apredsasatoci
Marieta Ri
Je neprijateľné iného človeka označiť besným psískom.
Teraz poďme na hlbinu! 10krat som ti veľmi trpezlivo a slušne vysvetľovala, že 1+1=2. Napriek tomu si neustále skákala ako besný psisko. Takže, 11.krat som naozaj zlyhala a priznávam, že mi trpezlivosť došla.
Zosumarizujme si to! 10krat je prejav veľmi veľkej trpezlivosti. To neznamená, že som to vzdala a ako cieľ som si nevytycila …More
Marieta Ri
Je neprijateľné iného človeka označiť besným psískom.
Teraz poďme na hlbinu! 10krat som ti veľmi trpezlivo a slušne vysvetľovala, že 1+1=2. Napriek tomu si neustále skákala ako besný psisko. Takže, 11.krat som naozaj zlyhala a priznávam, že mi trpezlivosť došla.
Zosumarizujme si to! 10krat je prejav veľmi veľkej trpezlivosti. To neznamená, že som to vzdala a ako cieľ som si nevytycila 20krat!
🤔

Samozrejme, kľudne píš pod môj príspevok.
Neblokujem nikoho!
Aj keď, vulgárnych ľudí priznávam som už naozaj blokla.
Tam nie je o čom!
Marieta Ria
Nech si spraví úsudok každý sám po prečítaní spomínanej komunikácie... prezentovať sa Kristovou tvárou a šíriť nenávisť na každého, kto nezdieľa môj názor... tvojimi slovami sa už nebudem zaoberať. Požehnaný deň!
apredsasatoci
Klameš samu seba!
Pravda plodí nenávisť!
Požehnaný deň!
stefan.mordel
Ježišove slová sú predsa jasné, preto by mali platiť ako norma pravdy pre každého, kto sa na neho odvoláva a hlási sa k nemu. Povedal jednoznačne; "nerobte z domu môjho Otca tržnicu. Čo iné sa dá povedať o takomto predstavení. ktoré, neviem, či by bolo vhodné do Národného divadla, alebo opery ako "tržnica", kde sa predáva predovšetkým lacný a často aj bezcenný tovar. Takže pre všetkých platí …More
Ježišove slová sú predsa jasné, preto by mali platiť ako norma pravdy pre každého, kto sa na neho odvoláva a hlási sa k nemu. Povedal jednoznačne; "nerobte z domu môjho Otca tržnicu. Čo iné sa dá povedať o takomto predstavení. ktoré, neviem, či by bolo vhodné do Národného divadla, alebo opery ako "tržnica", kde sa predáva predovšetkým lacný a často aj bezcenný tovar. Takže pre všetkých platí Kristova výzva, ktorú je nevyhnutné rešpektovať, že Dom Boží má byť domom modlitby.
apredsasatoci
Neodporovať omylu znamená súhlasiť s ním a nebrániť pravdu znamená potláčať ju. Naozaj, vyhýbať sa zastaveniu zlých ľudí vtedy, keď to môžeme urobiť, nie je menším hriechom ako ich podporovanie. Pápež sv. Felix III (r. 483 – 492)
Marieta Ria
MODRE HLUBOKE NEBE - ak je tvojou náplňou len špinenie na každého (viď o. Kuffa), tak ťa ľutujem - keď niekoho bránim, tak som najhoršia... Poslúž si... Ty nie si P. Bohom, aby si mohol rozhodovať, kto je ten pravý a nepravý, kto môže byť spasený a kto nie... Existujú na svete mnohí ľudia, ktorí sa k viere nemali ako dostať, nemali tú možnosť a preto nemôžeš tvrdiť, že budú automaticky zatratení.…More
MODRE HLUBOKE NEBE - ak je tvojou náplňou len špinenie na každého (viď o. Kuffa), tak ťa ľutujem - keď niekoho bránim, tak som najhoršia... Poslúž si... Ty nie si P. Bohom, aby si mohol rozhodovať, kto je ten pravý a nepravý, kto môže byť spasený a kto nie... Existujú na svete mnohí ľudia, ktorí sa k viere nemali ako dostať, nemali tú možnosť a preto nemôžeš tvrdiť, že budú automaticky zatratení... Takže nesúď, aby si nebol súdený. Ja som tu dala jedno prežehnanie od neho - nad tým si sa nezamyslel... A z mojich príspevkov tu, je dobre známy môj postoj k očkovaniu!
dalila
@Marieta Ria na také reakcie ako má nebo zbytočne reagovať
Marieta Ria
apredsa... označiť iného komentujúceho za besného psiska svedčí o tvojej pravde a tvojej vysokej morálnej úrovni!!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
On neuznáva svätcov a vôbec Pannu Máriu a ruženec.
Modré Hluboké Nebe
MARIETA RIA - Ano, nejdřív mně nasázej lekci z katolické dogmatiky a pak hned zablokuj, katoličko, aby nešlo odpovědět:)) Víš co jsou to reálná fakta o Kuffovi? Dáš se taky vakcinovat, že lidi Kuffa na to nabádá? Máš taky jednoho společného Boha s muslimy, jak to říká Kuffa? Sedíš si na jak dlouhém vedení, zlá katoličko?
apredsasatoci
MarietaRia neznesie Pravdu!
Pravdu, nie kritiku.
Pozor na ňu!
Tá si ide svoje.