pl.news
2104.8K

Franciszek świętuje samozwańcze małżeństwo

Papież Franciszek wziął udział w spontanicznym ślubie urugwajskiej pary, Noelii Franco i Omara Caballero, którzy mieszkają razem od 24 lat. Ceremonia odbyła się w czasie prywatnej audiencji w Casa …More
Papież Franciszek wziął udział w spontanicznym ślubie urugwajskiej pary, Noelii Franco i Omara Caballero, którzy mieszkają razem od 24 lat.
Ceremonia odbyła się w czasie prywatnej audiencji w Casa Santa Maria 19 września. Świeżo upieczona żona opublikowała wideo na Twitterze.
Na początku Franciszek udzielił "odpuszczenia grzechów" wszystkim zebranym: parze, trzem z ich pięciu córek, dwóm zięciom i wnuczce, rzekomo wszystkich oczyszczając "ze wszystkich grzechów", mimo że do tego może dojść jedynie w czasie spowiedzi.
Według nauczania katolickiego, wspólne mieszkanie jest grzechem śmiertelnym i musi zostać wyznane w czasie spowiedzi.
Następnie Franciszek poprosił parę, by trzymali się za ręce i spytał: "czy chcecie zostać razem?"
Żona odwróciła się do męża: "jesteś pewien?". Odpowiedział "oczywiście". Franciszek spojrzał ponownie na żonę, która odpowiedziała "tak".
Franciszek pobłogosławił parze, pomodlił się, aby Bóg "utrzymał ich zawsze razem: i zesłał im "wiele wnucząt".
Żona powiedziała …More
Frank Columbo
I przy tym wszystkim trzeba robić pobożne i frasobliwe miny w obecności "jego świątobliwości".
Pewna zaślepiona osoba powiedziała mi: "kto zabroni papieżowi szafować miłosierdziem, ty?". Mniejsza już, co ma niby znaczyć "szafowanie miłosierdziem", ale jeszcze 10 lat temu zapewniała, że gdyby ten człowiek zrobił coś sprzecznego z wiarą, wyjdzie z takiego Kościoła. Także jak widać, zaciemnienie …More
I przy tym wszystkim trzeba robić pobożne i frasobliwe miny w obecności "jego świątobliwości".

Pewna zaślepiona osoba powiedziała mi: "kto zabroni papieżowi szafować miłosierdziem, ty?". Mniejsza już, co ma niby znaczyć "szafowanie miłosierdziem", ale jeszcze 10 lat temu zapewniała, że gdyby ten człowiek zrobił coś sprzecznego z wiarą, wyjdzie z takiego Kościoła. Także jak widać, zaciemnienie umysłu może się pojawić i jeszcze postępować.
Neo Kowalski shares this
644
Warto zapoznać się jak wygląda udzielenie "Świętego Sakramentu Pokuty i Świętego Sakramentu Małżeństwa" w wykonaniu najpopularniejszego apostaty, schizmatyka i heretyka na świecie.
Objaśnienie dla wyznawców sekciarza paczamamskiego:
Warunkami Sakramentu Pokuty jest żal za grzechy (czyli skrucha) oraz wynagrodzenie Bogu i biźniemu
. Widział tutaj ktoś żal za grzechy podczas "bergoliańskiego aktu …More
Warto zapoznać się jak wygląda udzielenie "Świętego Sakramentu Pokuty i Świętego Sakramentu Małżeństwa" w wykonaniu najpopularniejszego apostaty, schizmatyka i heretyka na świecie.

Objaśnienie dla wyznawców sekciarza paczamamskiego:
Warunkami Sakramentu Pokuty jest żal za grzechy (czyli skrucha) oraz wynagrodzenie Bogu i biźniemu
. Widział tutaj ktoś żal za grzechy podczas "bergoliańskiego aktu pokuty"???😂 Oczywiście nie należy zapominać o "tajemnicy Spowiedzi Świętej" oraz "nie zatajeniu innych grzechów", a także "właściwym przygotowaniu się do Sakramentu Pokuty", nie wspominając o postawie pokornej czyli na klęcząco!
Armia_Reszty shares this
647
Wszystko się zgadza. Niedawno pouczył misjonarzy, że mają zawsze i bezwzględnie udzielać rozgrzeszenia - czyli de facto udzielać fałszywych, nieważnych spowiedzi. "Małżeństwu" życzył żeby się trzymali zawsze razem... Mam wrażenie, że miał na myśli, by byli na wieczność razem w Piekle... :(
niewolnicaMaryi
jaka ceremonia , taki sakrament , zwróćcie uwagę na znak krzyża w wykonaniu franciszka , odwrócony , satanistyczny ......resztę sobie dopowiedzcie ........ 🤮 🤮 🤮
aseret2
Ależ heretyckie te komentarze. Beroglio jest wikariuszem Antychrysta to czarny papiez ., nie chodziło w przepowiedni o kolor skory a o czarno duszę
aseret2
slepcy idacy za bergoglio ido jak na potępienie
WYKLĘTY
Nie jestem pewny czy zwiedzeni naiwni są sobie winni czy raczej Ci którzy ich zwiedli
aseret2
maria barbara tys nadal glupia
MariaBarbara
Kto mowi ze sie nie wyspowiadali??? Jezyki was swedza? Czy papiez nie jest autorytetem do udzielenia slubu? Miejcie litosc nad swoimi duszami.
Weronika..S
@Jestem_z_wami Wszystko się zgadza, oprócz ,,Piotrze,,. To nie jest Piotr Rzymianin. Piotr Rzymianin będzie pasł ,,swoje owce,,. Franciszek je rozprasza i wprowadza religijny zamęt wśród katolików.
predex
Do czego doszło , trzeba egzorcyzmować Frania.
Jestem_z_wami
Profanacja sakramentu, Piotrze...Na miłość Boga ulituj się nad własną duszą