Mária Jana Krištofovičová shares this
1797
Metod
Gosudar zmenil svet
mariamilucka shares this
1.2K
Caesar
Pád Luciferom dominovaného Západu je hrozný, no pre napredovanie ľudstva nevyhnutný krok
22/09/2022 autor: redakcia
(Mike Adams, Natural News) Nedávny podcast stránky Natural News (video na konci článku) odhaľuje ohromujúcu pravdu: Takmer všetky inštitúcie modernej západnej civilizácie bránia ľudstvu v pokroku, pravde, slobode a šťastí.
Takmer bez výnimky bola každá západná inštitúcia –…More
Pád Luciferom dominovaného Západu je hrozný, no pre napredovanie ľudstva nevyhnutný krok

22/09/2022 autor: redakcia

(Mike Adams, Natural News) Nedávny podcast stránky Natural News (video na konci článku) odhaľuje ohromujúcu pravdu: Takmer všetky inštitúcie modernej západnej civilizácie bránia ľudstvu v pokroku, pravde, slobode a šťastí.
Takmer bez výnimky bola každá západná inštitúcia – vláda, médiá, zábava, šport, vzdelávanie, financie, technika, veda, medicína a ďalšie – ovládnutá protiľudskými, luciferskými silami, ktoré presadzujú politiku zakorenenú v čistom zle.

Ide konkrétne o tieto oblasti ľudskej civilizácie:
Opatrovanie detí, pedofília a transgenderové mrzačenie.
Satanizmus a luciferiánska indoktrinácia.
Protiľudská depopulácia.
Masová cenzúra a potláčanie ľudského poznania a pravdy (Google, Facebook, YouTube, Twitter atď.).
Masová otrava ľudstva prostredníctvom toxických potravín, toxických liekov a toxických falošných správ.
Masová poslušnosť a autoritárska kontrola nad konaním jednotlivcov.
Hromadné sledovanie / totálny zásah do súkromia a právo byť ponechaný sám sebou.
Demontáž potravinových zdrojov (hlad / utrpenie / nedostatok), ktoré živia ľudskú civilizáciu.
Demontáž energetických zdrojov, ktoré udržujú fungovanie ľudských ekonomík.
Vyvinuté biologické zbrane označené ako „vakcíny“, ktoré sú určené na dosiahnutie globálnej genocídy.
Útoky na rodinné hodnoty, mužov belochov, heterosexuálne páry, rozum, racionalitu a normálnosť.
Útoky na biosféru / geoinžinierstvo (pozrite si nedávny bombastický rozhovor s Dane Wigingtonovou).
Biely dom v USA teraz najíma priamo satanistických homosexuálov ako Demetre Daskalakis, ktorého fotografie sú uvedené v zdrojovom článku.
Nosí koženú bondovku S&M v tvare hviezdy satanského pentagramu a má tetovania zobrazujúce luciferiánsku tematiku. Je zobrazený na fotografiách naznačujúcich, že má sex s inými homosexuálmi, ktorí sa identifikujú ako zvieratá.
Predstavitelia Bieleho domu to všetko očividne vedeli predtým, ako ho najali. To znamená, že chcú, aby ste vedeli, že vám vládnu luciferiánski homosexuáli.
Tu je kompozícia fotografií (fotomontáž), ktorá koluje a ukazuje, čo je podľa môjho názoru kabala zvrhlíkov a šialencov, ktorí teraz predstavujú nelegitímny Bidenov Biely dom:

Vyzerá to ako „Satan’s Evil Avengers“ (Satanovi Avengeri). „Admirál“ vľavo je tak duševne chorý, že si myslí, že je žena. V súčasnosti jedna štvrtina amerických demokratov skutočne verí, že muži môžu otehotnieť…
Je preto prekvapením, že Bidenov režim presadzuje mrzačenie detí (zmenu pohlavia predpubertálnych detí), pedofíliu, sodomiu a indoktrináciu detí v štátnych školách?
Musíte pochopiť, že to, čo tu vidíte, je prítomné aj v Kanade (kde je premiér Justin Trudeau, prezývaný Justin Castro), Veľkej Británii, Nemecku, Francúzsku, Austrálii, Ukrajine atď.
