JEZUS: Moc szatana jest niszczona w jednej chwili, kiedy okazujecie miłość tym, którzy was źle traktują

JESUS: Satan’s power is destroyed in an instant when you show love to others who treat you badly

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 16 maja 2013 roku, godz. 15.30

Moja szczerze umiłowana córko, przez Moc Miłości ludzkość może być i zostanie zbawiona. Miłość, o której mówię, jest Miłością Bożą, która płynie w sercach ludzi. Miłość Boga jest obecna w sercach wszystkich Jego dzieci, łącznie z tymi, którzy Go odrzucają. To wasza wzajemna miłość podtrzyma was w czasie prób stojących przed wami. Okażcie miłość i ofiarność względem waszych bliźnich i bądźcie dobrzy dla biednych, słabych i bezbronnych, a uczynię was Moimi na wieczność.

Wy, którzy surowo traktujecie innych, zadajecie ból tym, którymi rządzicie, i szepczecie złośliwości o innych, będziecie jak puste naczynia, które nie mają Mi niczego do zaofiarowania. Zawsze musicie przestrzegać Mojego Nauczania. Ode Mnie pochodzi tylko Miłość. Nie nienawiść. Ci, którzy mówią, że oddają Mi cześć i mówią źle o innych, choć twierdzą, że zachowują Moje Słowo i strzegą Mojego Imienia – nie oddają Mi czci. Oni Mnie obrażają, a ich wstyd będzie oczywistością tego Wielkiego Dnia.

Nigdy ani przez chwilę nie myślcie, że możecie żyć bez miłości do innych w swoich sercach, bo jeśli nie obdarzacie innych miłością, to odrzucacie Dar, który jest dany za darmo wszystkim dzieciom Bożym. Kiedy naprawdę Mnie kochacie, będziecie traktować innych z miłością i szacunkiem.

Kiedy jesteście okrutni dla innych, mówicie o nich źle lub niesprawiedliwie ich krytykujecie, wtedy odrzucacie Miłość, jaką was obdarzam. Jej miejsce zajmuje nienawiść. Nienawiść do drugiej istoty ludzkiej pochodzi od szatana. Kiedy pozwalacie, aby nienawiść zatwardziła wasze dusze, oddalacie się ode Mnie i będziecie głęboko wstrząśnięci w waszych duszach.

Kiedy kochacie drugiego w Moje Imię, czynicie to poprzez swoje słowa, czyny i akty miłosierdzia. Miłość Boga, przeżywana zgodnie z Jego pragnieniami, w odniesieniu do Jego dzieci, może ocalić ludzkość. Miłość zwycięża zło. Moc szatana jest niszczona w jednej chwili, kiedy okazujecie miłość tym, którzy was źle traktują. Musicie ciężko pracować, aby pozwolić, by Miłość was ogarnęła, tak byście mogli rozprzestrzenić tę wielką Łaskę na innych.

Miłość rodzi miłość w innych. Miłość daje życie. Miłość przynosi przebaczenie. Miłość niszczy zło. Bez miłości zło będzie się rozrastało.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…15-30-ode-mnie-pochodzi-tylko-milosc-nie-nienawisc