dyk
Bill Gates je medzi tými, čo financovali falšovanie volieb v USA. Žeby bol odstavený od vakcin nadobro? Ak je to pravda, od doživotia ho nik neochráni. Trump vymenil ministra obrany a tak čistky sa môžu začať.
Petrvs Romanvs Fidelis
Poiché il Signore glorificherà la sua sposa fedele.
Petrvs Romanvs Fidelis
Ale oni su exkomunikovaní, exkomunikovanými sám Bergoglio je exkomunikovaný, modlite sa za Don Alessandra a ďalších k§azov katolíckej cirkvi aj za tých, ktorí nechcú vidieť ,alebo vidia ale radšej mlčia,
Peter(skala)
kto oni?
TerezaK
Petře nastudujete si, co znamená exkomunikace podle Církevního práva: kdo zastává herezi, veřejně ji prohlašuje a neodvolá jí, sám se exkomunikuje.
Peter(skala)
prečo si to mám naštudovať?
Hermenegild
Pane, príď a zachráň nás, lebo hynieme.
TruePeter
Dneska by ho Bergoglio exkomunikoval ihned...Tak jako Patera Minutellu a pár ostatních věrných ...
Peter(skala)
.. ale ba:) ukaž mi jedneho exkomunikovaneho, ktorého František odsudil neprávom
Vieš kto bol prvý exkomunikovaný? Homosexuál!

František je liberál, ale nemá moc odsudiť ex-cathedra niekoho, koho by si Ježiš neželal, lebo táto moc nie je od neho ale z moci Ducha Sväteho
zaba
To je sice pravda, že bez dovolení Boha se nic nestane, ale Bůh ve svém milosrdenství nás chce, dokud je to možné, zachránit a tak nám rád nastavuje zrcadlo naši skutků, které nemůžeme zpochybnit, proto občas dopustí i velkou křivdu spravedlivým, podobně jako se to stalo jeho Synu v jeho vtělení skrze kříž, aby tímto manévrem absolutní poslušnosti a důvěry ve Všemohoucího vytrhl hříšníka (Boha …More
To je sice pravda, že bez dovolení Boha se nic nestane, ale Bůh ve svém milosrdenství nás chce, dokud je to možné, zachránit a tak nám rád nastavuje zrcadlo naši skutků, které nemůžeme zpochybnit, proto občas dopustí i velkou křivdu spravedlivým, podobně jako se to stalo jeho Synu v jeho vtělení skrze kříž, aby tímto manévrem absolutní poslušnosti a důvěry ve Všemohoucího vytrhl hříšníka (Boha neposlušného) z moci toho, který skrze neposlušnost k Bohu působí spoušť všude- to je stručný popis tajemství vykoupení skrze utrpení (a do toho patří i křivda) spravedlivého. Apoštol Pavel dokonce říká, že cesta do nebe je skrze kříž, což znamená, že naši poslušnost Bohu, bude ďábel bolestně zkoušet všemi prostředky. Bůh určitě raději vyslyší naši prosbu o sílu pro nesení našich křížů než modlitbu o odstranění křížů z naší životní cesty.
TerezaK
Nechci Vás lekat, Peter, ale vždyť P. Minutellovi je již dlouhou dobu Bergogliem vyhrožováno, že je exkomunikován a též i kněží, kteří se k němu připojují. Jenže on nemůže být exkomunikováni, protože plně stojí v Apoštolském učení Církve a ani o píď se neodchyluje. Jen vyznává, spolu s ostatními kněžími, jako místní svědkové, že se v Římě dopustil Bergoglio podvodu. Jen za to má být exkomunikován…More
Nechci Vás lekat, Peter, ale vždyť P. Minutellovi je již dlouhou dobu Bergogliem vyhrožováno, že je exkomunikován a též i kněží, kteří se k němu připojují. Jenže on nemůže být exkomunikováni, protože plně stojí v Apoštolském učení Církve a ani o píď se neodchyluje. Jen vyznává, spolu s ostatními kněžími, jako místní svědkové, že se v Římě dopustil Bergoglio podvodu. Jen za to má být exkomunikován.
Stejně jako i jiní a třeba u nás, kněží, kteří při bohoslužbě stále opakovali BenediktaXVI., tak byli zpočátku hned odsunuti kamsi.... že se o nich neví. (na nějaké místo, kde nemohou moc pastoračně působit.)
Stejně je podivné, že okamžitě po nástupu Bergoglia, musel být povinně ve všech kostelech jeho obraz. Proč? Když u jiných papežů to nikdy nemuselo být? Nezavání to nějakou diktaturou tipu Hitlera?
TerezaK
Peter: TruePeter poukazuje na to, že dnes by byl za svou činnost K. Boromejský i všichni kolem něj exkomunikováni Bergogliem. A vy se ptáte, ukažte mi jednoho, kdo byl exkomunikován: právě P.Minutella a všichni, kteří svědčí proti Bergogliovi. Jeho podvodu a mafii ve Vatikánu, protože to tam mají hned z první ruky, tak se musí ozvat a hučet do světa, co se stalo!