Nagonka ukraińskich uczniów na polską nauczycielkę. Braun interweniuje. „W jakim państwie my jesteśmy …

Parlamentarzysta Konfederacji Grzegorz Braun przeprowadził kolejną interwencję poselską. Tym razem miała ona miejsce w Regionalnym Centrum Edukacji …
565
Grzegorz Braun -to taki " Anioł Stróż " garstki ( jaka tylko została ) prawdziwych Polaków -patriotów......
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
.......Grzegorz Braun -to taki " Anioł Stróż " garstki prawdziwych Polaków -patriotow ,nacjonalistów i narodowców , których masońskie metody nie złamały i NIGDY nie złamią !!! Czas nam na barykady !!!
Krzysztof Kolumb
upadalcy - element szkodliwy i niepotrzebny w Polsce. Nic ich tu nie potrzebuje i jak im źle to won do banderolandu
Radek33
TVP po głębokim namyśle ,jak ugryźć to wydarzenie poda w "Wiadomościach"że "oszołom "Braun sterroryzował szkołę w obronie kacapskiej onucowej szowinistycznej nauczycielki,która obraziła całą biedną Ukrainę.O Banderze i UPA oczywiście nie będzie ani słowa.Gdzie my żyjemy?Czy to jeszcze Polska?
Konfederacja Korony Polskiej
.......banderlandia !!!
Augustyn z Hippony
"W akcie „protestu” ukraińscy uczniowie nie przyszli także na prowadzoną przez panią Małgorzatę lekcję matematyki." czyli postanowili nie uczyć się, bo im się nauczyciel nie spodobał? Może w Rosji mają lepszych, niech sprawdzą... pewnie im ruskie wojska nawet autokar podstawią.
jac05
Niestety, p. Brauna pewnie już znienawidzili.
jac05
Douczeni powinni być oni, nie my. Ale kto to zrobi ? Jeżeli to my będziemy ich douczać to mamy gotową wojnę, której ktoś bardzo chce. Módlmy się za naszych nieprzyjaciół !