Takmer všetky národy západnej civilizácie sú riadené démonickými šialencami a zvrhlíkmi, ktorí pohŕdajú ľudstvom a uctievajú Satana. A už to ani neskrývajú. Démoni vyšli, aby ich videl celý svet.
Neplačte, keď sa démonmi zamorené inštitúcie západnej civilizácie zrútia do záhuby
Čím viac pochopíte úroveň čistého satanského zla, ktoré zamorilo vlády a inštitúcie západnej civilizácie, tým ľahšie si uvedomíte, že ich kolaps je nevyhnutným krokom k tomu, aby sa ľudstvo niekedy oslobodilo od vlády zla.
Ľudstvo nikdy nebude slobodné (alebo príčetné), pokiaľ títo šialenci, zvrhlíci, démoni a úchyláci, ktorí sexuálne zneužívajú deti, zostanú vo vedení. Prichádzajúci pád západoeurópskych démonických vlád (a falošných nekrytých mien) je pre svet vlastne požehnaním.
To neznamená, že utrpenie nebude. Určite bude. Ale zánik tohto luciferiánskeho globálneho zločineckého kartelu je absolútne nevyhnutný krok pre znovuzaloženie a prebudovanie ľudských spoločností zakorenených v kresťanských princípoch, rodinných hodnotách a poctivých peniazoch.
Mimochodom, neexistuje žiadna reforma tohto systému zvnútra. Dá sa len úplne rozobrať a celý vymeniť.
Našťastie pre nás všetkých, ktorí sú pro-ľudskí, pro-kresťanskí zástancovia života a slobody, sa západné národy ovládané luciferiánmi rozkladajú pod politikou ekonomickej samovraždy.
Prerušujú svoje vlastné dodávky energie, potravín a infraštruktúry. Žiadajú koniec ľudskej civilizácie prostredníctvom „zelenej“ energetickej agendy a mrzačenia detí LGBT ideológiou, v kombinácii s genocídnymi biozbraňovými „vakcínami“ a masovou otravou sveta pesticídmi, herbicídmi a chemtrailami.
Sú tak šialene šialení a arogantní, že si ešte neuvedomujú, že už dali do pohybu kolesá, ktoré zničia celý Západ, zničia vlády, centrálne banky a inštitúcie, ktoré sú všetky zakorenené v démonizme a protiľudských programoch. Sú na ceste k dosiahnutiu vlastnej skazy.
Medzitým tí, ktorí sa pripravujú na prežitie kolapsu, prejdú peklom, ktoré sa práve rozpútavá na našej planéte. Napokon však dosiahnu pozíciu, v ktorej dokážu pomôcť znovu nájsť a vybudovať ľudskú spoločnosť po kolapse súčasného luciferiánskeho systému.
Prežijú len tí pripravení, kým nevšímaví budú zavrhnutí
Inými slovami, pripravte sa na totálny kolaps západnej civilizácie v skutočne biblickom meradle, pretože presne tam to smeruje.
Pre ľudstvo ale bude požehnaním, keď konečne uvidí, ako sa piliere satanizmu a zvrátenosti rúcajú a horia, čo umožňí Bohu ctiacim šampiónom života a slobody vytvoriť úplne novú civilizáciu zakorenenú v rozume a slobode jednotlivca.
Je čas zatýkania zvrhlíkov a zneužívačov detí. Pošlite ich do väzenia na doživotie. Zničte systémy tyranie a nezákonnosti, ktoré ohrozujú budúcnosť ľudstva. Obnovte slobodu hospodárenia, slobodu prejavu a slobodu nesúhlasu.
Ľudstvo je na vrchole svojho najničivejšieho – ale aj sľubného – kľúčového bodu v histórii.
Najdôležitejšie je, ako sa vysporiadame s pripravovanou, umelo vykonštruovanou krízou: Vzdáme sa tyranii, alebo sa postavíme za budúcnosť ľudskej slobody?
Voľba je na nás. Ja volím slobodu!

Celý podcast Situation Update stránky Natural News nájdete na Brighteon.com alebo vo videu nižšie:
Pád Luciferom dominovaného Západu je hrozný, no pre napredovanie ľudstva nevyhnutný krok
Otakar Holzmann shares this
557
Obrana katolíckej Cirkvi
Ak Putina máte za zlého, kto je potom Zelensky... anjel? Západ obviňuje Putina z porušovania pravidiel, tak Putin im pripomenie mučenie kresťanov a vyvolávanie vojen vo svete vrátane Ukrajiny. Ste tak slepý, najhoršie je že tí slepý sú kresťania, najmä sektári čo útočia na kat. Cirkev.
