Edward7
1206.2K

Jane Burgermeister: Ostrzeżenie dla ludzkości przed zaplanowaną pandemią i globalnym szczepieniem

W 2001 roku doszło do bardzo niepokojącego globalnego wydarzenia, system ostrzegania przed pandemią został sprywatyzowany i mamy tu poważny i jawny konflikt interesów, nasze zdrowie zostało powierzone w ręce globalnych koncernów farmaceutycznych. Ogłoszenie globalnej pandemii to gigantyczne zyski dla przemysłu farmaceutycznego, który uzyskał kontrole nad Światową Organizacją Zdrowia (WHO).

Kompanie farmaceutyczne jak Glaxo Smith Kline stały się głównymi udziałowcami w sieci laboratoriów WHO na całym świecie, laboratoria te są odpowiedzialne za monitorowanie rozprzestrzeniania się wirusów pandemicznych.

Wpływ farmaceutycznych koncernów na Światową Organizacje Zdrowia został ujawniony w 2009 roku kiedy WHO zmieniła definicję pandemii aby w ten sposób rozpocząć wielomiliardowe zamówienia dla przemysłu farmaceutycznego.


Koncern Baxter niemalże zapoczątkował globalną pandemie w 2009 roku wysyłając 72 kilogramy materiału szczepionkowego na świńską grypę skażonego śmiertelną odmianą ptasiej grypy z swojego laboratorium w Austrii. Co również bardzo niepokojące koncern Baxter miał już wynegocjowane kontrakty na sprzedaż szczepionek pandemicznych.

Z ujawnionych przez Wikileaks dokumentów wyszło na jaw, że koncern Baxter jest ściśle związany z amerykańskimi służbami bezpieczeństwa krytycznego jak wynika z opublikowanych depesz dyplomatycznych. Zachodzi więc pytanie kto zarządza tymi placówkami niebezpieczeństwa biologicznego? Czy jest CIA? Czy jest to tajne laboratorium biologiczne? Jak mogło dojść do zanieczyszczenia szczepionek w laboratorium należącym do koncernu Baxter?

Jest jeszcze gorzej ta sama szczepionka jest rekomendowana przez Światową Organizacje Zdrowia, WHO zleciło wyprodukowanie 150 milionów szczepionek aby w jak najkrótszym czasie mogła ona być dostarczona całej światowej populacji. W 2009 roku aktywowany pany szczepienia 6 miliardów ludzi przez WHO na całym świecie. Tak, 6 miliardów ludzi…

Pamiętacie te doniesienia o wirusie świńskiej grypy A/N1H1, który mógł zabić 95 procent ludzkiej populacji? Pamiętacie te doniesienia o krematoriach i masowych grobach? 50 tysięcy ludzi w Niemczech ma obecnie narkolepsje, jak podano w artykule Die Welt ze stycznia 2013 roku. Co szósta ofiara jest dzieckiem, Średnia wieku to 15 – 25 lat.

Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii potwierdziły, że wiele z przypadków narkolepsji jest wynikiem szczepień pandemicznych. Oczekuje się wielu nowych przypadków zachorowań. Przerażającą rzeczą jest, że nic się nie zmieniło. Ludziom na całym świecie wciąż zagraża kampania masowych szczepień taka jak w 2009 roku.

Powyższy tekst to zaledwie 1 minutowy fragment ostrzeżenia dla ludzkości Jane Burgermeister, cała 15 minutowa wypowiedz z napisami PL w video poniżej:


