Clicks1.1K
Piotr2000
8
APEL do BISKUPÓW i EPISKOPATU Kościoła katolickiego w POLSCE. Apel do Episkopatu Polski! 07.10.2020 Drodzy Biskupi, chcemy wam przypomnieć do kogo należy Kościół Święty. A należy On do Boga. Wy …More
APEL do BISKUPÓW i EPISKOPATU Kościoła katolickiego w POLSCE.

Apel do Episkopatu Polski! 07.10.2020
Drodzy Biskupi, chcemy wam przypomnieć do kogo należy Kościół Święty. A należy On do Boga. Wy macie wypełniać tylko Jego Wolę!
Praw Bożych trzeba strzec, wypełniać i pielęgnować w sercach ludzkich a nie rujnować! Prawo Boże nie ma nic wspólnego z prawami Rządowymi, a na pewno nie z restrykcjami, jakie na nas nałożono.
Pytamy się wiec was, kto wam dał takie prawo by łamać Przykazania Boże?!
Bóg każe dzień Święty święcić. Kościół nakazuje: W niedziele i święta Uczestniczyć mamy we Mszy Świętej.
Kim jesteście by podważać Prawo Boże i Kościoła Jego dając na Nie Dyspensy?!
Zamiast bronić Świąt Zmartwychwstania, pozamykaliście Kościół, który nie należy do was tylko całej wspólnoty wierzących. Bóg stworzył nas na swój obraz i podobieństwo. Wy kazaliście zakryć przed Nim oblicza nasze.
Dopuściliście się ataku na Tradycję Kościoła i Jego Prawa.
Odebraliście ludziom w szpitalach możliwość ostatniego namaszczenia i pojednania się z Bogiem. Ludzie umierają bez Sakramentów. Czy zdajecie sobie sprawę z tego co zrobiliście? Że to jest Grzech przeciw Duchowi Świętemu?!
Ludzkie dusze umierają bez pojednania się z Bogiem! Gdzie taka dusza trafi?!
Najświętsze Ciało Pańskie jest rozrzucane po posadzkach kościoła i deptane gdy Je przyjmują do ręki! Puste kropielnice, które jak uczy Kościół dają ochronę przed diabłem i oczyszczają nasze dusze i ciała żegnając się znakiem Krzyża.
Odrzuciliście Dogmat Asystencji Ducha Świętego w procesie powstawania Jego Tradycji i Orzeczeń. Jest to grzech przeciw Duchowi Świętemu.
Apelujemy do wszystkich proboszczów parafii w Polsce: Jeśli nasz Episkopat i biskupi Diecezjalni łamią Prawa Boże i Kościelne które to Duch Święty ustanowił na Soborach i zapieczętował Bullą i Kanonami nie musicie ich słuchać. Gdyż napisane jest: Najpierw trzeba słuchać Pana Boga, potem ludzi. Bo wy ślubowaliście najpierw Bogu, potem biskupowi.
Ci, którzy nie strzegą Praw Bożych i nie pielęgnują w sercach Ludzkich Tradycji jaką to Duch Święty kształtował przez wieki w ludzkich sercach, powinni opuścić bramy Kościoła by nie doprowadzić do upadku dusz ludzkich i ich wiary oraz Bojaźni Bożej, z której rodzi się wiara i postawa przed Bogiem. Kościół należy do Jezusa Chrystusa! Pytamy się was:
Jakim prawem mamy dni Judaizmu i Islamu w Kościele Chrystusowym?! Oni nie uznają Chrystusa za swojego Mesjasza i Zbawiciela a na pewno nie uważają Go za Boga. To zmieszanie brudu z Czystością jest demoniczne. To święto Antychrysta w Kościele Jezusa Chrystusa.
Nie pozwolimy wam zniszczyć wiary Katolickiej, Sakramentów.
Pytamy się więc was:
Jakim prawem oddaliście Władzę Kościoła który nie należy do was tylko do Chrystusa, władzą Państwowym, Cezarom tego świata, którzy przyjęli od szatana 3. Dary z pustyni?!
Dopuściliście się ataku na Kościół Święty, Jego Prawa, Sakramenty i uczyniliście z Niego Jaskinię zbójców! Siedzibę dla Hien i Demonów w nędznym dialogu bez nawracania.
