lt.news
4

Nusikalstamumas prieš gyvybę: Romos būstinė apgadinta

Gegužės 20 d. prie organizacijos "Pro Vita & Famiglia", propaguojančios pagrindines žmogaus teises, biuro Romoje įėjimo buvo išdaužyti ekstremistiniai šūkiai, skatinantys transvestitų propagandą.

Jacopo Coghe iš organizacijos "Pro Vita & Famiglia" sieja šį vandalizmą su gegužės 18 d., šeštadienį, Romoje vykusia transvestitų ekstremistų demonstracija.

Jis aiškina, kad šios smurtaujančios grupės reikalauja "pagarbos", tačiau nerodo pagarbos kitiems, nuolat kėsinasi į sveiką protą, saviraiškos teisę ir egzistenciją tų, kurie kritikuoja jų propagandą.

Per pastaruosius trejus metus "Pro Vita &Famiglia" biuras patyrė daugiau nei dešimt (!) išpuolių, kurie dažnai sutapdavo su šio tipo gatvės chuliganų demonstracijomis. Vienas iš pavyzdžių - lapkričio 25 d., kai žmogaus teisių gynėjų biuras buvo užpultas išdaužus langus, sulaužius langines ir įmetus padegamąjį užtaisą, kuris tik atsitiktinumo dėka nesprogo.

Romos meras Roberto Gualtieri, buvusios Komunistų partijos ("Partito Democratico") teisių perėmėjos organizacijos narys, niekada nepareiškė solidarumo su žmogaus teisių gynėjais, o tai reiškia, kad jis yra kitoje pusėje.

Coghe nuomone, tai rodo, kad dabartinis režimas Italijoje "nesuteikia laisvės reikšti mintis", jei jos skiriasi nuo režimo propagandos.

AI vertimas

00:52