Autor - Michal
wolna-polska.pl
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu wskazane, oczywiście z podaniem źródła (pełnego linku). Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wrzucanych artykułów oraz tłumaczeń.
Iwona BurnoŚwierczewska shares this
22
Warto wiedzieć
wacula25wp.pl
Edward7 Jest to poważny temat dla Ciebie .Trzeba nam na początku zauważyć, że małżeństwo zawierane cywilnie oraz rozwód ogłoszony wyrokiem sądu nie ma mocy wiążącej w Kościele, i nie zmienia naszego stanu cywilnego w Kościele. W Kościele nie ma w ogóle mowy o rozwodach, bo zaprzeczałoby to w ogóle sensowi małżeństwa, jako przymierza, przez które mężczyzna i kobieta tworzą ze sobą wspólnotę …More
Edward7 Jest to poważny temat dla Ciebie .Trzeba nam na początku zauważyć, że małżeństwo zawierane cywilnie oraz rozwód ogłoszony wyrokiem sądu nie ma mocy wiążącej w Kościele, i nie zmienia naszego stanu cywilnego w Kościele. W Kościele nie ma w ogóle mowy o rozwodach, bo zaprzeczałoby to w ogóle sensowi małżeństwa, jako przymierza, przez które mężczyzna i kobieta tworzą ze sobą wspólnotę całego życia oraz łamałoby samą przysięgę małżeńską ,oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci . Gdyby to była tylko umowa między ludźmi, zapewne rozwód byłby dopuszczalny, ale jest to przymierze zawierane w obliczu i razem z Bogiem, a więc jest też złożone bezwarunkowo. Wszelki rozwód cywilny nie niszczy małżeństwa sakramentalnego. Dla Boga i Kościoła osoby rozwiedzione pozostają wciąż mężem i żoną. Dopuszczalna jest separacja, czyli rozłączenie czasowe lub trwałe współmałżonków, ale bez możliwości zawarcia powtórnego małżeństwa, w którym również zamieszkanie lub współżycie z inną osobą pozostaje w ramach zdrady małżeńskiej i grzechu cudzołóstwa. Dopóki więc osoby rozwiedzione żyją samotnie (bez nowego "partnera") mogą przystępować do spowiedzi i do Komunii św.czyli mówiąc jednoznacznie krótko życie w czystości sakramentu św. jak brat z siostrą i żyć w czystości dzieci Bożych.TRUDNE ALE MOŻLIWE ZBAWIENIE SWEJ DUSZY . Oczywiście trzeba te sprawy omówić i uprzedzić z swym proboszczem KK.
wacula25wp.pl
Edward7 Piszesz -["Ostrzeżenie" MBM itd]==-Przyznam się szczerze nie znam tekstu tego objawienia wybacz mi? Piszesz dalej -[ Komunia Św. dla rozwodników.]==TAK istnieje w KK taka MOŻLIWOŚĆ są pewne reguły i ustalenia .
Edward7
Ewangelia jasno przedstawia sprawę , tak samo co do grzechów sodomskich , Kościół nie może zmienić Ewangelii. Ci co coś zmieniają , uaktualniają, sami oddzielają się od Kościoła Chrystusa.
Edward7
„Każdy, kto oddala swoją żonę, a bierze inną, popełnia cudzołóstwo; i kto oddaloną przez męża bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo”.(grzech ciężki) (Ew. św. Łukasza 16:18) W Piśmie Świętym pisze jasno i każda zmiana prowadzi do zmiany Ewangelii a tym samym do odrzucenia nauczania Chrystusa .
„Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, …
More
„Każdy, kto oddala swoją żonę, a bierze inną, popełnia cudzołóstwo; i kto oddaloną przez męża bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo”.(grzech ciężki) (Ew. św. Łukasza 16:18) W Piśmie Świętym pisze jasno i każda zmiana prowadzi do zmiany Ewangelii a tym samym do odrzucenia nauczania Chrystusa .
„Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, (10) ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego”.
(1 list św. Pawła do Koryntian 6:9n)- Pismo Święte mówi jasno i wystarczy je przytaczać.

Władza, atrybut kluczy przypisany jest następcą św. Piotra, w tym czasie można zaobserwować że ta władza jest używana do usprawiedliwienia grzechu, wielu ludzie czując się usprawiedliwieni -tolerując grzech -zmierzają przez to nie do Królestwa Niebieskiego lecz do otchłani. Obecnie zmierzamy do apokaliptycznej schizmy w której ujawni się fałszywy Kościół i reszta wierna Ewangelii i Chrystusowi.
„Koncepcja usprawiedliwienia wyłącznie przez wiarę jest myślą gnostycką, według której prawdziwe zbawienie osiąga się jedynie poprzez drogę poznania”. W imię fałszywego usprawiedliwienia-

Fałszywe miłosierdzie jest właśnie wynikiem protestantyzacji, czyli; „czyny się nie liczą ale tylko wiara - poznanie”. W Ewangelii pisze „Wiara bez uczynków jest martwa”- fałszywe miłosierdzie jest wielkim a nawet największym zagrożeniem dla duszy , gdyż usprawiedliwia każde zło i grzech. Sama wiedza bez konkretnych uczynków(przykazania) ma stanowić o zbawieniu- wystarczy wieżyc że grzech, szatan- bezgraniczne zło nie istnieje, lub są nieistotne, a wszystko staje się dopuszczalne i usprawiedliwione .

