Bos016
231.5K
Bos016
Bos016
Ktoś może wie, co to za choroba to gle? Coraz częściej młody, zdrowy zmarł na gle.
szary człek
powiedział prawdę, i odrazu judasze się odezwali. wacula razem ze swoimi innymi nazwami ryja z głębin zamknąć nie może, bo gęba pali jak polana wodą święconą
wacula25wp.pl
szary człekA dlaczego każesz komu wyrzucać telewizory wyrzuć sam jak psychol-wariat 🥴 🥴 🥴
szary człek
blokujesz wystkich to po co piszesz kundlu farmacji
wacula25wp.pl
szary człek Posłuchaj kundlu przede wszystkim blokuje tych którzy mnie blokują
Maja 21
Miłość bliźniego wylewa się kaloszami. pogratulować!
wacula25wp.pl
Maja 21A zobacz jak ten szary człowiek nazwał mnie 🤔 🤔 🤔
Maja 21
wacula, łączę się w nieutulonym smutku nad podłością i nikczemnością niektórych niedojdów. ps. kopnij go w cztery litery i poślij na marsa... tam potrzebują osadników 😂
Maja 21
olej go/ olej to wacuś i strzel sobie pifko z miodzikiem.
wacula25wp.pl
Ale nie zablokuję go każdemu trzeba dać kolejną szansę
tommy1
Warto zauważyć, że wpisy na glorii nie pojawiają się już automatycznie po wciśnięciu enter jak kiedyś ale są przez sekundę analizowane przez algorytmy. (żeby ktoś nie pomyślał że jak wyłączy telewizor to nie będzie kontrolowany:)
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)
Bos016
"Białko kolca jest jedną z najbardziej podstępnych toksyn lub trucizn jakie człowiek kiedykolwiek wyprodukował. Celem tej trucizny jest uśmiercenie miliardów ludzi w sposób niezauważalny dla nikogo"
~ prof. Suharit Bhakdi
Bos016
Jak zapędzić bydło na rzeź? youtube.com/watch?v=GSDyJB72g9Q
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Powtórzę to samo: obudźcie się i wyłączcie telewizory.
V.R.S.
Niewykonalne. Nie mam telewizora od wielu lat.
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Ja też.
Bos016
Sergio Aguero były zięć Diego Maradony wielki napastnik reprezentacji Argentyny i Fc Barcelona kończy karirę z powodu nagłych problemów z sercem. Zawodnik ma 33 lata grał ostatnie 11 lat w Manchester City, był wielokrotnie badany w najlepszych klinikach przez najlepszych kardiologów świata nic, nigdy nie wykryto. Dostał dziwnego ataku podczas meczu, bólu w klatce piersiowej nagle po konsultacjach…More
Sergio Aguero były zięć Diego Maradony wielki napastnik reprezentacji Argentyny i Fc Barcelona kończy karirę z powodu nagłych problemów z sercem. Zawodnik ma 33 lata grał ostatnie 11 lat w Manchester City, był wielokrotnie badany w najlepszych klinikach przez najlepszych kardiologów świata nic, nigdy nie wykryto. Dostał dziwnego ataku podczas meczu, bólu w klatce piersiowej nagle po konsultacjach lekarskich zakończył karierę.

Piłkarz brał udział w akcji promowania fastryg w Argentynie i zachęcał rodziców żeby dziabneli tym swoje dzieci do lat 12-stu.
Bos016
W Szpitalu w Siemianowicach Śląskich pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, z czego czterech zaszczepionych i jeden niezaszczepiony. Obudźcie się szanowni państwo, zobaczcie co się dzieje. To jest ten moment, kiedy powinniśmy wyłączyć telewizory, a włączyć myślenie i zacząć logicznie myśleć – zaapelował Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich.