Gdzie diabeł nie może tam babę pośle, czyli polityka antypapieża Franciszka

Obecny KK to drwina z Chrystusa

"Nagranie z Mszy Świętej, na której doszło do niebywałego skandalu, udostępnił serwis informacyjny LifeSiteNews w portalu społecznościowym Rumble (gdzie to konserwatywne medium publikuje swoje materiały po otrzymaniu stałej blokady na YouTube).
Na filmie widać, jak stojąc przy ołtarzu z rozłożonymi w kapłańskim geście rękoma, kobieta prowadzi część modlitwy eucharystycznej bezpośrednio poprzedzający konsekrację. W tym czasie dwóch księży, diakon oraz inna kobieta stali po bokach stołu ołtarzowego.
Na moment konsekracji do wiernej stojącej na środku ołtarza dołączył kapłan, który konsekrował Ciało i Krew Pańską. Słowa konsekracji wypowiadali wszyscy stojący w prezbiterium.
Obecny podczas celebracji diakon ubrał do posługi stułę w kolorze tęczowym.
Prawo Kanoniczne jednoznacznie stwierdza, że skandaliczne nadużycie liturgiczne ma określone konsekwencje dla jego autorów. „Podlega wiążącej mocą samego prawa karze interdyktu: kto nie mając święceń kapłańskich usiłuje sprawować liturgiczną czynność ofiary eucharystycznej” – stanowi kanon 1378. Oznacza to, że bez konieczności żadnego oficjalnego orzeczenia widocznym na filmie kobietom nie wolno przystępować do sakramentów świętych."

Źródło: PCh24 za rumble.com / LSNTV - tam też znajduje się filmik.

Od siebie dodam na koniec za innym internautą, że ta pani stojąca za ołtarzem mogłaby "odprawiać" tę cudaczną imprezę pospołu z księdzem dziwolągiem starym i młodym - ten w kolorach zboczonych - nie tyle w bikini lecz zwyczajnie, na golasa. Wówczas kościół marksisty Franciszka (bo w tej sytuacji nie mój), wykoślawiany przez niego celowo lewackimi encyklikami , miałby jeszcze większe wzięcie wśród poszukiwaczy kościelnych wygód nie tylko dla ich zbrukanej duszy ale i ciała.

Mikker
Mikker - Katolik praktykujący, wolnościowiec
slawomira1812 shares this
5