.Amoris laetitia- „Nikt nie może być potępiony na zawsze, bo to nie jest logika Ewangelii!” Istotą gnozy, jest samoubóstwienie- dla niej grzech jest zaletą czyli nie jest czymś strasznym i niedoskonałym, ale staje się dopuszczalny - jeśli pozwala się tylko zrealizować i coś osiągnoć. Fałszywe miłosierdzie jako wynik fałszywego usprawiedliwienia, jest więc buntem wobec Boga. Prawdziwe miłosierdzie Boże jest dla każdego człowieka, pod warunkiem ; trzeba z nim współpracować: porzucić bezbożne życie, otworzyć się na łaskę Pana Boga, z zapałem walczyć o swoją świętość i nigdy nie wątpić w Bożą Miłość. Czyli w prawdziwym miłosierdziu czyny są ważne i wiara. Wiara nie może być oderwana od uczynków , a uczynki od wiary ,nawet jeśli miałaby przejawy dobra.
Wielu katolików niby wieży, a ich uczynki temu zaprzeczają - tolerują aborcje , homoseksualizm ,życie bez ślubu - ich wiara jest martwa, na odwrót ateiści jeśliby kochali wszystkich, żyli dobrze, to i tak nie będą zbawieni - bo nie pragnęli Boga i wybrali świat bez Niego czyli wybrali szatana.
Obecnie w Kościele dopasowuje się idee tolerancji do miłosierdzia. Tolerancja tak promowana współcześnie jest brakiem troski o drugiego człowieka, który swoim postępowaniem szkodzi sobie i innym , jest oderwaniem wiary od czynów , jest czymś nienaturalnym, i stwarza sytuacje które nigdy wcześniej nie były akceptowane.

Podążanie tą drogą to uznanie świata, jednak jest zaparciem się Ewangelii. Nie można tolerować zła, które prowadzi do zguby, miłosierdzie to nie tolerancja i nie humanizm. Pomoc dla ubogim w sferze materialnej, bez pomocy duchowej z bezgraniczną tolerancją nie jest miłosierdziem. Każdy kto kocha pragnie obdarzyć osobę kochaną najważniejszą i najdrogocenniejszą rzeczą -perłą- a tą jest wiara w Chrystusa . Poznanie Chrystusa , Jego nauki i jej wypełnianie- to duże wymagania, a najważniejszym wymaganiem jest prawda o grzechu śmiertelnym . Grzech to przeciwstawienie się prawu Bożemu - czyli bezprawie - czyli inaczej postępowanie według praw szatana.
„Kim jestem aby sadzać homoseksualistów”-F. czyli nie potępić grzechu . Bóg kocha grzesznika lecz nie grzech- grzechem się brzydzi. Obowiązkiem jest przestrzegać- jest to wynikiem prawdziwej miłości i troski o duszę i zbawienie innych - lecz nie potępiać osobę, lecz zły czyn - to jest prawdziwe miłosierdzie.
predex
Jane Burgermeister ujawnia prawdę o pandemii, biznesie i depopulacji
Filed under: Depopulacja, Teorie spiskoweDodaj komentarz
23 czerwca 2013
2009 – Jane zakłada w Austrii sprawy kryminalne firmom farmaceutycznym Baxter oraz Avir Green Hills Biotechnology dotyczące produkcji celowo skażonych szczepionek w celu uzyskania profitu w przypadku sztucznie wywołanej stworzonej w ten sposób …More
Jane Burgermeister ujawnia prawdę o pandemii, biznesie i depopulacji
Filed under: Depopulacja, Teorie spiskoweDodaj komentarz
23 czerwca 2013
2009 – Jane zakłada w Austrii sprawy kryminalne firmom farmaceutycznym Baxter oraz Avir Green Hills Biotechnology dotyczące produkcji celowo skażonych szczepionek w celu uzyskania profitu w przypadku sztucznie wywołanej stworzonej w ten sposób pandemii.]
10.05.2009 Jane składa oficjalny pozew sądowy przeciwko ONZ i WHO, oskarżając obydwie organizacje o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa przy użyciu sztucznie wyhodowanego wirusa A/H1N1. Jane składa składa pozew przez Konsulat FBI wraz z dowodami aktu bioterroryzmu, które są niezgodne z prawem USA, dokonane przez grupę działającą w USA pod dyrekcją międzynarodowych bankierów, którzy także kontrolują tzw. Federal Reserve (FED) jak też WHO (Światową Organizację Zdrowia) ONZ i NATO. Celem tego bioterroryzmu w świetle oskarżeń Burgermeister jest wywołanie ludobójstwa ludności USA poprzez użycie wirusa stworzonego za pomocą inżynierii genetycznej w celu wywołania śmiertelnej choroby. Grupa ta przejęła także wysokie pozycje rządowe w USA. Wśród oskarżonych znajdują się: Barack Obama – Prezydent USA, David Nabarro – Koordynator ONZ w.s. grypy, Margaret Chan – Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Kathleen Sibelius – Sekretarz Departamentu Zdrowia, Janet Napolitano – Zekretarz Homeland Security (Bezpieczeństwa Państwowego), David de Rotschild – bankier, David Rockefeller – bankier, George Soros – bankier, Werner Faymann – Kanclerz Austrii oraz Alois Stoger – Minister Zdrowia Austrii.
Kim jest
Jane Burgermeister jest dziennikarką śledczą. Ma podwójne obywatelstwo – austriackie i irlandzkie. Pisze dla Nature, the British Medical

