Clicks2.1K
Edward7
11

Benedykt XVI; Masoneria jest największym zagrożeniem dla Kościoła

Kiedy był kardynałem, papież Benedykt powiedział, że masoneria jest największym zagrożeniem dla Kościoła. Rozmowa odbyła się „kilka lat zanim został papieżem”. 4 maja 2020 r. - dr Robert Moynihan, redaktor naczelny katolickiego magazynu Inside the Vatican, ujawnił 23 kwietnia, że kiedyś rozmawiał z ówczesnym kardynałem Josephem Ratzingerem (który później został papieżem Benedyktem). XVI) w sprawie „największego niebezpieczeństwa dla Kościoła” i mówi, że Ratzinger powiedział: „To masoneria”. Te słowa mają szczególne znaczenie w świetle ostatnich słów papieża Benedykta o „światowej dyktaturze pozornie humanistycznych ideologii”, które podsycają „lęk przed duchową mocą Antychrysta”.

Rozważmy najpierw pełny raport Moynihan z tej pamiętnej rozmowy. „ Pamiętam rozmowę, którą przeprowadziłem z ówczesnym kardynałem Ratzingerem na kilka lat, zanim został papieżem”, pisze Moynihan na swojej stronie internetowej. „Byliśmy w jego mieszkaniu, niedaleko drzwi do Santa Ana. Rozmawialiśmy o jego konflikcie z kardynałem Walterem Kasperem w sprawie Kościoła powszechnego i Kościoła partykularnego, który był wówczas bardzo obecny w mediach. Zapytałem kardynała, gdzie jest największe niebezpieczeństwo dla autentycznej wiary katolickiej: „Czy to w nas samych, w naszych grzechach i słabościach. Czy to jest największe zagrożenie dla Kościoła, czy może jest to coś innego, jakiś wróg zewnętrzny? ”

Moynihan kontynuuje: „Spojrzał mi prosto w oczy i po chwili przerwy, jakby się zastanawiając, powiedział:
„ To masoneria ”.
„Nigdy nie zapomniałem tej rozmowy, ponieważ była to stała kwestia, która doprowadziła do zakończenia długiej serii pytań, które niepokoiły mnie do tego spotkania i od tamtej pory niepokoiły mnie”. Ten raport przychodzi do nas, ponieważ dr Moynihan otrzymał list od jednego z jego czytelników zaniepokojonych, że w ostatnich czasach masoni próbują podważyć zakaz masonerii w Kościele katolickim.

To objawienie dr Moynihana jest szczególnie ważne w świetle faktu, że papież Benedykt XVI, w ostatnich komentarzach do swojego biografa Petera Seewalda, mówił o „duchowej mocy Antychrysta”, której wielu się obawia, zwłaszcza gdy sprzeciwiają się oni programowi współczesnego świata, aborcja, homoseksualizmowi i zapłodnieniu in vitro.

Mówił o „światowej dyktaturze pozornie humanistycznych ideologii”. „Dzisiaj jesteś ekskomunikowany przez społeczeństwo, jeśli sprzeciwisz się temu [tej„ dyktaturze
”]”, Benedykt powiedział Seewaldowi za swoją nową książkę Benedykt XVI: Jedno życie (wydaną po niemiecku przez Droemera Verlaga).

„Współczesne społeczeństwo jest w trakcie formułowania antychrześcijańskiego wyznania wiary, a jeśli mu się sprzeciwi, zostaniecie ukarani przez społeczeństwo ekskomuniką” - kontynuował. „Strach przed tą duchową mocą Antychrysta jest wtedy bardziej niż naturalny i naprawdę potrzebuje pomocy modlitw całej diecezji i Kościoła powszechnego, aby się jej oprzeć”. Aby zrozumieć, skąd biorą się niektóre elementy tej „światowej dyktatury”, możemy zwrócić się do biskupa Athanasiusa Schneidera, który w 2017 r. Wygłosił wykład na temat 300-letniej historii masonerii. Wygłosił to przemówienie do Kirche in Not organization, Papieskiej Fundacji. Biskup Schneider był na tyle uprzejmy, że przekazał LifeSiteNews angielski manuskrypt tej rozmowy.

