yagu
Po pięćdziesięciu latach to już pogański kraj , wiarę katolicką mają na pokaz i od parady . Tylko bardzo mala cześć Hiszpanów jest w Lasce Uświęcenia , reszta to barbarzyńcy .
Weronika....S
W sytuacji, kiedy dochodzi do wielkich świadomych profanacji nie modliłabym się o wybaczenie, ale ich nawrócenie i ewentualną karę, jeżeli byłby taki plan Bożej kary jako forma napomnienia, o czym my oczywiście wiedzieć nie możemy. Wiemy jednakże, że Pan Bóg za dobro wynagradza, a za zło karze. Brak uświadamiania tej prawdy przez naszych kapłanów może wielu wyprowadzić na bezdroża, tym bardziej, …More
W sytuacji, kiedy dochodzi do wielkich świadomych profanacji nie modliłabym się o wybaczenie, ale ich nawrócenie i ewentualną karę, jeżeli byłby taki plan Bożej kary jako forma napomnienia, o czym my oczywiście wiedzieć nie możemy. Wiemy jednakże, że Pan Bóg za dobro wynagradza, a za zło karze. Brak uświadamiania tej prawdy przez naszych kapłanów może wielu wyprowadzić na bezdroża, tym bardziej, że promowanie Bożego Miłosierdzia obecnie całkowicie uniezależnia się od postawy religijnej wiernych.
marta1012
Czy zdajecie sobie barbarzyńcy sprawę że w piekle będziecie przez wieczność przeżynani taką piłą i sznurami duszeni? Nawróćcie się jeszcze macie szansę Pan Bóg gotowy wam przebaczyć.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Antychryst boi się Krzyża i wzbudzi prześladowania Krzyża.
Weronika....S
Oni wiedzą, co czynią. Co czynią wiedzieli i kapłani żydowscy pragnący ukrzyżować Chrystusa, nie wiedzieli natomiast żołnierze rzymscy nie znając nauki Chrystusa, wykonując polecenia. Ci obecni wiedzą czym jest krzyż.
Mateusz Kapel
Jezu odpuść im bo nie wiedzą co czynią 😭 😭
marta1012
Czy wy wiecie co robicie?