Jane Burgermeister
Journal i American Prospect.Do momentu wypowiedzenia była korespondentką Renewable Energy World. Tematami jej artykułów są zmiany klimatyczne, biotechnologia i ekologia. Zebrawszy fakty, stwierdza że popełniane jest właśnie największe przestępstwo w historii świata. Burgermeister uważa, że uwolnienie wirusa było krokiem do wywołania pandemii i przez to umożliwiło WHO wprowadzenie 6 poziomu zagrożenia. Dziennikarka następnie cytuje wszelkie dekrety i prawa, które umożliwiają przejęcie w sytuacji takiej pandemii kontroli nad USA przez ONZ i WHO. Dodatkowo istnieją przepisy w świetle których szczepienia mają być obowiązkowe z uwagi na ogłoszenie pandemii. Twierdzi, że cały biznes “świńskiej grypy” jest oparty na wielkim kłamstwie opartym na założeniu, że jest jakiś naturalny wirus, który nam zagraża. Dostarcza dowodów na to, że zarówno wirusy “ptasiej” jak i “świńskiej” grypy, były stworzone w laboratoriach finansowanych przez WHO i różne agencje rządowe. Wirus “świńskiej” grypy w szczególności jest hybrydą prawdziwej świńskiej grypy oraz ludzkiej i ptasiej – coś co może być stworzone tylko w sztuczny sposób.
Dowody
Dowody naukowe, że wirus “świńskiej grypy” został stworzony sztucznie na podstawie oryginalnego wirusa grypy z 1918 roku. Poparte są publikacjami specjalistów w tym raportem Dr Jeffrey’a Taubenbergera w “Science Magazine”. Sekwencja genomu wirusa “świńskiej grypy”
Dowód na celowe skażenie “świńską grypą” w Meksyku.
Dowód na udział prezydenta USA Obamy w rozprzestrzenieniu się “świńskiej grypy” podczas jego wizyty w Meksyku, podczas której zmarło kilku oficjeli. Jednym z wniosków jest to, że prezydent nie został przebadany gdyż wcześniej był zaszczepiony odpowiednią szczepionką.
Dowody na to, że firma Baxter wspólnie z WHO wyprodukowały i rozprzestrzeniły wirusa w Austrii. Zacytowana jest wypowiedź przedstawiciela Baxtera, w której przyznał on, że przypadkowo dostarczony do Czech wirus H5N1 był wysłany z centrali WHO. Jest to obecnie przedmiotem osobnego dochodzenia w Austrii.
Dowód na to, że Baxter jest jednym z elementów tajnego programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na to, że Baxter rozmyślnie toksycznie zanieczyścił szczepionkę.
Dowód na to, że firma Novartis używa szczepionek jako broni biologicznej.
Dowód na udział WHO w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na manipulację danymi przez WHO w celu podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6. To z kolei ma doprowadzić do przejęcia kontroli nad Stanami Zjednoczonymi.
Dowód na to, że FDA (Food and Drug Administration) bierze udział w ukrywaniu programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział kanadyjskiego Państwowego Laboratorium Mikrobiologicznego w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział naukowców z brytyjskiego NIBSC i CDC w opracowaniu wirusa “świńskiej grypy”.
Dowód na to, że epidemię “Hiszpanki” w roku 1918 spowodowało de facto powszechne użycie aspiryny, które to poprzez obniżenie temperatury pozwoliło na rozwój wirusa, który został dostarczony do organizmów ofiar właśnie poprzez szczepienia. Podobnie jak aspiryna działają obecnie Tamiflu i Relenza, przez co można się również spodziewać zwiększonej zachorowalności.
Dowody na manipulację prawem i przepisami, które zezwalają na bezkarne ludobójstwo.
Dowody na istnienie międzynarodowego syndykatu kryminalnego, w tym tzw. “Illuminati” i “Bilderberg”.
Dowody na udział Illuminati i Bilderberd w produkcji i dystrybucji wirusa “świńskiej grypy”.
Dowód na to, że sprawa “uzbrojonego wirusa grypy” była omawiana podczas zebrania Bilderbergu w Atenach 14-17 maja 2009 roku, jako część planu ludobójstwa. Według jednego z uczestników, Kevina Trudeau (uczestnicy Bilderbergu są genetycznie “lepsi” od reszty ludzkości)
Udział mediów, które trzymają Amerykanów w całkowitej niewiedzy.
11.08.2009 – Kongresman republikanin, Paul Brown zasugerował, iż rząd “mógłby użyć pandemiczną chorobę lu
wacula25wp.pl
Edward7 Piszesz -[a możesz wskazać jakiś dekret/kanon prawa kanonicznego,który zakazuje oceny postawy,zachowania i działalności księży?]==BARDZO mądra dojrzała świadcząca o prawdzie Twoja wypowiedź .Twoja wypowiedź potwierdza, że nikt nie jest dobrym tylko BÓG JEST DOBRY.
Edward7
Wystarczy naśladować Chrystusa w Ewangelii. Chrystus nikogo po imieniu nie krytykował , jedynie grupę np. faryzeuszy(plemię żmijowe, groby pobielane), jeżeli księża źle postępuje to trzeba ich upomnieć, bo to może być wynikiem nieświadomości, a nie upominanie błądzących to grzech zaniedbania.
wacula25wp.pl
A DOKŁADNIE
Edward7
Np. Objawieniu prywatnym "Ostrzeżenie" MBM - ani raz nie było wymienione imię osoby będącej na miejscu Benedykta XVI - a każdy kto fałszywie przemawia w imię Boga jest nazwany Fałszywym Prorokiem - czy fałszywi prorocy - po postępowaniu tej osoby widać że to prawda... ale ludzie musza być ostrzeżeni przed Fałszywą doktryną , gdyż jest ona trudno dostrzegalna, pod płaszczem fałszywego miłosierdzia …More
Np. Objawieniu prywatnym "Ostrzeżenie" MBM - ani raz nie było wymienione imię osoby będącej na miejscu Benedykta XVI - a każdy kto fałszywie przemawia w imię Boga jest nazwany Fałszywym Prorokiem - czy fałszywi prorocy - po postępowaniu tej osoby widać że to prawda... ale ludzie musza być ostrzeżeni przed Fałszywą doktryną , gdyż jest ona trudno dostrzegalna, pod płaszczem fałszywego miłosierdzia usprawiedliwia się wszelkie zło - i przez to wielu zmierza do piekła -np. Komunia Św. dla rozwodników.
2 more comments from 1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+

