Tomas Urik
Ciže dovidenia sloboda.

Coze ak chce niekto ti ukradnut auto tak to oddrbe ruku
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
PS: dám to ako komentár keby to chcel niekto zmazať.

Pastori a akademici vo Švédsku volajú po „prorockej bdelosti“, pretože čím ďalej, tým viac Švédov si necháva priamo pod kožu implementovať čip nesúci „vstupenku k slobode“ – vakcinačný pas.

Ľudské telo je ďalšia veľká platforma. Naše telá vylepšíme technológiou vo veľkom meradle s už nositeľnými zariadeniami. Všetky prenosné zariadenia, …More
PS: dám to ako komentár keby to chcel niekto zmazať.

Pastori a akademici vo Švédsku volajú po „prorockej bdelosti“, pretože čím ďalej, tým viac Švédov si necháva priamo pod kožu implementovať čip nesúci „vstupenku k slobode“ – vakcinačný pas.

Ľudské telo je ďalšia veľká platforma. Naše telá vylepšíme technológiou vo veľkom meradle s už nositeľnými zariadeniami. Všetky prenosné zariadenia, ktoré dnes máme u seba, budú implantovateľné do našich tiel,“ vyjavil Hannes Sjöblad, švédsky mikročipový guru.

Sjöblad, ktorý nabáda Švédov, aby si do tela implementovali svoje covid pasy, predviedol švédskym novinám Aftonbladet, že mobilný telefón dokáže čítať údaje z mikročipu implementovaného pod kožou.

Mikročipy zapuzdrené v skle (implantované do predlaktia alebo medzi palec a ukazovák) používajú rádiofrekvenčnú identifikáciu (RFID), teda rovnakú technológiu, akú majú kreditné karty, kľúčenky a lístky na verejnú dopravu.

Švédske spoločnosti (od národnej železničnej dopravy až po aquaparky) nainštalovali čítačky biočipov, aby čipovaní Švédi mohli platiť v automatoch, overovať lístky alebo otvárať dvere jednoduchým potiahnutím ruky. To všetko na veľkú radosť tzv. „transhumanistov“.

Väčšina transhumanistov vníma telo ako stroj, ktorý potrebuje opravy a vylepšovania. To je sekulárny, mechanistický pohľad na to, kto sme. Väčšina náboženstiev odmieta túto jednoduchú redukciu toho, kým sme, vysvetľujú Mercer a Trothen, vedúci transhumanisti, a predpovedajú stret biohackingu s náboženstvom.

Podľa Moa Petersénovej, lektorky digitálnych kultúr na Univerzite v Lunde, sa implantácie čipov vo Švédsku oslavujú a robia úplne otvorene, pričom spoločnosti organizujú večierky, kde nabádajú svojich zamestnancov, aby si nechali implement vložiť. Dr. Michael Pakaluk, profesor etiky a sociálnej filozofie na Katolíckej univerzite v USA, pre Church Militant povedal:

Vloženie čipu je niečo, čo človek robí psovi, nie druhému človeku. Je to nástroj sledovania, monitorovania a kontroly… Mali by sme byť veľmi opatrní, pokiaľ ide o to, aby sme tretím stranám – agentúram vydávajúcim kreditné karty, bankárom, poskytovateľom úverov, vládnym orgánom – pripisovali neoddeliteľnú úlohu v bežných medziľudských vzťahoch, čo aj nastane, keď sa implantuje čip.

Potrebujeme prorockú bdelosť a pochopenie rýchlosti, ktorou sa svet teraz mení; deje sa to z jedného dňa na druhý,“ poznamenal Holger Nilsson, miestny pastor, s tým, že súčasné mikročipy sú potenciálne predchodcami „znamenia šelmy“ v knihe Zjavenia.

Švédska spoločnosť Epicenter už implementovala čipy približne 150 zamestnancom, tie následne umožňujú vedúcim monitorovať prestávky na toalete, ako aj dĺžku pracovného času.

Koncepčne by ste mohli získať údaje o svojom pobyte, ako často pracujete, ako dlho pracujete, či si robíte prestávky na toalete a podobne,“ tvrdí mikrobiológ Ben Libberton zo Švédskeho inštitútu Karolinska.

Profesor Paul Kengor, katolík a popredný odborník na totalitné režimy, v komentároch pre Church Militant označil švédsky výstrelok za „šokujúci a desivý, ak je to pravda“.

Musím dodať, že počas pandémie som bol veľmi znepokojený stádovitou mentalitou toľkých ľudí… Nikdy by som si nepomyslel, že uvidím ľudí, ktorí sa tak ľahko stanú podobní ovciam, keď sa bez pochybností pohybujú spolu so stádom s čímkoľvek, čo od nich ich vláda žiada. A mnohí z nich, možno väčšina, sú pritom liberálno-progresívneho presvedčenia.“
Metod
Rovnaký scenár všade, do zatratenia!