Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks1.6K
Varovanie
9

Napľnajú sa slová Pána Ježiša a Panny Márie dávané Luz de Maria !?…

MÁ CÍRKEV BUDE TRPĚT AŽ NA DŘEŇ
Zůstaňte bdělí: vážné epidemie se blíží k lidstvu a napadnou dýchací ústrojí.
…………………………………………
LIDSTVO VSTOUPILO DO ČASŮ NEJVĚTŠÍ BOLESTI
Vystavení drastickým změnám klimatu přispívá do velké míry, že váš organismus ohrožují komplikace, vyvolané nemocemi dýchacích cest, ale současně se na tom podílí ruka člověka, jenž rozptyluje chemikálie a viry vzduchem, abyste byli častěji nemocní, a původci těchto nemocí se někdy stanou smrtelní pro lidská stvoření.
……………………

……………………………
Nová epidémia? V Číne pribudli desiatky prípadov zápalu pľúc, vírus hlási už aj Južná Kórea. www.tvnoviny.sk/zahranicne/1987351_nova-ep…
Južná Kórea potvrdila prvý prípad nového koronavírusu šíriaceho sa v Číne.

V Číne pribudli cez víkend desiatky nových prípadov zápalu pľúc, ktorý spôsobil doteraz neznámy druh koronavírusu. Hlásené boli už aj mimo veľkomesta Wu-chan, odkiaľ sa vírus zrejme začal šíriť. Informovali o tom agentúry Reuters a AFP s odvolaním sa na miestne zdravotnícke úrady.

Vo Wu-chane evidovali v sobotu a nedeľu 136 nových prípadov. Chorobe tam zároveň podľahla tretia osoba. Dva nové prípady sa objavili v pekinskom obvode Ta-sing. Stav pacientov, ktorí predtým navštívili Wu-chan, je podľa úradov stabilný.

V provincii Kuang-tung je od 11. januára v karanténe 66-ročný muž pochádzajúci z mesta Šen-čen, ktorý dostal horúčku a vykazoval ďalšie príznaky po tom, ako sa vrátil z návštevy príbuzných vo Wu-chane.

V súčasnosti je podľa agentúry AFP v Číne zaznamenaných 201 prípadov nákazy neznámym vírusom. Vo Wu-chane je stále hospitalizovaných 170 ľudí vrátane deviatich v kritickom stave. Mimo Číny boli hlásené dva prípady v Thajsku a jeden v Japonsku, pričom všetky sa týkajú ľudí z Wu-chanu alebo tých, ktorí ho nedávno navštívili.

V metropolitnej oblasti Wu-chanu žije takmer 11 miliónov ľudí. Mesto je dôležitým dopravným uzlom, a to aj počas každoročných osláv lunárneho Nového roka, keď stovky miliónov Číňanov cestujú po krajine, aby navštívili príbuzných. Čínsky nový rok tento rok pripadá na 25. január.

Južná Kórea potvrdila prvý prípad nového koronavírusu šíriaceho sa v Číne

V Južnej Kórei v pondelok potvrdili prvý prípad ochorenia spôsobeného doteraz neznámym kmeňom koronavírusu, ktorý spôsobil epidémiu v Číne. Uviedla to agentúra Jonhap.

Ako informovalo Kórejské centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (KCDC), u 35-ročnej Číňanky zistili v nedeľu po príchode na medzinárodné letisko v Inčcheone horúčku, problémy s dýchaním a iné príznaky. Následne bola pozitívne testovaná na spomínaný koronavírus.

Žena minulý týždeň odcestovala do čínskeho mesta Wu-chan, odkiaľ sa nový vírus začal vlani v decembri zrejme šíriť. Podľa KCDC prišla pacientka v sobotu do nemocnice vo Wu-chane so symptómami prechladnutia a dostala predpísané lieky. Po prílete do mesta Inčcheon ju vzali do karantény. Jej stav je stabilný a následne bola premiestnená do izolácie v nemocnici.

V Číne pribudlo cez víkend 139 nových prípadov zápalu pľúc, ktoré spôsobil doteraz neznámy druh koronavírusu. Tri z nich boli hlásené už aj mimo veľkomesta Wu-chan: dva sa objavili v pekinskom obvode Ta-sing, jeden v provincii Kuang-tung.

Mimo Číny boli hlásené dva prípady v Thajsku a jeden v Japonsku, pričom všetky sa týkajú ľudí z Wu-chanu alebo tých, ktorí ho nedávno navštívili.

Čínske zdravotnícke úrady tvrdia, že nový kmeň koronavírusu sa neprenáša medzi ľuďmi nákazlivý. Naopak, Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) za určitých podmienok nevylučuje jeho prenos z človeka na človeka. Nový kmeň koronavírusu vyvolal obavy, pretože patrí to tej istej rodiny ako vírus spôsobujúci ťažký akútny respiračný syndróm SARS, ktorému v rokoch 2002 a 2003 podľahlo v Číne a Hongkongu takmer 650 ľudí.

Vedci z univerzity Imperial College London však predpokladajú, že rozšírenie nového vírusu je omnoho väčšie, ako je známe a počet pacientov odhadujú na viac ako 1700. Koronavírusy spôsobujú najčastejšie neškodné choroby, ako je prechladnutie, ale aj nebezpečné respiračné ochorenia ako SARS a MERS.
Mates5485
ac24.cz/-/nahoda-bill-gat…
Bill Gates patrí k nim je to hajzel,ktorý im pomáha na zabíjanie ľudí vrátane s podvodním očkovaním.
Mates5485
Mates5485
Hovorí sa,že to bude horšie ako španielska chrípka no uvidíme,ale vyzerá to tak. Je to nový zmutovaný vírus,ktorý sa nedá liečiť liekmi ani že ešte nie sú také čo by pomohli. Ako mnohé určite bude patriť medzi umelo vyvolané na redukciu a genocídu národov.
Varovanie
Varovanie