Dr Carrie Madej: Globaliści idą po Wasze dzieci! W szczepionkach znalazłam grafen i stułbię!

– Przeanalizowałam preparaty trzech producentów pod mikroskopem, którzy powiększa od czterystu do sześciuset razy. Na początku nie widziałam za wiele, lecz po godzinie przy użyciu normalnego światła i przy pokojowej temperaturze zauważyłam, że pojawiły się materiały nadprzewodzące we wszystkich preparatach producentów, które badałam. To oznacza, że jest to wszczepialny materiał komputerowy zawarty w tych preparatach – mówi dr Carrie Madej.
Co jest w SZPRYCY? Dr Carrie Madej bada fiolki i ujawnia PRZERAŻAJĄCE wyniki! [WIDEO]
Dr Carrie Madej mówi prawdę o preparatach: „W zastrzykach znajduje się nanotechnologia”. Wszyscy byliśmy okłamywani
Dr Carrie Madej wyjawia bulwersującą prawdę: – Spostrzegłam silikon i materiały, które można używać jako nadprzewodniki. To oznacza, że w tych zastrzykach znajduje się nanotechnologia i inne elementy, które pozwalają umieścić system komputerowy z ludzkim ciele. To nie jest to, o czym oni nam mówią. Nie mówią nam prawdy. Okłamują o prawdziwym celu tych zastrzyków. To wszystko idzie w parze z World Economic Forum, z ONZ, ze szczytami G20, gdzie dyskutują nad tym, jak podłączyć te wszystkie ciała do roku 2030 do Internetu.

Dr Carrie Madej: „Wszystkie ciała żyjące będą podłączone bezprzewodowo do superkomputera”
Pani naukowiec dodaje: – To z kolei oznacza, że wszystkie ciała żyjące będą podłączone bezprzewodowo do superkomputera. Dla mnie to wszystko jest początkiem tego pomysłu, czyli podłączeniem nas do komputera. To o czym mówię, to wszystko się nazywa transhumanizmem lub człowiekiem w wersji 2.0. Drugą bardzo ważną rzeczą, którą znalazłam, a czego się nie spodziewałam, są organizmy w niektórych partiach…
Dr Carrie Madej: Człowiek 2.0 – POBUDKA DLA ŚWIATA! Polski lektor [WIDEO]
Preparaty na C19, pasożyty i transhumanizm

– … nie w każdych, ale w bardzo wielu częściach. Najbardziej szokujące były te, które wyglądały jak pasożyty. Nie każde z nich, ale bardzo wiele. Te przypominały mi stułbię pospolitą, która jest ulubioną rzeczą transhumanistów, ludzi chcących zmienić nasze ciała w coś zupełnie innego – kontynuuje dr Carrie Madej.
Źródło: wRealu24 (BanBye)
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550/
TomUrb
Pomysły nad stworzeniem nadczłowieka już były. Nawet w bajkach dla dzieci. Pamiętacie serial "Załoga G" i ich "transformacja!" ?