W tym przemówieniu biskup Schneider opisał cechy masonerii na podstawie wielu źródeł akademickich. Po szczegółowym ich opisaniu doszedł do wniosku: „W rzeczywistości masoneria jest doskonałym anty-Kościołem, w którym wszystkie teologiczne i moralne fundamenty Kościoła katolickiego stają się jej przeciwieństwem! Mason powiedział swojej siostrze w następnym przemówieniu : „Czy wiesz, czym właściwie są masoni? Jesteśmy anty-Kościołem. ”

Według biskupa Schneidera masoneria promowała także „tak zwaną„ rewolucję seksualną ”z 1968 r.” Wyjaśnia to: „Dwaj arcymistrzowie z dwóch największych organizacji masońskich we Francji, Frédéric Zeller i Pierre Simon, byli wraz z niektórymi członkami aktywnie zaangażowani w bunty studentów w Paryżu w maju 1968 r. Wspomniany wyżej arcymistrz Pierre Simon Następnie został doradcą ministra Simone Weil, który zalegalizował aborcję we Francji ”. Wyjaśniając tę kwestię dalej, biskup Schneider twierdzi, że masoni byli kluczowi w promowaniu aborcji, „małżeństwa” osób tej samej płci i eutanazji we Francji.

Tutaj Schneider zauważa, że „w 2012 r. Gazeta parafialna Le Figaro opublikowała obszerne dossier dotyczące masonerii, a Le Figaro pozwolił wiodącym członkom masońskim zabrać głos na forum gazety. Jeden z tych masońskich urzędników otwarcie stwierdził, że przepisy dotyczące legalizacji aborcji, tak zwane „małżeństwa homoseksualne” lub „małżeństwo dla wszystkich” i eutanazja zostały przygotowane w idealistycznych masońskich „laboratoriach” i to wtedy, z pomocą grup nacisku i ich członków w parlamencie a w rządzie nalegali na przyjęcie przepisów ”. Biskup Schneider podaje również dokładne odniesienie do tego numeru francuskiej gazety, mówiąc, że „Można to przeczytać w gazecie Le Figaro z 2012 r. (Suplement LE FIGARO, 20–21 lipca 2012 r.) ”.

Ówczesny kardynał Ratzinger był już tak bardzo zainteresowany naturą i pracą masonerii w latach 80., że wydał deklarację dla Kongregacji Nauki Wiary, której był wówczas prefektem, która powtórzyła stary zakaz Kościoła o masonerii.To znaczy, powtórzył, że katolicy nie mogą być członkami masonerii. 26 listopada 1983 r. Ratzinger podpisał dokument: „Dlatego negatywny osąd Kościoła dotyczący stowarzyszenia masońskiego pozostaje niezmieniony, ponieważ jego zasady zawsze uważano za nie do pogodzenia z doktryną Kościoła i, dlatego członkostwo w nim pozostaje zabronione ”. Wierni, którzy przyłączają się do stowarzyszeń masońskich, są w stanie ciężkiego grzechu i nie mogą przyjąć Komunii Świętej ”.

Ten dokument powstał, ponieważ nowy Kodeks Prawa Kanonicznego, ogłoszony w tym roku za papieża Jana Pawła II, nieoczekiwanie nie zawierał wyraźnego zakazu masonerii. Nie wspomina o masonerii z imienia, gdy mówi: „Osoba, która przystępuje do stowarzyszenia działającego przeciwko Kościołowi, powinna zostać ukarana sprawiedliwą karą; osoba, która promuje lub obejmuje stanowisko w takim stowarzyszeniu, powinna zostać ukarana nakazem. . ” Był niemieckim kapłanem z Augsburga, który prowadził dyskusje między niemiecką konferencją episkopatu a lóżami masońskimi w latach 1974– 1980, pod koniec których biskupi niemieccy oświadczyli, że członkostwo w loży masońskiej jest „niezgodne” z wiarą katolicką (patrz ten raport

Dr Ingo Dollinger odegrał ważną rolę w przywróceniu zakazu masonerii w 1983 r. aby uzyskać bardziej szczegółowy opis ojca Dollingera). Według jego prywatnego sekretarza Dollingera, widząc dwuznaczność Kodeksu Prawa Kanonicznego z 1983 r., Udał się następnie do kardynała Ratzingera, który utworzył komisję do wydania wspomnianego wyjaśnienia za zgodą papieża Jana Pawła II.