Antonia Orosova
Boh vždy používa človeka na svoju vôľu, keď ho potrebuje a málokto dokáže pochopiť Božiu múdrosť v jeho prozreteľnosti väčšina vždy len reptať bude!
Laco Bajzo
Superoligarcha Vladimír Putin
Tento muž má dosti nepochopitelně početné ctitele nejen v Rusku, resp. SNS. Jedni jej považují za zachránce Ruska, za „nejmocnějšího národního vůdce světa“ a skutečného odpůrce talmudistického jednosvětového úsilí, jiní za spasitele bílé rasy a ještě další za věřícího ruského pravoslavného křesťana“.
Čím je rádoby „katolíkům“ všech odstínů jejich „papež …More
Superoligarcha Vladimír Putin
Tento muž má dosti nepochopitelně početné ctitele nejen v Rusku, resp. SNS. Jedni jej považují za zachránce Ruska, za „nejmocnějšího národního vůdce světa“ a skutečného odpůrce talmudistického jednosvětového úsilí, jiní za spasitele bílé rasy a ještě další za věřícího ruského pravoslavného křesťana“.
Čím je rádoby „katolíkům“ všech odstínů jejich „papež BENEDIKT XVI.“ – ve skutečnosti katolicismus jen předstírající vysokostupňový zednářský potomek s devíti rabíny v rodokmenu –, tím je pro nesčetné, většinou bezvěrecké odpůrce židovsko-zednářského „Nového světového řádu“ jejich domněle světlá postava PUTIN – ve skutečnosti rovněž pravoslavné křesťanství jen předstírající vysokostupňový zednářský talmudista, a kvůli zdání pokřtěný stoupenec pseudomesiáše JAKOBA FRANKA (1726 až 1791). Nikdo se bohužel ve své fanatické náklonnosti nedá odvrátit od toho či onoho idolu a ve svém vzdušném zámku se nenechává rušit ani tak drtivými fakty. To nám však nesmí ani v nejmenší bránit v prokazování cti pravdě, a v představování PUTINA takovým, jakým skutečně je, tedy talmudistickým superoligarchou, který se sice nyní s ROTHSCHILDEM a jeho stranou hašteří o kontrolu nad obrovským přírodním bohatstvím Ruska (a o svůj „soukromý“ podíl na něm), přesto ve všem ostatním s nimi cílevědomě pracuje na příchodu „mesiáše“…
Wolfgang Eggert, Erst Manhattan – Dann Berlin. Messianisten-Netzwerke treiben zum Weltende, München 2005, str. 198 ad., pozn. 261: „Prezidentova matka je rozená Shelomová. Sám Putin se narodl v židovské osadě, kde také vyrůstal. Edurard Hodos, bývalý představený reformní židovské obce v Charkově píše: „Poprvé jsem o budoucím ruském prezidentovi slyšel roku 1997 během jeho oficiální návštěvy v Izraeli. Na pozvání izraelského ministerstva zahraničí jsem tam byl po boku tehdejšího viceguvernéra vládní oblasti Charkov, Leonida Stasevského, jemuž byl přidělen program pro ‚hospodářskou spolupráci‘ obou našich zemí. (…) V rámci mítinku bylo i setkání s prezidentem New Entrepreneurs‘ Association of Israel, Yitzhakem Radoshkovichem, emigrantem z Leningradu, který měl tenkrát velký vliv ve Světové bance. (…) V průběhu rozhovorů mimochodem zmínil, že jeho bratranec druhého stupně (s nímž má společné prarodiče), Vladimír Putin, má nejlepší vyhlídky udělat kariéru v politické elitě Ruska.“ Eduard Hodos, Evreiskii Sindrom-3, Charkov (Ukrajina), Svitovyd 2003.“ – Srv. také „PHI“, 5. 7. 2009, str. 256: „V Německu je velmi málo známo, že současný ruský státní prezident Putin i jeho následovník Medvěděv pocházejí ze Židů, přestože se hlásí ke křesťanské víře. Bylo to však zmíněno již před deseti lety v německých týdenících (např. Der Fritag z 3. 3. 2000). Znalost toho je v Německu rozšířena více v levicových kruzích, zatím co pravice tuto skutečnost potlačuje, protože má pro Putina silné sympatie. […] Jako takový byl pak také získán pro zednářství (Royal Arch). Ihned po odchodu ze školy dal najevo zájem o činnost v tajné službě. O Žida, který byl současně zednář a člen rozvědky, se zajímala britská tajná služba, a Putin se stal dvojitým agentem. Získal tak hluboký vhled do činnosti tajných služeb obou národů i do působnosti zednářstva.“ …
Laco Bajzo
Ako môžete byť tak hlúpi? Kresťania mali byť svetlom sveta. Aj týmto vašim bláznovstvom dokazujete ,že nie ste z Kristových oviec,lebo nie ste z pravdy. Ste z neviestky a preto blúdite a tápete a každý z vás sa klame inými falošnými nádejami. Preto si všetko to ,čo na vás Boh zosiela plne zaslúžite.
