Christmas Campaign: Financial Insights
POLSKA2020
(J 10,11-16) Jezus powiedział do faryzeuszów: Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce. Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego wilka, opuszcza owce i ucieka, a wilk je porywa i rozprasza; /najemnik ucieka/ dlatego, że jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach. Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a …More
(J 10,11-16) Jezus powiedział do faryzeuszów: Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce. Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego wilka, opuszcza owce i ucieka, a wilk je porywa i rozprasza; /najemnik ucieka/ dlatego, że jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach. Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają, podobnie jak Mnie zna Ojciec, a Ja znam Ojca. życie moje oddaję za owce. Mam także inne owce, które nie są z tej owczarni. I te muszę przyprowadzić i będą słuchać głosu mego, i nastanie jedna owczarnia, jeden pasterz.
Piotr2000
Przepraszam autora tego apelu, ze pod wideo nie podalem informacji, ze to nie ja jestem jego autorem. Nastepnym razem bede bardziej uwazny.
PiotrM
Nie trzeba przepraszać. Dobrze Tobiasz powiedział. Po co wierchuszka ma wiedzieć . I tak mają mnie dość 😂 😇
PiotrM
No dobra, przyznaję się. Ja to napisałem. 😬 😬
piotr2019
O Czasach Ostatecznych, ktore juz nadeszly pisala blogoslawiona Katarzyna Emmerich w swoim najslynniejszym dziele /wizje/ zwlaszcza we fragmencie modlitwa Jezusa w Ogrojcu i opis "falszywego kosciola", ktory wtedy zaistnieje.
franciszek44
Jezu Chryste, Krolu Polski - zmiluj sie nad polska i narodem Polskim, kaplanami i biskupami,
Maryjo Krolowo Korony Polskiej - modl sie za nami.
ktoz jak Bog1
Smutne, ze biskupi /wielu/, takze kaplani /wielu/ odeszli od wzorca jaki zostawil nam sam Pan nasz Jezus Chrystus. Zaplaca za to, zwlaszcza na sadzie Bozym.
JezusMaryja1
Jakim winien byc PASTERZ - patrz przpowiesc Pana Jezusa o Pasterzu i zagubionej owcy.