Tak więc to oświadczenie CDF z 1983 r., W którym podkreśla się, że masoneria jest niezgodna z wiarą katolicką, jest kolejnym dowodem, że kardynał Ratzinger był w rzeczywistości świadomy pracy masonerii. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, że nawet myślał, przynajmniej w pewnym momencie swojego życia, że masoneria stanowi największe zagrożenie dla Kościoła.
żródło -
religionlavozlibre.blogspot.com
www.lifesitenews.com/blogs/when-he-was-a-c…

Masoneria weszła do Kościoła i nie da się takim Kościołem rządzić - B.XVI cały czas jest jedynym prawdziwym Papieżem w taki sposób na jaki jest to możliwe .

Nie wcześniej niż zmarł papież Jan Paweł II, mafia św. Gallen, która od kilku lat spotyka się w szwajcarskim mieście, zmobilizowała Bergglio na tron apostolski w konklawe w 2005 r. Bergoglio, jak wiadomości, zyskał najwięcej głosów po Ratzingerze. W swojej ofercie wyborczej obiecywał radykalne reformy finansowe w Watykanie, aby móc udawać zbawcę i reformatora, choć był to cel kardynał Martini, aby Kościół stał się Oblubienicą antychrysta.

Niedawno argentyński kapłan ujawnił, że papież Benedykt, wkrótce po swoim wyborze w 2005 r., Poprosił Bergoglio o bycie sekretarzem stanu (patrz raport tutaj ). Benedykt zamierzał przez tę ofertę rozproszyć konflikt, który powstał w Konklawe i wyciągnąć prawdziwe zamiary Bergoglio. Odmowa Bergoglio była przejawem jego oszustwa, ponieważ wszystkie powody przedstawione w Konklawie dla jego wyboru, które w rzeczywistości mogą być dostępne przez Sekretarza Stanu, jeśli byłyby uczciwe, skłoniłyby go do oferty Benedykta. Ale bez stanowiska papieża jego zły plan nie może zostać zrealizowany. - Przez ten znak ofiarowania gałązki oliwnej pokoju Benedykt dał swoim zwolennikom, że po nim przyjdzie antypapież (por. Przepowiednia św. Malachiasza ).

Dzięki potrójnej wiedzy o przyszłości z Trzeciej Tajemnicy, od papieża Jana Pawła II i doświadczenia w CDF, papież Benedykt zrozumiał teraz, co trzeba zrobić. Wiedział, że Bergoglio chce władzy i nie będzie chciał jego oferty(....)Przed otwarciem ostrzegania wiernych, że przesłano fatimskie ma się wkrótce zrealizować( 13 maja 2010 r. , Mówiąc: „ Mylibyśmy się, oczekujemy, że prorocza misja Fatimy jest spełniona …”. Benedykt wiedział, że usunięcie Lawendowej Mafii z Watykanu było kluczem do obrony Kościoła. Ale jak ujawniły się dokumenty sądowe, w sporze WikiLeaks, gdy wysiłek ten doprowadził do zniszczenia karier wielu sodomitów, wystąpili przeciwko Benedyktowi, aby go usunąć. Jego pontyfikat usunął setki zboczeńców z duchowieństwa .

Jak napisałem wcześniej, w moim zdaniu była formalna próba zamachu stanu (patrz raport tutaj ). I rzeczywiście to zostało uruchomione, z zamiarem wykorzystania uwięzienia papieża Benedykta (patrz Raport tutaj ). - Pakt konklawe w 2005 r. Między walczącymi frakcjami Ratzingera (Kościół) i Bergoglio (Antykościelny) również przygotowała drogę (patrz raport tutaj). Ale po tym, jak ich sprawa przegrała w tej konklawe, mafia św. Gallena będzie musiała poczekać na rezygnację Benedykta, ponieważ byli starzy, myśleli, też że i tak był skłonny zrezygnować za kilka lat. Gdy jednak się nie zdecydował , wybuchła ich wściekłość i niecierpliwość.

Przywrócenie starożytnej Mszy ( 7 lipca 2007 r. ) I zezwolenie na korzystanie z niej ( 30 kwietnia 2011 r. ) Spowodowało ogólny wybuch wśród nikczemnych duchownych. Sam wiem, że to miejsce na Konferencję Biskupa Włoch w 2011 r., Ponieważ biskup, który uczestniczył, powiedział mi, jak powstali kardynałowie i biskupi, jeden po drugim, i powiedział najbardziej podłe rzeczy przeciwko Benedyktowi. Wiem też osobiście, z zeznań sycylijskiego biznesmena, który był w Szanghaju, że kardynał z Palermo ostrzegł, że Benedykt może umrzeć w ciągu roku z powodu złego stanu zdrowia. St Gallen Kontrolowała media rozszerzony tym i poinformował go, jakby kardynał powiedział, że Benedykt miał rok życia . Raport został opublikowany około 11 lutego 2012 roku! (zanotuj datę)

