Clicks229
Maja 21
1
Proroctwa Otroka Wiaczesława W naszych niespokojnych czasach ludzie chcą znaleźć pewność siebie. Dlatego słuchają słów wizjonerów, którzy potrafią patrzeć w przyszłość. Proroctwo Wiaczesława, …More
Proroctwa Otroka Wiaczesława

W naszych niespokojnych czasach ludzie chcą znaleźć pewność siebie. Dlatego słuchają słów wizjonerów, którzy potrafią patrzeć w przyszłość. Proroctwo Wiaczesława, chłopca, który żył tylko dziesięć lat, było bardzo interesujące przez wiele lat. Chłopiec mówił bardzo dziecinne rzeczy. Został poinformowany o ostatecznych czasach i losach ludzi. Spróbujmy dowiedzieć się, czy chłopiec miał rację.

O Wiaczesławie Krasheninnikkovie

Chłopiec urodził się w 1982 roku w rodzinie wojskowej. Jego matka była gospodynią domową, zajmowała się wychowaniem dzieci. Wiaczesław od wczesnego dzieciństwa chorował na raka krwi. Nie poszedłem do przedszkola. Ale byłem w szkole. Należy zauważyć, że nauczyciele nie zauważyli niczego niezwykłego u dziecka. Wychowawca klasy powiedział, że jest przeciętny, ale wyróżniał się życzliwością wśród innych. O chłopcu dużo mówi jego matka. Robi wiele, aby przekazać światu jego słowa. Kobieta jest pewna, że Pan posłał chłopca na ziemię, aby ostrzec narody przed strasznymi czasami, w których każdy będzie zmuszony dokonać trudnego wyboru. Chłopiec, jak mówią, widział choroby ludzi, wiedział, jak leczyć. Jednak ważniejsze dla niego było opowiedzenie o swoich wizjach, pomoc wierzącym w ucieczce przed siłami diabła, które, jego zdaniem, wkrótce umieszczą swoje przebiegłe sieci na całej planecie.

Proroctwa chłopca

Wiaczesława O młodym widzącym nakręcono kilka filmów, napisano książki. Stosunek do niego jest niejednoznaczny. Ludzie są zaskoczeni i przerażeni jego myślami. Niektóre - bezkompromisowe, inne - głębia, mądrość i czystość. Faktem jest, że proroctwo Wiaczesława (chłopca) jest takie, że świat jest bliski upadku. Tylko nieliczni zostaną uratowani. Ale stoją przed trudnymi, prawie niemożliwymi testami. Chłopiec powiedział światu, że ludzie będą opętani przez diabła. On sam pojawi się na świecie, ogłaszając się posłańcem Pana. Czy ten człowiek będzie zdradziecki i przebiegły. Stworzy wokół siebie tak silne pole, że ludzie mu uwierzą. Proroctwo Wiaczesława (chłopca) dotyczące tej osoby jest bardzo figuratywne. Powiedział, że posłaniec diabła powie światu, że przeniósł górę. Ludzie przyjdą do tej społeczności, poczują to i nikt nie zrozumie, że przed nim nie jest ciało fizyczne, ale iluzja. Każdy zostanie zahipnotyzowany, tylko wierzący będą zbawieni.

Proroctwa chłopca Wiaczesława o ostatnich czasach Matka chłopca jest pewna, że to, co powiedział, już zostało wykonane. Wszystko zaczęło się od otrzymania bonów przez ludność krajów postsowieckich. To diaboliczna kartka papieru. Ale to tylko pierwsza próba, pokusa. Nadejdą czasy, jak mówi ostatnia przepowiednia chłopca Wiaczesława, a wszyscy na świecie rozdadzą identyczne paszporty. Nazwał je "atrakcyjnymi kawałkami papieru". Kiedy dana osoba go weźmie, diaboliczny znak "666" zostanie umieszczony na czole lub nadgarstku prawej ręki. Zrób to potajemnie. Ludzie nie zrozumieją, co się stało. Kiedy duża część światowej populacji okaże się "ostemplowana" ("zniechęcona", powiedział chłopiec), ten znak pojawi się na ciele. Ludzie na początku będą nieśmiali, ukryją szóstki. Ale wtedy zobaczą, że inni niczego się nie boją i przestaną zwracać uwagę na znak. To ostatni raz. Każdy jest kuszony korzyściami dostępnymi dla posiadaczy paszportów i wyrzeka się duszy.

Co stanie się z dysydentami?

Nie wszyscy ludzie ulegną diabłu. Wierzący będą próbowali uciec od nie do pozazdroszczenia losu "zbezczeszczonych". Będą trudniejsze niż inne. Nie będą to towary sprzedawane. Wierzący są głodni. Krewni, którzy otrzymali pieczęć, najpierw im pomogą, podzielą się jedzeniem. Ale ani jeden kawałek nie będzie mógł jeść prawosławnego. Nie wprowadzaj ich do gardła diabolicznego jedzenia ani nie wybuchaj z powrotem. A ponieważ pozostało ich bardzo niewielu, władze będą na nich polować. Na drogach słupki będą wykonane i przymusowo zapieczętowane przez tych, którzy go nie mają. Jak mówi proroctwo Wiaczesława, chłopca Pana, musisz odejść od miast i żyć naturalną gospodarką. Wtedy władze nie dotrą do ludzi. Z czasem Pan okryje swoje wierne dzieci. Dla reszty będą niewidoczne. Tylko przygotowanie powinno być.

Konieczne jest zbieranie metalu i tkanin. Nic nie można uzyskać.
youtube.com/watch?v=aYSwlWHtHnQ

Rosyjski Anioł Otrok Viacheslav The Prophecies 1 - (Eng Napisy) youtube.com/watch?v=j253mIvgigE

Źródło: bitchute | Magiczne | kopyta Przepowiednie Otroka Wiaczesława
(nowe)
Adrianna7
Proroctwa dziesięcioletniego Sławika Kraszennikowa
cda.pl/video/52181134f