Clicks106
Peter(skala)

Pomôžte mi chrániť životy nenarodených v Keni

0200.000

106.181

106.181 ľudí už podpísalo. Pomôž nám dosiahnuť 200.000 podpisov.


CitizenGO · 07/04/2021

TU podpísať: citizengo.org/…1513-pomozte-mi-chranit-zivoty-nenarodenych-v-keni


Poskytovatelia potratov pľujú Keni a pro-liferom do tváre.

Keď kampaňová riaditeľka v Keni, Ann Kioko, odhalila ich nezákonné konanie, podali na ňu žalobou.

Vysvetlím Vám, o čo išlo:

V roku 2018 začala Ann petíciu, v ktorej požadovala vyšetrovanie aktivít medzinárodnej reťaze potratových kliník Marie Stopes. Prečo? Pretože Marie Stopes propagovala potraty na požiadanie a tvárila sa, že ide o „prenatálnu starostlivosť,“ pretože kenské zákony potrat zakazujú.
Vláda vďaka podnetu od Ann vyslala políciu, aby vyšetrila kliniku Marie Stopes, kde našli maloleté dievčatá pripravené na prijatie potratovej injekcie - ďalší zjavne protiprávny čin.
Tak sa vláda v Keni rozhodla zastaviť činnosť Marie Stopes.
Avšak nadnárodná potratová spoločnosť lobovala u kenských vplyvných osobností a dokázala sa vrátiť k svojej trestnej činnosti.
Ann sa rozhodla konať a vystúpila vo všetkých možných médiách odsudzujúc súčasný stav a nerešpektovanie zákonov na ochranu života zo strany Marie Stopes.
Nadnárodná pro-potratová spoločnosť obvinila vládu z vykrúcania sa a žiada, aby Ann prestala o Marie Stopes hovoriť. Chcú ju cenzurovať!

Pojednávanie sa koná 13. apríla.

Váš podpis je dôležitým vyjadrením podpory pre Ann. Postavme sa za slobodu slova, právny štát, právo na život, obrane slobody slova, vlády zákona, práva na život a na legitímnu reakciu kenskej vlády na obranu nenarodených.

Podpíšte našu petíciu a vyzvite ministra zdravotníctva Kene, aby odvážne stál na strane života a vzoprel sa nátlaku zo strany Marie Stopes.