PRÓBOWANO KILKUKROTNIE WYWOŁAĆ ZARAZĘ I PANIKĘ.. W KOŃCU SIĘ UDAŁO.More
+
+
+


PRÓBOWANO KILKUKROTNIE WYWOŁAĆ ZARAZĘ I PANIKĘ.. W KOŃCU SIĘ UDAŁO.
wacula25wp.pl
JUŻ 20 księży włoskiej diecezji zaraziło się koronawirusem, a 6 w minionym tygodniu zmarło. Takie informacje podał tamtejszy biskup
Edward7
Ta wiadomość gdyby koronawirus nie był ”popularny” by brzmiała;
20 Starszych księży choruje na grypę, 6 starszych z dodatkowymi innymi schorzeniami zmarło .
Takie informacje przekazał biskup, ponieważ takie miał wytyczne.More
Ta wiadomość gdyby koronawirus nie był ”popularny” by brzmiała;

20 Starszych księży choruje na grypę, 6 starszych z dodatkowymi innymi schorzeniami zmarło .

Takie informacje przekazał biskup, ponieważ takie miał wytyczne.
Edward7
Quas Primas
Film podany w linku się nie odtwarza, ale można posłuchać innej wypowiedzi prof. Guta tutaj...
www.rmf24.pl/…/news-wlodzimier…
Edward7
Jest rok 2020 i mamy to samo..przepraszam gorzej ;( ustalili nam prawo , które pozwala na ludobójstwo - przymusowe szczepienia)
www.youtube.com/watch