Clicks589

JEZUS: Ostrzeżenie dla tych elitarnych ogólnoświatowych grup, które w potężnym sojuszu knują plany przejęcia kontroli nad wszystkimi narodami

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 16 września 2012 roku, godz. 22.50

Moja szczerze umiłowana córko, to jest ostrzeżenie dla tych elitarnych ogólnoświatowych grup, które w potężnym sojuszu knują plany przejęcia kontroli nad wszystkimi narodami.

Wy, których bogiem jest szatan, wiedzcie, że wasze dusze są zaciemnione chmurą zła, jakie zagnieździło się w was za sprawą złego ducha. Jesteście w wielkim niebezpieczeństwie, a mimo to wybieracie czczenie diabła, który chce skraść wasze dusze i dręczyć was na wieczność.

Wasze plany dyktatury, panowania, kontroli i kierowania z ukrycia ludobójstwem, wymierzone w dzieci Boże, nie tylko zostaną udaremnione z Ręki Mojego Ojca, ale to zło obróci się jeszcze przeciwko wam.

Zostaniecie surowo ukarani za swoje niegodziwości. Grzechy, których jesteście winni, są dla Mnie odrażające, a wasza nienawiść i pogarda dla tych ludzi, którym jak twierdzicie, służycie w swoich rządach, zniszczą was na wieczność. Krótki okres, którym będziecie się cieszyć, kiedy uzyskacie władzę nad narodami i wprowadzicie niegodziwy dyktatorski reżim, przyniesie wam wieczne życie w piekle.

Dostaniecie jeszcze wiele okazji do odwrócenia się od nikczemnych grup elitarnych potęg. Ale uważajcie, bo nie otrzymacie wiele czasu.

Nigdy nie lekceważcie Potęgi Boga. Nie lekceważcie Jego Gniewu. Bo choć jest Bogiem wielkiego Miłosierdzia, On, Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny, jest również Tym, Którego należy się obawiać. Jego Moc jest wszechmogąca. Jego Moc nad szatanem już wkrótce osiągnie szczyt i wrzuci On bestię i jego kohorty do jeziora ognia. Wy także zostaniecie wrzuceni do piekła, jeśli nadal będziecie niszczyć Boże stworzenie, Boże dzieci.

Mój Ojciec nigdy wam nie wybaczy, jeśli przekroczycie granice Jego wielkiego Miłosierdzia.

W Dniu, w którym przyjdę sądzić, będziecie drżeć w najgłębszym strachu nieznanym ludzkości. W tym Dniu otrzymacie karę odpowiednią do sposobu, w jaki traktowaliście waszych braci i siostry, dzieci Boże. Ostrzegam was. Bo Gniewu Bożego należy się obawiać.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…a-plany-przejecia-kontroli-nad-wszystkimi-narodami
wordpress.com/…eir-powerful-alliance-plot-to-control-all-nations/
CÓRKA MARYI
"Nigdy nie lekceważcie Potęgi Boga. Nie lekceważcie Jego Gniewu. Bo choć jest Bogiem wielkiego Miłosierdzia, On, Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny, jest również Tym, Którego należy się obawiać. Jego Moc jest wszechmogąca. Jego Moc nad szatanem już wkrótce osiągnie szczyt i wrzuci On bestię i jego kohorty do jeziora ognia. Wy także zostaniecie wrzuceni do piekła, jeśli nadal będziecie niszczyć Boże …More
"Nigdy nie lekceważcie Potęgi Boga. Nie lekceważcie Jego Gniewu. Bo choć jest Bogiem wielkiego Miłosierdzia, On, Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny, jest również Tym, Którego należy się obawiać. Jego Moc jest wszechmogąca. Jego Moc nad szatanem już wkrótce osiągnie szczyt i wrzuci On bestię i jego kohorty do jeziora ognia. Wy także zostaniecie wrzuceni do piekła, jeśli nadal będziecie niszczyć Boże stworzenie, Boże dzieci."|