Roman Kluska: “Tylko w klimacie strachu, zastraszenia, BĘDZIE MOŻNA WPROWADZIĆ ROZWIĄZANIA TOTALITARNE!”

Władza będzie musiała spowodować ogromny strach w społeczeństwie. Będzie musiała spowodować jakieś zagrożenie, żeby ludzie byli w permanentnym strachu i w tym strachu będą mogli odejść od tego, co ich kształtowało. Tylko w klimacie strachu, zastraszenia, będzie można wprowadzić rozwiązania totalitarne. Jeżeli mamy tyle czynników proinflacyjnych, które rząd wykreował przez ostatnie lata – za chwile bym do nich wrócił, żeby pokazać, że obojętnie, co teraz będziemy robić, jakieś tam obniżki akcyz, jakieś tam propagandowe manewry, to nic nie da, jeżeli czynniki powodujące inflację będą cały czas tą inflację nakręcać! – mówi Roman Kluska.
Jan Fijor: Co możesz ZROBIĆ, aby ulepszyć ŚWIAT? INFLACJA, KRYZYS i prawda o UE!
Kim jest Roman Kluska?
Roman Kluska jest jednym z najbardziej znanych polskich biznesmenów (między innymi Optimus, a także założyciel Onetu). Pan Kluska opisuje to, jak spełniły się przewidywania Badera, nieżyjącego już niemieckiego ekonomisty. Strach, wirus, wojna i właśnie mamy totalitaryzm przy pełnej zgodzie większości społeczeństwa. Jak inaczej możemy określić ostatnie dwa lata, które przeżyliśmy pod ciągłym atakiem ze strony mediów, globalistycznych polityków, wielkich korporacji i zmanipulowanej większości społeczeństwa.

Roman Kluska o szalejącej inflacji
– Inflacja będzie coraz większa, czyli przy takiej inflacji nastąpi realne odebranie majątków, proporcjonalne oczywiście, tym, którzy te majątki w tej chwili posiadają w postaci oszczędności. I utrudnienia w prowadzeniu działalności gospodarczej, które wchodzą w życie, będą przeszkadzały, żeby utrzymać poziom życia, a więc być skazanym – dodaje Roman Kluska.
POZAMIATANE! Ekonomista mówi jasno: Polacy tracą cierpliwość, bo pomagają i płacą, a później widzą Ukraińców w restauracji przy najdroższych trunkach!
Między kapitalizmem a systemem totalitarnym

Przedsiębiorca wyraża swoje niezadowolenie i kontynuuje: „Widzimy zmiany, bardzo poważne zmiany, jak już jest zaawansowany proces przejścia, jakie są już spełnione warunki konieczne, żeby ten proces przejścia się odbył, między kapitalizmem a systemem totalitarnym. Ja myślę, że tutaj zastosowano doświadczenie z czasów PRL-u, że nie wszystko się wtedy udawało zrobić, dlatego, że ludzie mieli elementy swojej prywatności i była taka sytuacja, władza swoje, ludzie myśleli swoje”.
Źródło: Ruch Narodowy (Facebook)
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550
Mark Nemo
Myślę, że na jesień dołożą globaliści więcej do pieca. Do wirusa i wojny dołączą jeszcze: ciemno, chłodno i głodno. Ludzie, którzy rozumieją obecny przebieg wydarzeń, przygotują się psychicznie i materialnie do nadciągającej biedy. Ci, których Bóg nie obdarował zbyt rozumem, oszaleją (70-80% populacji). Będą ryczeć i skomleć, by zaprowadzić wreszcie ład, by wreszcie było papu, Iphone i YouTube …More
Myślę, że na jesień dołożą globaliści więcej do pieca. Do wirusa i wojny dołączą jeszcze: ciemno, chłodno i głodno. Ludzie, którzy rozumieją obecny przebieg wydarzeń, przygotują się psychicznie i materialnie do nadciągającej biedy. Ci, których Bóg nie obdarował zbyt rozumem, oszaleją (70-80% populacji). Będą ryczeć i skomleć, by zaprowadzić wreszcie ład, by wreszcie było papu, Iphone i YouTube. I tu zjawią się owi, którzy od 100 lat przygotowywali ten szatański chaos i zbawią nasz świat totalnie i totalitarnie. Naturalnie na lucyferiańsko-masoński sposób.
Bos016
Już była Japonia, zielona wyspa, a teraz świetlana przyszłość padła na dolinę krzemową. To z perspektywy telewizorni. W rzeczywistości to CH, D i kamieni kupa.