Klaus Schwab věnoval na schůzce Putinovi svoji knihu..
Mira393
Jeden z dalších zkorumpovaných politiků, rozvedený s nemanželskými dětmi, nakradenými penězi a majetky, vraždami jeho oponentů, dostane podle jeho svatých zásluh.
Janko333
Stále melieš to isté. Ak chce satan niekoho očierniť, bude vyhadzovať svetu hriechy minulosti ktoré Boh odpustil a už nepripomína. Či je Putin rozvedený, to neviem ale jedno viem, nie si bez hriechu a možno si horšia on! Keď sa bavíme o hriechov, koľký kresťania sa rozvádzajú. Koľký sú rozvedený nedobrovoľne. Jeden z nich nebol verný a druhý neverný. Tak nebuď múdra z toho čo čítaš v bulvároch …More
Stále melieš to isté. Ak chce satan niekoho očierniť, bude vyhadzovať svetu hriechy minulosti ktoré Boh odpustil a už nepripomína. Či je Putin rozvedený, to neviem ale jedno viem, nie si bez hriechu a možno si horšia on! Keď sa bavíme o hriechov, koľký kresťania sa rozvádzajú. Koľký sú rozvedený nedobrovoľne. Jeden z nich nebol verný a druhý neverný. Tak nebuď múdra z toho čo čítaš v bulvároch. Aj keby, Putin hriechy minulosti mohol dávno oľutovať nemyslíš? Do Putina vidí Boh a Boh si na svoj plán používa ľudí s chybami dokonca aj hriešnikov a ty si jedna z nich. Sv. Pavol prenasledoval Božiu cirkev a hovorí: Nie som hoden volať sa apoštolom, lebo som prenasledoval Božiu cirkev. Ale z Božej milosti som tým, čím som, a jeho milosť nebola vo mne márna. Boh dokáže zmeniť nepodareného človeka na vynikajúceho apoštola, prenasledovateľa na zakladateľa cirkví. To urobil Boh s tým, ktorý z evanjeliového uhla pohľadu mohol byť považovaný za nepodarok!
Mira393
bez hříchu nejsme nikdo, já ale nevraždím žádné politické rivaly.
Protože ani do politiky nedělám (Bohudíky).
Počkejte až sem dotáhne jeho suprová armáda spolu s komunistickou čínskou armádou, uvidíte jak je hodná.More
bez hříchu nejsme nikdo, já ale nevraždím žádné politické rivaly.
Protože ani do politiky nedělám (Bohudíky).

Počkejte až sem dotáhne jeho suprová armáda spolu s komunistickou čínskou armádou, uvidíte jak je hodná.
Janko333
Nikoho si nezabila? Keby si bola kresťanka, vedela by si že zabiť možno aj myslienkou a slovom. Každý, kto nenávidí svojho brata, je vrah. 1. Ján 3.15
Vladislav Vojčák
Satan prehral definitívne a s ním aj jeho bábky! Beštie pamätajte: konečná, vystupovať, pakujte do pekla!
dyk
Bude vojna a bude strašná, ale Boh svojích pozná a ochráni ich. Preto "Hľadajte Boha, kým sa dá nájsť." (Biblia)
Metod
Slava Rossiji!
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
1443
apredsasatoci
Satan nenávidí každého.