Clicks173

Pierwsza restauracja łamie rządowy kaganiec. „Nie wpuszczamy klientów, a zatrudniamy testerów!” [VIDEO]

W Krakowie restauratorzy mówią stop lockdownowi PiS. Poseł Konrad Berkowicz odwiedził pierwszą otwartą restaurację.
Polscy przedsiębiorcy mają już dość lockdownu. PiS wydało na nich wyrok, ale Polacy nie zamierzają ginąć w imię bezsensownych i absurdalnych nakazów partii rządzącej.
W Krakowie pierwsza restauracja powiedziała stop szaleństwu i otworzyła się na „gości”. Restaurację „Tesone” odwiedził poseł Konfederacji Konrad Berkowicz.
– Wieczór spędzamy w pierwszej, z powodzeniem otwartej od 30 października (!) krakowskiej restauracji – „Tesone” – napisał na swoim Facebooku poseł.
Jak wskazał, restauracją zdążyła już zainteresować się policja. Ale wykonawcy bezmyślnych rozporządzeń rządu Mateusza Morawieckiego nie będą mieli dobrych wieści dla przełożonych.
Poseł Berkowicz poinformował, że naloty nie zakończyły się karami.
– Załapaliśmy się nawet na interwencję policji, których było już kilkanaście – żadna nie zakończyła się karą. Jak to możliwe? Posłuchaj. Przedstawiciel restauracji szkoli restauratorów z całej Polski jak to zrobić! – podkreślił poseł.
– Restauracja nie przyjmuje tu klientów, tylko zatrudnia testerów na umowę o dzieło – wyjaśnia na nagraniu poseł Konfederacji.
http://gloria.tv/KonradBerkowiczPL/videos/432206911238092/?_fb_noscript=1
Źródło: Facebook Konrad Berkowicz