CÓRKA MARYI
212.4K

JEZUS: Proszę wszystkie Moje dzieci, by przez miesiąc sierpień codziennie modlili się Koronką do Bożego Miłosierdzia za zagubione dusze, które nie przeżyją Ostrzeżenia

JESUS: I ask all My children to spend the month of August praying the Divine Mercy daily for the lost souls who will not survive The Warning

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

sobota, 23 lipca 2011 roku, godz. 17.30

Moja umiłowana córko, czynisz Mnie bardzo szczęśliwym. Twoje całkowite oddanie się Mnie sprawia teraz, że mogę ocalić więcej dusz zewsząd. Moja córko, nie jest dla ciebie całkowicie jasne, co w pełni oznacza „dusza ofiarna”, ale kiedyś będzie. Do tego czasu wzmocnisz się tak, że cierpienie dla Mnie będzie przynosić ci radość, nie smutek. To nie będzie łatwe, ale pracowanie dla Mnie, Twojego ukochanego Zbawiciela, nie może być łatwe.

Zachęta do podjęcia tego ostatecznego poświęcenia się Mnie pochodzi z natchnienia Boga, Mojego Ojca Przedwiecznego. Jest to zupełnie wyjątkowa Łaska, Moja córko, choć w kategoriach ludzkich może być to odbierane inaczej, bo Moje Łaski nie zawsze przynoszą do waszego życia radość i szczęście. Mogą one przynieść cierpienie, ale równocześnie zapewniają wam prawdziwy wgląd do Mojego chwalebnego Królestwa.

Wielu, wielu ludzi na świecie tworzy Moją najdroższą Armię. Będą przez modlitwę, osobiste cierpienia i rozpowszechnianie Moich Słów zbawiać dusze. Im silniejsza będzie Moja Armia dla zbawienia dusz, tym mniejsze siła kary.

Proszę wszystkie Moje dzieci, by przez miesiąc sierpień codziennie modlili się Koronką do Bożego Miłosierdzia za zagubione dusze, które nie przeżyją Ostrzeżenia. Wymagam również jednego dnia postu w tygodniu, codziennej Mszy i przyjmowania Mojej Najświętszej Eucharystii.

Jeśli wystarczająco dużo osób podejmie się tego, co nazywam miesiącem ratowania dusz, to miliony dusz na świecie zostaną zbawione. Zróbcie to dla Mnie, dzieci, a staniecie się częścią Mojego chwalebnego Królestwa. Wasze dusze w chwili śmierci dołączą do Mnie w Raju. To jest Moja najuroczystsza obietnica.

Kocham was, dzieci. Idźcie teraz i twórzcie najpotężniejszą Armię na świecie – Armię Miłości, Armię Zbawienia.

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…1-07-23-17-30-sierpien-2011-miesiac-ratowania-dusz
CÓRKA MARYI
"Jeśli wystarczająco dużo osób podejmie się tego, co nazywam miesiącem ratowania dusz, to miliony dusz na świecie zostaną zbawione. Zróbcie to dla Mnie, dzieci, a staniecie się częścią Mojego chwalebnego Królestwa. Wasze dusze w chwili śmierci dołączą do Mnie w Raju. To jest Moja najuroczystsza obietnica."