slniecko
halik kto vlastne si katolicky knaz alebo co vlastne
gattolino
Děkuji Lubico, pan Halík nepochopil řadu věcí, ale já mu nebudu oplácet stejným. Jeho soudcem bude Pán.
ľubica
StellaMARIA
ľubica
Tak ako vidím , opäť sa aktivizuje svojím nenávistným tónom v tomto úbohom komentári pravoslávny kňaz Halík. Zrejme v jeho Cirkvi nepoznajú slová Písma, kde sa hovorí a práve dnes sa to čítalo v katolíckych kostoloch:
Lv 19,1-2.17-18
Hospodin řekl Mojžíšovi: „Mluv k celému společenství izraelských synů a řekni jim: Buďte svatí, poněvadž já, Hospodin, váš Bůh, jsem svatý! K svému bratru neměj …More
Tak ako vidím , opäť sa aktivizuje svojím nenávistným tónom v tomto úbohom komentári pravoslávny kňaz Halík. Zrejme v jeho Cirkvi nepoznajú slová Písma, kde sa hovorí a práve dnes sa to čítalo v katolíckych kostoloch:
Lv 19,1-2.17-18
Hospodin řekl Mojžíšovi: „Mluv k celému společenství izraelských synů a řekni jim: Buďte svatí, poněvadž já, Hospodin, váš Bůh, jsem svatý! K svému bratru neměj nenávist v srdci, ale otevřeně ho napomeň, aby ses kvůli němu neobtížil hříchem. Nemsti se, nechovej proti svým krajanům zášť, ale miluj svého bližního jako sebe. Já jsem Hospodin!“
a podobná slova:

1 Kor 3,16-23
Nevíte, že jste Božím chrámem a že ve vás bydlí Boží Duch? Kdo by ničil Boží chrám, toho zničí Bůh. Neboť Boží chrám je svatý, a ten chrám jste vy!
..............................................................................................
Čo stále zapárate do gattolina p. halík? Nedávno ste ho vyháňal preč z tohto fóra.... doslova vaše slová boli : ..." vypadni..." . To by sa vám páčilo však? Keby odišiel, aby ste sa tu mohol rozťahovať s vašou nenávisťou a svojimi negatívnymi príspevkami, ktoré vytvárajú v človeku obavu, strach, pochybnosti, postupnú stratu viery, pocit že svet je velké bahno a cirkevní predstavitelia takisto.... Vy tu preferujete takú nenávisť voči Božiemu služobníkovi J. Pavlovi II akú som nikde inde nevidela. Keby že to ostane v Cs sekcii, budiž, ale ste ako chobotnica a vo viacerých jazykových mutáciách na glorii šírite kultúru smrti zákerným spôsobom, pretože na jednej strane ste zástanca života, resp. odporca potratov a na druhej usilovný mediálny atentátnik v službách falošného učiteľa Eliáša, spolu s ktorým kopete vytrvalo do Katolíckej Cirkvi.
Máte ešte vôbec niečo také ako svedomie?
A vaše pôsobenie ako knaz na glorii určite smeruje k jednote o ktorú prosil v slzách Pán Ježiš / Jn 17 / vo svojej velknazskej modlitbe???

Čo za prolife - perie to máte na sebe p. Halík? Nie je to pretvárka?

No krásne sa predvádzate ako knaz. Uz ste mu VO VECI REINKARNACIE viac krát napísal, dosť hrubo až vulgárne...tak čo donho zapárate ešte? Viete o tom že sa dá zabíjať aj slovom? Nielen potrat je vražda ale každá zákernosť a surovosť v podobe slovných výpadov vychádzajúca z ľudského srdca... ako to máte vo zvyku vy...

KTO VAS USTANOVIL ZA HOVORCU SV. TEREZIE Z LISIEUX...???
GATTOLINO NA ROZDIEL OD VAS JE VELMI CITLIVY A POZORNY... TOTO VIDEO SEM ZAVESIL, ABY MA PREKVAPIL, ON SI TOTIZ VSIMOL V MOJICH KOMENTAROCH NA INOM MIESTE JEJ HLBOKE SLOVA A TIE HO OSLOVILI....LEBO VIE ZE TUTO VELKU SVATICU - UCITELKU CIRKVI MAM RADA.

TAKZE CAKAM ZE SA MU OSPRAVEDLNITE PAN HALIK!
ľubica
Santiago Fernández:
Sv. Terezie od Dítěte Ježíše a konverzi anglikánů (v angličtině)

Saint Therese the Little Flower and the Conversion of Anglicans
One more comment from ľubica
ľubica
gattolino moc moc dekuji,mám ji moc ráda 👏 😉

Ať te žehná trojjediná Láska+