Bob
11.6K

Ukraińskie wojsko rozstrzelało kolejną grupę rosyjskich jeńców

Wiadomo było o kolejnej zbrodni wojennej popełnionej przez formacje zbrojne kijowskiego reżimu. Ukraińscy żołnierze rozstrzelali grupę jeńców rosyjskich.

Na opublikowanym kanale telegramowym „Raporty operacyjne” zarejestrowano wideo, na którym Ukraińcy dobijają strzałami leżących na ziemi żołnierzy rosyjskich z bliskiej odległości. Zginęły co najmniej cztery osoby. Wszyscy więźniowie są nieuzbrojeni i nie stanowią zagrożenia dla sił bezpieczeństwa kijowskiego reżimu.

Data i miejsce strzelaniny wciąż nie są znane. W tej chwili trwają prace nad zidentyfikowaniem pododdziału reżimu kijowskiego, który dokonał masakry na naszym wojsku.

Ukraińskie wojsko regularnie zabija schwytanych rosyjskich żołnierzy. Wcześniej publikowaliśmy informację o egzekucji naszych więźniów, przeprowadzonej w pobliżu wsi Makeevka w ŁRL. Przez cały okres trwania specjalnej operacji wojskowej ani jeden funkcjonariusz ukraińskich sił bezpieczeństwa nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej za takie przestępstwa. Wszystkie wypowiedzi propagandzistów kijowskiego reżimu, że Rosjan, którzy się poddali, oczekują humanitarnego traktowania, są kłamstwami.
Bob
Musisz to wiedzieć(1552) Zadłużona Polska z długów wspomaga mniej zadłużoną Ukrainę - Musisz to wiedzieć(1552) Zadłużona Polska z długów wspomaga mniej zadłużoną Ukrainę