Clicks929

JEZUS: Jeśli chcecie uniknąć przyjęcia tego znamienia – znamienia bestii, rozpocznijcie teraz planowanie swoich zapasów żywności, koców, świec i wody

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 17 kwietnia 2011 roku, godz. 9.00

Moja umiłowana córko, powiedz światu, że doświadczy on wkrótce pewnej liczby katastrof ekologicznych. Wystąpią one w najbardziej niespotykanych i nieoczekiwanych miejscach, a ich intensywność będzie wielka. Są one wywoływane przez grzeszne postępowanie człowieka. Czyńcie pokutę, wy wszyscy, i pamiętajcie, że te katastrofy klimatyczne obudzą was z waszego snu ślepoty i braku wiary. Następują one także po to, by zmniejszyć wpływ diabelskiej grupy globalnych sojuszy i ich niegodziwych, głupich działań. Te grupy, które będę określał jako mający powstać „nowy światowy rząd”, planują teraz ujawnić się pod przewodnictwem antychrysta. Te same grupy doprowadziły do upadku systemu bankowego, a teraz będą wszędzie niszczyć waluty. A to dlatego, by mogli mieć nad wami kontrolę.

Moja córko, gdy przed kilkoma miesiącami przekazałem ci to Orędzie, pomyślałaś, że to Orędzie wydaje się dziwne, ale jednak zapisałaś, co ci powiedziałem. Ten nikczemny diabelski plan już od pewnego czasu jest knuty przez tych węży, zwolenników szatana. Niektóre z ich przebiegłych planów są obecnie ujawniane, a pomimo to wielu ludzi wierzy, że świat przechodzi po prostu przez jeszcze jeden kryzys finansowy. Obudźcie się teraz, wy wszyscy. Rozejrzyjcie się dokoła i sami zobaczcie. Przestańcie próbować zakładać, że świat doświadcza po prostu bólów depresji spowodowanej załamaniem się gospodarki, bo nie jest to prawda.

Poprzez ogólnoświatową walutę oraz zadłużenie waszego kraju ci ludzie będą teraz kontrolować każdego z was. Żaden kraj nie wyrwie się z ich uścisku. Proszę, zważcie na Moje Słowo. Wasze pieniądze będą bezwartościowe. Wasz dostęp do żywności oraz innych koniecznych rzeczy będzie możliwy tylko poprzez znamię, identyfikację, o której mówiłem. Proszę, proszę, nie przyjmujcie tego znamienia, bo wtedy będziecie dla Mnie straceni. To znamię zabije was, nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Pozostańcie poza jego wpływem. Jeśli chcecie uniknąć przyjęcia tego znamienia – znamienia bestii, rozpocznijcie teraz planowanie swoich zapasów żywności, koców, świec i wody.

On, antychryst, który będzie stał na czele tego nowego światowego rządu, wierzy, że ukradnie dusze ludzkie. Ale tego nie dokona. Tak jak wielu znajdzie się pod jego wpływami, tak samo Moi wyznawcy pozostaną niezachwianie wierni wobec Mnie, swojego Boskiego Zbawiciela.

Wy wszyscy, którzy będziecie pogardzać tymi proroctwami, posłuchajcie teraz. Jeśli dostaniecie się pod wpływ tej światowej potęgi, to będziecie straceni. Będziecie potrzebowali silnej wiary, aby przeżyć. Odpowiem na modlitwy, które będziecie zanosić. Będę was chronił podczas tego przerażającego okresu na ziemi. Przygotujcie się teraz do spotkań w grupach, podczas których będziecie się mogli w spokoju potajemnie modlić.

Oni, ten nowy światowy porządek, także będą się modlić w ich własnych ohydnych kościołach. Te kościoły istnieją wszędzie, choć zakładane były w tajemnicy. Składają ofiary i oddają hołd swojemu bożkowi, szatanowi. Te sekty się teraz rozrastają i wszystkie mają jeden niedorzeczny cel – zapanowanie nad ludzkością. Będą to czynić, próbując mieć kontrolę nad waszym pieniądzem, waszymi zapasami żywności i energią. Walczcie z nimi w najlepszy ze sposobów, w jaki jesteście w stanie to czynić – poprzez modlitwę i szerzenie nawrócenia.

Módlcie się także za tych zaślepionych ludzi, którym obiecane zostały wielkie bogactwa, technologia, dłuższe życie i cuda. Jakże się mylą. Zostali bardzo oszukani. Gdy odkryją prawdę, będą już wtedy rzuceni na dno piekła i będzie za późno.

Wszyscy módlcie się, módlcie się każdego dnia Moją Koronką do Bożego Miłosierdzia i Moim najświętszym Różańcem tak często, jak jesteście w stanie, aby złagodzić skutki tego podstępnego i demonicznego planu. Módlcie się także za te dusze, które zostaną stracone w nadchodzących globalnych katastrofach ekologicznych wywołanych Ręką Boga Ojca. One potrzebują waszych modlitw. Proszę, usłuchajcie Mojego błagania o modlitwy, bo one zostaną wysłuchane.

Wasz kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-swiata-plan-kontroli-waszych-pieniedzy-i-zywnosci
wordpress.com/…w-world-order-plan-to-control-your-money-and-food/

________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Znamię bestii - 666 - będzie wbudowany, jako ukryty numer, w chipie, do którego przyjęcia będziecie zmuszani

JEZUS: Aby podróżować, będziecie potrzebowali specjalnej formy identyfikacji i zostaniecie poproszeni o przyjęcie znamienia – znamienia bestii. Uciekajcie, Moje dzieci ...

JEZUS: Jeśli nie powstaniecie w obronie swoich praw, to zostaniecie zm…

JEZUS: Nie pozwólcie szatańskim potęgom kontrolować waszych krajów ... Oni rządzą jako światowe potęgi, którymi są Wielka Brytania, USA, UE, Chiny i Rosja

JEZUS: Ujawniajcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię

JEZUS: Moje dzieci, musicie się modlić, aby zapobiec i zwalczyć serie okrucieństw planowanych przez nowy porządek świata
______________________________________________________________