jac505
Zaczyna się dziać z naszymi hierarchami to co miało miejsce 2000 lat temu, gdy kapłani Boga stali się anty-kapłanami. Od tego momentu kapłani zaczną się rozdzielać na tych, którzy chcą być kapłanami rzemieślnikami, poprawnie wykonujący swój zawód i mieć święty spokój i na kapłanów żarliwie walczących o nasze zbawienie. Niech ci księża, którzy pójdą taką drogą jak ci wyróżnieni przez KEP kapłani …More
Zaczyna się dziać z naszymi hierarchami to co miało miejsce 2000 lat temu, gdy kapłani Boga stali się anty-kapłanami. Od tego momentu kapłani zaczną się rozdzielać na tych, którzy chcą być kapłanami rzemieślnikami, poprawnie wykonujący swój zawód i mieć święty spokój i na kapłanów żarliwie walczących o nasze zbawienie. Niech ci księża, którzy pójdą taką drogą jak ci wyróżnieni przez KEP kapłani nie boją się o swój byt. Jeżeli KEP będzie chciał ich odwołać, wierzę że ludzie będą ich bronić. Króluj nam Chryste !
V.R.S.
Kapłani Gospy.
szary człek
Brak mi tylko na tej liście Dominika Chmielewskiego. On również godny jest wyróżnienia.
MementoMori+++
szary człek
Żadne odznaki, żadne wyróżnienia nie mają wartości jak znaleźdź się na liście wyklętych przez sanhedryn. Daj Bóg takiej łaski.
alex 7
Dzięki takim posunięciom KEP doprowadzi do zjednoczenia najlepszych , "wyklętych" kapłanów . I na to czekamy, a prawdziwy Kościół Końca Czasów potrzebuje ich wielu. Modernistyczni kapłani niech się budzą bo zmierzają na skraj przepaści.
MementoMori+++
Świetny kapłan jak i reszta wymienionych. Ks. Sawa nie pisałby tych oszczerstw gdyby nie zżerała go zazdrość co przypomina grzech przeciw Duchowi Świętemu. Znam wielu ludzi którym Ci kapłani pomogli w drodzę do Boga. A jak ks. Sawie to się nie podoba to ma gdzieś Pana Boga... Ks Sawa ładnie podsumował tych kapłanów , aby samemu się wynieść ponad nich. Jeśliby był kapłanem wiernym Bogu to by się …More
Świetny kapłan jak i reszta wymienionych. Ks. Sawa nie pisałby tych oszczerstw gdyby nie zżerała go zazdrość co przypomina grzech przeciw Duchowi Świętemu. Znam wielu ludzi którym Ci kapłani pomogli w drodzę do Boga. A jak ks. Sawie to się nie podoba to ma gdzieś Pana Boga... Ks Sawa ładnie podsumował tych kapłanów , aby samemu się wynieść ponad nich. Jeśliby był kapłanem wiernym Bogu to by się cieszył z tego że inni kapłani pomagają ludziom i by ich wspierał, a nie podważał ich działalności.
MementoMori+++ shares this
913
Ks. Sawa sędzia kapłanów wyklętych . Przeszkadzają mu wierni Bogu kapłani