Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks255
ledun
1

"Zabijanie polskich serc to zabijanie Polski". Ważne słowa abpa Dzięgi

W hali sportowej w Toruniu odbyły się uroczystości związane z 27. rocznicą powstania Radia Maryja. Podczas Mszy św. abp Andrzej Dzięga skierował do obecnych, w tym polityków Prawa i Sprawiedliwości , trudne i ważne słowa dotyczące aborcji.

– O Polsko! Co ty robisz ze swoim sercem otrzymanym od Chrystusa? Czemu zabijasz serce? Nie zabijacie serca także dosłownie. Także tych maleńkich serc pod sercem matki. Pod sercem matki ma prawo żyć serce dziecka

(...)
Kochani politycy! Nie patrzcie na daleki świat, który stoi na granicy szaleństwa. Bądźcie po bożemu rozumni, wolni i miejcie serce. Bądźcie wdzięczni za to, że dochodzi do was prośba wielu serc o ratowanie serc polskich dzieci (...) Jeśli nie będzie waszej odpowiedzi serca, to przyjdą na wasze miejsce inni mający serce, albo zabite zostanie serce narodu. Zabijanie polskich serc to zabijanie Polski – apelował abp Andrzej Dzięga.

% bu

Źródło: TRWAM

telewizjarepublika.pl/quotzabijanie-p…
predex
A handele polskimi dziećmi, które opisał pan Bednarski i te fakty upublicznił , dał równireż chierarchom Kościoła w POlsce, to nie jest zabijanie POlski.

Ale dobre i to ,że niektórzy biskupi zaczynają się budzić.