GTV se počítá s tím, že většina účastníků má spirituální vnímání a že budou tudíž schopni rozkrýt rosikruciánská mysteria v pozadí filmu.

Ke sponzorovi filmu jen pro doplnění: to šlo z nějakého jeho fondu, protože v …More
To je mi jasné, že každý má nasazený jiný filtr vidění. Pokud by se ten film objevil v operních kruzích, všichni za tím budou vidět operu. V LGBT kruzích zase gay tematiku. Ale na GTV se počítá s tím, že většina účastníků má spirituální vnímání a že budou tudíž schopni rozkrýt rosikruciánská mysteria v pozadí filmu.

Ke sponzorovi filmu jen pro doplnění: to šlo z nějakého jeho fondu, protože v době natáčení filmu byl už dvacet let po smrti. Jeho oficiální životopis je určen pro širokou veřejnost, a to je k ničemu. Jsou ale věci, o kterých se veřejně nepíše, a to tajemství, které v sobě Cocteau skrýval, bylo hrozivé. Od roku 1918 až do své smrti v roce 1963 byl 26. velmistrem tajného řádu Prieuré de Sion, založeného v roce 1188 tepláři a katarskými heretiky. Byla to zednářská odnož rytířů Svatého grálu (původní verze pojednávala o přenesení kalichu s Ježíšovou krví Josefem z Arimatie do Anglie), kde byla provedena přesmyčka San greal (Svatý grál) -> Sang real (Krev královská) s tím, že bylo popřeno Kristovo ukřižování a vytvořena heretická legenda o manželství Ježíše s Máří Magdalenou, a členové tohoto řádu se pak považovali za přímé pokrevní Kristovy potomky. Od středověku se pak řád Prieuré de Sion promíchal s rosikruciány. Nakonec i Protokoly Sionských mudrců pocházejí údajně z dílny tohoto řádu, jako plán na ovládnutí světa.

Původní příspěvek jsem psal 17.dubna, a od té doby jsem tam nic neopravoval, nepřipisoval ani nemazal. Pokud k tomu někdo píše komentáře, mělo by to být k věci, abychom se pohnuli dopředu, a ne to celé zahrávat kamsi do autu irelevantními problémy, zda někdo z herců měl či neměl rakovinu. O to tu přece nejde, podstatný je přece obsah filmu.
Frog
Dobře, tak ať už to konečně uzavřeme: poslední je tu problém autenticity Protokolů. Někdo je považuje za pravé, někdo zase za podvrh. Jednoznačný důkaz k tomu nemáme. Jen pro zajímavost: kdysi dávno ještě za bolševické totality jsem byl jednou na návštěvě u kardinála Korce v jeho petržalském bytě. Mezi čtyřma očima jsme diskutovali i o tomto. A pan kardinál mi tenkrát řekl: "Nie je vôbec …More
Dobře, tak ať už to konečně uzavřeme: poslední je tu problém autenticity Protokolů. Někdo je považuje za pravé, někdo zase za podvrh. Jednoznačný důkaz k tomu nemáme. Jen pro zajímavost: kdysi dávno ještě za bolševické totality jsem byl jednou na návštěvě u kardinála Korce v jeho petržalském bytě. Mezi čtyřma očima jsme diskutovali i o tomto. A pan kardinál mi tenkrát řekl: "Nie je vôbec podstatné, či sú Protokoly pravé alebo nie. To podstatné je, že sa podľa nich vo svetovej politike ide, a to musí každý vidieť." A tím bylo řečeno naprosto vše.
Segal
Nic nebylo dokázáno. Že se to někde psalo neznamená, že je to pravda. 🙊🙉🙈©®
Segal
Vždyť to znáš podle sebe, Mirečku. Napsal jsi toho tady vážně dost. Co z toho je pravda? 😀😁😂🤣😃😄😅😆😉😊😋😎💩
Frog
Ještě malý dodatek k filmu "Růžový král" z roku 1986 se zapečetěnými rosikruciánskými mysterii o dobytí Citadely (to je zednářský krycí název pro Vatikán) a korunovaci Antikrista. Dnes se tato mysteria rozpečeťují. Film obsahuje čtyři hymny, které bohužel nebyly přeloženy ani v anglických, ani ruských titulcích. Náhodně jsem zjistil, že španělské titulky tyto hymny překládají. Básník nejsem, …More
Ještě malý dodatek k filmu "Růžový král" z roku 1986 se zapečetěnými rosikruciánskými mysterii o dobytí Citadely (to je zednářský krycí název pro Vatikán) a korunovaci Antikrista. Dnes se tato mysteria rozpečeťují. Film obsahuje čtyři hymny, které bohužel nebyly přeloženy ani v anglických, ani ruských titulcích. Náhodně jsem zjistil, že španělské titulky tyto hymny překládají. Básník nejsem, básně jsem nikdy nepřekládal, natož ještě ze španělštiny, ale snad tomu bude rozumět.

