karinka
11.4K

Szwecja nie chce jej udzielić azylu, bo jest CHRZEŚCIJANKĄ

Facebook/Aideen Strandsson Aideen Strandsson to irańska aktorka, nawrócona z islamu na chrześcijaństwo, która mieszka w Szwecji. Choć już kilkakrotnie prosiła o azyl, jej prośby były odrzucane: „To …More
Facebook/Aideen Strandsson
Aideen Strandsson to irańska aktorka, nawrócona z islamu na chrześcijaństwo, która mieszka w Szwecji. Choć już kilkakrotnie prosiła o azyl, jej prośby były odrzucane: „To twój problem, że jesteś chrześcijanką” - usłyszała ostatnio.
Strandsson ubiega się o azyl, ponieważ obawia się deportacji. W Iranie, z którego uciekła, grozić jej mogą obecnie gwałt, tortury, a nawet śmierć. To jednak nie wzrusza szwedzkich urzędników: „To nie nasz problem, że zostałaś chrześcijanką” - usłyszała, kiedy po raz kolejny odrzucono jej wniosek o azyl.
"Powiedziano mi, że to moje życie i to nie jest ich problem. Skoro zdecydowałam się zostać chrześcijanką, to to jest mój problem” - mówiła Christian Broadcasting Network Aideen Strandsson.
Strandsson przebywa w Szwecji od 2014 roku. Dwukrotnie już odmówiono jej azylu. "To naprawdę niebezpieczne dla mnie i nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Jestem naprawdę w niebezpieczeństwie".
Kobieta nawróciła się jeszcze w Iranie: "Czytałem Biblię …More
Bogumil
Powinna się zwrócić o azyl do polskich władz. Na pewno by go otrzymała.