W Prezbiteriach nie ma świętości tylko same profanacje przez protestanckie denominacje!
Apelujemy do was:
Przywróćcie dawny ład i porządek w Kościele!
Godne przyjmowanie Ciała Pańskiego przy Balaskach, wodę święconą do kropielnic, kapłani mają chodzić do chorych po szpitalach jak dawniej! Wyrzućcie grupy protestanckie z Kościoła, które mącą ludziom w głowach i profanują Prezbiteria!
Apelujemy do wszystkich Polaków wiernych i tych, co się jeszcze nie nawrócili:
Brońcie Kościoła i wiary Apostolskiej Katolickiej!
Brońcie waszych Parafii, gdyż one nie należą do Biskupów czy Diecezjalnego Biskupa tylko do was, gdyż to wasi pradziadkowie, dziadkowie, rodzice dawali na wybudowanie tych Domów Bożych pieniądze, wielu z nich sami je pomagali budować. Natomiast wy utrzymujecie Je i dbacie przez całe życie. Biskupi nie dali na to ani grosza tylko czerpią korzyści z tych parafii na swoje wygodne życie w Pałacach!
Zdejmijcie maski w Kościele i nie bójcie się tego co zabija ciało. Bójcie się raczej tego co duszę może zabić! Na dzień dzisiejszy to restrykcje Episkopatu zabijają w was wiarę i duszę. Sami nie wchodzą a innym nie pozwalają!
Jeszcze raz apelujemy do władz Episkopatu:
Na litość Boską, nie oddawajcie Władzy Kościoła pod dyktando Cezarom Rządowym!
A jeśli już nie chcecie służyć temu Kościołowi i wiernym, których mieliście prowadzić po ścieżkach zbawienia, to odejdźcie, a władzę Kościoła niech przejmą Hierarchowie godni tej władzy Apostolskiej, którzy mienią się Pasterzami Jezusa Chrystusa na śmierć i życie, którzy nigdy nie poddadzą się restrykcjom Cezarów Rządowych tylko oddają życie za Kościół i Jego owieczki.
Panie Boże, przywróć Bojaźń Twoją całemu Episkopatowi.
POLSKA2020
(J 10,11-16) Jezus powiedział do faryzeuszów: Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce. Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego wilka, opuszcza owce i ucieka, a wilk je porywa i rozprasza; /najemnik ucieka/ dlatego, że jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach. Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a …More
(J 10,11-16) Jezus powiedział do faryzeuszów: Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce. Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego wilka, opuszcza owce i ucieka, a wilk je porywa i rozprasza; /najemnik ucieka/ dlatego, że jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach. Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają, podobnie jak Mnie zna Ojciec, a Ja znam Ojca. życie moje oddaję za owce. Mam także inne owce, które nie są z tej owczarni. I te muszę przyprowadzić i będą słuchać głosu mego, i nastanie jedna owczarnia, jeden pasterz.
Piotr2000
Przepraszam autora tego apelu, ze pod wideo nie podalem informacji, ze to nie ja jestem jego autorem. Nastepnym razem bede bardziej uwazny.
PiotrM
Nie trzeba przepraszać. Dobrze Tobiasz powiedział. Po co wierchuszka ma wiedzieć . I tak mają mnie dość 😂 😇
PiotrM
No dobra, przyznaję się. Ja to napisałem. 😬 😬
piotr2019
O Czasach Ostatecznych, ktore juz nadeszly pisala blogoslawiona Katarzyna Emmerich w swoim najslynniejszym dziele /wizje/ zwlaszcza we fragmencie modlitwa Jezusa w Ogrojcu i opis "falszywego kosciola", ktory wtedy zaistnieje.
franciszek44
Jezu Chryste, Krolu Polski - zmiluj sie nad polska i narodem Polskim, kaplanami i biskupami,
Maryjo Krolowo Korony Polskiej - modl sie za nami.
ktoz jak Bog1
Smutne, ze biskupi /wielu/, takze kaplani /wielu/ odeszli od wzorca jaki zostawil nam sam Pan nasz Jezus Chrystus. Zaplaca za to, zwlaszcza na sadzie Bozym.
JezusMaryja1
Jakim winien byc PASTERZ - patrz przpowiesc Pana Jezusa o Pasterzu i zagubionej owcy.