Ve filmu se okultně třikrát opakuje zednářské mysterium o neslučitelnosti křesťanství a zednářství, což si ale bohužel mnozí křesťané i zednáři nižších stupňů zasvěcení vůbec neuvědomují. Toto mysterium, přes které se podařilo dobýt Citadelu, je známé pouze zednářům nejvyšších stupňů zasvěcení, a bylo do filmu vloženo v zapečetěné formě podobenství: "Der Volksspruch sagt, daß wenn zwei Kinder sich küssen, ohne Reden zu können, eines davon sterben muß."

Hymnus 1: zednářské mysterium zpovědi matky Antikrista na začátku filmu

Siempre con fe sincera mi plegaria
a los santos tabernáculos subí.
Siempre con fe sincera
llevé flores al altar.
En la hora del dolor,...
Dice la voz del pueblo
que cuando dos niños se besan
sin poderse hablar,
uno de ellos tiene que morir.
...¿por qué me pagas así?
He dado joyas
al el manto de Nuestra Señora,
y he dado el canto a los astros del cielo
donde más bello brillaban.
En la hora del dolor,
¿por qué?
¿por qué, Señor?
¿Por qué me pagas así?
Vždy s upřímnou vírou své modlitby
jsem vystupovala ke svatostánku.
Vždy s upřímnou vírou
jsem přinášela květiny k oltáři.
V hodině bolesti,...
Lidové rčení říká,
že když se dvě děti líbají
bez schopnosti mluvit,
jedno z nich musí zemřít.
...proč mi takhle odplácíš?
Připínala jsem šperky
na plášť Panny Marie,
a zpívala jsem nebeským hvězdám
jež byly nejkrásnější.
V hodině bolesti,
proč?
Proč, Pane?
Proč mi takhle odplácíš?

Hymnus 2: zednářské mysterium dobytí Citadely po otevření se Vatikánu zednářům na 2. koncilu v první třetině filmu
Oh Madre, cobíjame.
Baja del cielo protector
nuestro camino.
De rodillas rezando te miramos.
¡Danos suerte, oh María!
Oh María, deja que huya,
convento y velo para siempre.
Oh María, llena eres de gracia,
perdóname ahora y siempre.
A la santa madre
traigo rosas en ofrenda.
Agradecida te estoy, agradecida a ti.
¡Ayúdame, María!
A la santa madre
traigo rosas en ofrenda.
Agradecida te estoy, agradecida a ti.
¡Ayúdame, María!
Ó Matko, skryj mě pod svůj plášť.
Dole pod ochrannými nebesy
je naše cesta.
Na kolenou se modlíce hledíme na Tebe.
Hodně štěstí, ó Maria!
Ó Maria, nech mě utéct
z kláštera a zahalit to navždy.
Ó Maria, milosti plná,
odpusť mi nyní i navěky.
Svaté Matce
přináším růže jako oběť.
Jsem Ti vděčný, vděčný Tobě.
Pomoz mi, Maria!
Svaté Matce
přináším růže jako oběť.
Jsem Ti vděčný, vděčný Tobě.
Pomoz mi, Maria!

Hymnus 3: zednářské mysterium zvěstování příchodu Antikrista za pontifikátu Francise (v závěru se Antikrist modlí v arabštině) ve druhé třetině filmu
Del alto cielo bajo yo,
la buena nueva os vengo a dar.
Oíd la paz que en grato son
anuncia el célico cantar.
Yo no puedo partir.
Este es el dinero que tú me ofreciste.
Os ha nacido un niño hoy...
Tengo frio.
¡Háblame!
...De humilde virgen escogido,
un niño tan tierno y hermoso
ser debe vuestro gozo y bien.
Del alto cielo bajo yo,
La buena nueva os vengo a dar;
Oíd la paz que en grato son
anuncia el célico cantar.
Z vysoké oblohy nad námi
přišla jsem zvěstovat dobré zprávy.
Slyšte mír, který potěší,
ohlašuje nebeská píseň.
Nemohu odejít.
To jsou peníze, které jsi mi nabídla.
Dnes se vám narodilo děťátko...
Je mi zima.
Promluv!
...z pokorné vyvolené panny,
takový něžný a krásný chlapec
pro vaši radost a dobro.
Z vysoké oblohy nad námi
přišla jsem zvěstovat dobré zprávy.
Slyšte mír, který potěší,
ohlašuje nebeský zpěv.

