Clicks2K
m.rekinek
12

JAKO LEKARZ PRZEZ 20 LAT NIE WIDZIAŁAM TYLU OBRAŻEŃ POSZCZEPIENNYCH

Dr Patricia Lee, MD jest położnikiem/ginekologiem w Upland w Kalifornii. Obecnie posiada licencję na wykonywanie zawodu lekarskiego w Kalifornii. Jest związana ze Szpitalem Regionalnym San Antonio i Centrum Medycznym Szpitala Pomona Valley.

Dr. Patricia Lee, licencjonowany lekarz z Kalifornii, powiedziała, że jej doświadczenia z pacjentami poszkodowanymi przez szczepionkę COVID „jest niezgodne z twierdzeniami federalnych urzędników służby zdrowia na temat bezpieczeństwa szczepionek COVID-19”.

W liście z 28 września do urzędników Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz do Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) lekarz OIOM wyraziła zaniepokojenie skutkami ubocznymi, w tym zgonami, które zaobserwowała u ludzi. szczepionka przeciw COVID.

Dr. Patricia Lee, licencjonowany lekarz z Kalifornii, powiedziała, że jej doświadczenia z pacjentami poszkodowanymi przez szczepionkę „jest niezgodne z twierdzeniami federalnych urzędników służby zdrowia na temat bezpieczeństwa szczepionek COVID-19”.W liście Lee opisała obserwowane „doskonale zdrowe osoby, które doznały poważnych, często śmiertelnych obrażeń”, w tym poprzecznego zapalenia rdzenia kręgowego prowadzącego do porażenia czterokończynowego, zapalenia płuc wywołanego przez Pneumocystis, niewydolności wielonarządowej, zakrzepicy zatok mózgowych i wstrząsu septycznego po porodzie krwotocznym wstrząsem.

Lee, która praktykuje jako lekarz od ponad 20 lat, powiedziała, że „aż do tego roku nie widziała tylu urazów związanych ze szczepionką”.

Lee napisała do dr. Petera Marksa, dyrektora Centrum Oceny i Badań Biologicznych FDA oraz do dr. Toma Shimabukuro z zespołu ds. bezpieczeństwa szczepionek grupy zadaniowej CDC ds. szczepień przeciwko COVID-19. Powiedziała, że chociaż trudno było ostatecznie udowodnić przyczynę, w mojej ocenie klinicznej każdy z tych obrażeń był spowodowany szczepionką COVID-19, ponieważ nie było żadnego innego prawdopodobnego wyjaśnienia tych urazów niż fakt, że pacjenci byli niedawno zaszczepieni.

Lee przyznała, że jej raport odzwierciedlał doświadczenie indywidualnego lekarza. Wydaje się jednak „statystycznie nieprawdopodobne”, że jeden lekarz zdiagnozowałby tak wiele urazów spowodowanych szczepionką COVID-19, gdyby twierdzenia federalnej agencji zdrowia dotyczące bezpieczeństwa szczepionki były prawdziwe, napisała.

„Nie mogę już milcząco akceptować poważnych szkód wyrządzonych przez szczepionki COVID-19” – podsumowała Lee. „Mam szczerą nadzieję, że odpowiedź na ten list skupił się nie na mnie, ale na poważnych problemach związanych z bezpieczeństwem tych produktów, które niewątpliwie przeoczyłeś lub zamierzasz zignorować.

Od czasu wydania oryginalnego listu adwokaci Lee wysłali kolejny list do CDC i FDA, stwierdzając, że brak odpowiedzi władz jest niezwykle niepokojący, dodając, że szukają odpowiedzi, aby móc przeprowadzić dyskusję i odprawę między Dr. Lee i odpowiedni przedstawiciele CDC i FDA mogą załatwić”. List znajdziesz tutaj.
Voytek
Ostatnio wiele mówi się nt. szczepionek. Teraz prawda została ujawniona. Musisz zobaczyć te dane!
Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje obywateli nt. liczby zakażeń na COVID-19. Tak było i też w piątek. Z raportu wynikło, że od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 1,13% zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni” i "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 1,81% stanowiły …More
Ostatnio wiele mówi się nt. szczepionek. Teraz prawda została ujawniona. Musisz zobaczyć te dane!
Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje obywateli nt. liczby zakażeń na COVID-19. Tak było i też w piątek. Z raportu wynikło, że od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 1,13% zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni” i "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 1,81% stanowiły osoby zaszczepione."
Jak informuje portal Nczas.com od 24 września do 30 września w Polsce pojawiło się 6 758 zakażeń koronawirusem.
"Wśród niezaszczepionych wykryto 4 612 dodatnich wyników a wśród w pełni zaszczepionych 2 146"
-poinformował NCzas.com.
Oznacza to, że osoby, które się zaszczepiły, a zaraziły się COVID-19 stanowią 31,75 proc. wszystkich zakażeń.
Źródło na prawy.pl
Jan Zbigniew wojan
Bo właśnie o to chodzi - depopulacja !