Benedykt's Master Stroke
11 lutego 2013 r. Przeczytał głośno w Konsystorze tekst nieprawidłowej formuły . 28 lutego 2013 r. Wyjaśnił, że zrezygnował z „czynnej posługi, a nie z papiestwa”. Mafia św. Gallena rozpowszechniła wieści o ważnej rezygnacji. Reszta jest historią. Jedyne, że Benedykt zaczął dawać znaki prawdy, nie tylko ze względu na wiernych, ale irytował mafię św. Gallena Wciąż nosił papieską sutannę, zachował tytuły Waszej Świątobliwości i podpisał z PP. Benedykt XVI i nadal używa papieskiego błogosławieństwa. Zrobił to, aby wierni katolicy badali tekst rezygnacji i odkryli, że jest ona nieważna. - Zrobił to również, ponieważ, jak zareagować, był posłuszny słowu Matki Bożej w Fatimie , w którym Ona ujawniła się, że nadejdzie czas, w którym świat katolicki pomyślał, że są 2 papieże, ale tylko jeden był prawdziwy prawdziwy Papież. Ten, który był prawdziwym papieżem, nadal będzie nosił biel, a drugi przejmie urząd; i że Antykościół zaatakuje prawdziwego Papieża i zgromadzonych wokół niego wiernych.

Przez nieważną rezygnację papież Benedykt kanonicznie unieważnia wszystko, co Bergoglio zrobił, może zrobić! Bergoglio jest teraz Antypapieżem ze względu na sprytną sztuczkę Benedicta. A Bergoglio jest tak uwikłany w tę strategię Benedykta, że nie można przyznać się do jej istnienia, ponieważ jeśli tak, to trzeba zrezygnować z roszczenia do papiestwa.

Ale jeśli spojrzymy na motywy jego prześladowania , to kluczowym czynnikiem, który pojawia się w dalszym ciągu, jest sprzeciw papieża Benedykta wobec małżeństw homoseksualnych i pedofilii...
więcej - fromrome.info/…/how-benedict-ha…

Od inauguracji w 2010 r. Ataku Main Stream Media w celu wymuszenia rezygnacji Benedykta, jak donosiłem dzisiaj ( CBS w 2010 r. Prosi o rezygnację Benedykta ), w których zacytowali księdza popierającego małżeństwo homoseksualne, chcąc wymusić odejście Benedykta, do tych dziwacznych i przewrotnych postaci, które zamieniły hotel Santa Marta w Watykanie w istnej bordello sodomitów i pedofilów... Papież Benedykt XVI musimy pamiętać, Nie TYLKO Jako papież (patrz Jak na podjął działania przeciwko NIM tutaj Projekt i nalegał by nie zostali wpuszczeni do kapłaństwa tutaj Projekt ), ale Jako prawa ręka Papieża Jana Pawła II walczył przeciwko upolitycznieniu perwersji seksualnej (wydaje kilka Dokumentów przeciwko Temu: przeciwko małżeństwom homoseksualnym i związkom tutaj oraz tym , jak ich perwersja seksualna musi być zawsze odrzucana, tutaj ).... Benedykt mówi, mówi i mówi . Benedykt XVI nie poddał się ani nie uciekł przed wilkami. On wstąpił na Kalwarię i wraz z Naszym Panem uczestniczy w Swojej męce z rąk arcykapłanów, uczonych w Piśmie i faryzeuszy, aby umożliwić zmartwychwstanie Kościoła i nowej Pięćdziesiątnicy Ducha Świętego dla odnowy Kościoła. Z tego powodu, teraz trzeba bardziej , modlić się za Papieża Benedykta XVI i wraz z Papieżem Benedyktem XVI, prawdziwym i wiernym Namiestnikiem Chrystusa na Ziemi. więcej; "7 LAT WIĘZIENIA PAPIEŻA BENEDYKTA XVI..." fromrome.info
Krol albo smierc !
Zmutowano Msze sw posoborowa Szukajmy Mszy Sw Wszechczasow i modlmy się o intronizacje Jezusa w Polsce przez episkopat rząd i naród wg Rozalii Celak