Hymnus 4: zednářské mysterium korunovace Antikrista poté, co je celý svět v plamenech (Antikristova matka křičí: uhaste požár) na konci filmu
Desde el día...
...en que me di cuenta...
...todo florido aparece mi destino.
Creo soñar bajo un cielo mágico...
...con el alma embriagada aún...
...de tu primer beso.
¡Qué bella!
¡Mi sueño ya no es sueño!
¡Yo soy feliz!
¡El amor ha desplegado en mí sus alas!
¡El jardín de mi corazón
canta una nueva alegría!
¡Todo vibra,
todo se regocija con mi triunfo!
¡En torno a mi todo es risa,
luz y alegría!
¡y tiemblo, deliciosamente,
en el recuerdo encantador
del primer día del amor!
Agradecemos a
¡Qué bella vida!
¡Yo soy feliz! ¡Muy feliz!
¡Y tiemblo deliciosamente
en el recuerdo encantador
del primer día del amor!
Ode dne...
...co jsem si uvědomil...
...vše rozkvetlé zdá se mým osudem býti.
Myslím, že sním pod čarovnými nebesy...
...se svou duší stále opojenou...
...od tvého prvního polibku.
Jaká nádhera!
Můj sen již není více snem!
Jsem šťastný!
Láska nade mnou rozprostřela křídla!
Zahrada mého srdce
pěje radost novou!
Všechno se vlní,
všichni se radují nad mým vítězstvím!
Všude kolem mě je smích,
světlo a radost!
A já se slastně chvěji,
v okouzlující paměti
prvního dne lásky!
Važme si toho,
jaký krásný život máme!
Jsem šťastný! Velice šťastný!
A slastně se chvěji,
v okouzlující paměti
prvního dne lásky!
ľubica
Když Malachi Brendan Martin krátce před tím, než byl v roce 1999 zavražděn, byl tázán z Art Bell radia, kdy přijde Antikrist, řekl: nebude to trvat ani 200 let, ani 50 let, a ani 20 let. A v roce 2019 se všechno upeklo. Martin uvedl i tři důležité body spojené s příchodem Antikrista:
1) Celý svět se náhle a nečekaně dostane do naprosto neřešitelné situace.
2) Objeví se zpráva, že se našel někdo,…
More
Když Malachi Brendan Martin krátce před tím, než byl v roce 1999 zavražděn, byl tázán z Art Bell radia, kdy přijde Antikrist, řekl: nebude to trvat ani 200 let, ani 50 let, a ani 20 let. A v roce 2019 se všechno upeklo. Martin uvedl i tři důležité body spojené s příchodem Antikrista:
1) Celý svět se náhle a nečekaně dostane do naprosto neřešitelné situace.
2) Objeví se zpráva, že se našel někdo, kdo má z globálního hlediska řešení na všechny vzniklé problémy.
3) Svět se bude ptát: jsi to ty, kdo má na všechno řešení? A on odpoví, já jsem. A celý svět padne na kolena k jeho nohám.


Když jsem před sedmi lety našel Martinovy audio nahrávky, přemýšlel jsem, jak se do neřešitelné situace může dostat celý svět. Tehdy krize probíhala pouze ve státech zasažených "arabským jarem", takže to není celý svět. Pak se přidal rusko-ukrajinský konflikt. Také lokální. Potom přišla migrační krize. Ale ta zasáhla jen EU a USA. Byl strach z Ruska, že vyvolá světovou válku. To také nemusí být celý svět, neboť ani první, ani druhá válka, i když byly světové, nezasáhly území úplně celého světa. Ale před touto současnou "koronavirou pandemií" není úniku, není jediného místečka na světě, kam by "nedosáhla".
...................................................
3) Svět se bude ptát: jsi to ty, kdo má na všechno řešení? A on odpoví, já jsem. A celý svět padne na kolena k jeho nohám.
............. už počujem KBS ako sa skláňa pred antikristom a ešte aj veriacich usmerňuje presne ako teraz pred testovaním:Bývalý dôverník ŠTB Zvolenský v mene Konferencie biskupov odporúča ľuďom zúčastniť sa na celoplošno…
tovika
Amen!
ľubica
Když jsem před deseti lety náhodu objevil starý německý film "Růžový král" z roku 1986, jenž je v podstatě vizualizací rosikruciánských mysterií, moc jsem tomu nerozuměl. Až teď po zapálení Notre Dame a "koronavirové pandemii" to začíná dávat smysl. Požár chrámu je signál pro zjevení se růžového krále, jehož představitel mluvil arabsky. Nový světový řád bude stát na noahidských protokolech, …More
Když jsem před deseti lety náhodu objevil starý německý film "Růžový král" z roku 1986, jenž je v podstatě vizualizací rosikruciánských mysterií, moc jsem tomu nerozuměl. Až teď po zapálení Notre Dame a "koronavirové pandemii" to začíná dávat smysl. Požár chrámu je signál pro zjevení se růžového krále, jehož představitel mluvil arabsky. Nový světový řád bude stát na noahidských protokolech, které jsou převzaty z islámského práva Sharia. Obětí je chlapec, mluvící italsky, představující upadlý Vatikán po jeho druhém koncilu. Chlapec je nejprve růžovým králem zneužíván, a potom usmrcen. V tu chvíli všichni před růžovým králem v tichosti padnou na kolena, a tím film končí.
....................................................................................................
Modlitba za nepriateľov
One more comment from ľubica
ľubica
modlime sa za našich nepriateľov: Modlitba za nepriateľov
Samson1