lt.news
1152

„Covid“ mokslininkas: Pranciškus turėtų atsiprašyti už skiepų propagandą

Dr Peter McCullough, Dalase gyvenantis internistas, kardiologas, epidemiologas, paprašė Vatikano atsiprašyti už Covid skiepų propagandą,

„Jie turės atsakyti už šimtus tūkstančių gyvybių, prarastų dėl vakcinos visame pasaulyje, nes Vatikanas pažeidė Niurnbergo kodeksą."

McCullough turi 54 recenzuojamus leidinius apie COVID-19 ir daugiau nei 660 recenzuojamų leidinių Nacionalinėje medicinos bibliotekoje.

Jis sakė EdwardPentin.co.uk (vasario 15), kad Pranciškaus skiepų propaganda ("meilės aktas", "moralinis įsipareigojimas") verčia Vatikaną "bendrininkauti masiškam žmonių gyvybių praradimui dėl skiepų".

Covid injekcijos įkraunamos ant lipidų nanodalelių, patenkančių į antinksčius, kiaušides, smegenis, širdį, kaulų čiulpus ir kitus gyvybiškai svarbius organus, išskirdamos genetinę medžiagą, kuri neišnyksta. McCullough tai vadina „labai keliančių nerimą“.

Dėl šios medžiagos organizmas gamina Covid spygliuočių baltymus (= spygliukus ant viruso paviršiaus), kurie „suteikia visą Covid mirtingumą“.

Nuo Covid injekcijų pradžios kasmetinė 150 mirtinų vakcinų reakcija JAV išaugo iki 21 000 2021 m. „Tai pavojingiausias ir mirtiniausias biologinis produktas, kada nors naudotas žmonijos istorijoje – taškas“, – teigia McCullough.

#newsUbljkeyqhv
Vita matulevičiūtė shares this
2