Clicks1.4K

Kard.Duka povzbudzuje veriacich v čase Koronavírusu s odvolaním sa na sv.Katarínu Sienskú

"Ak sučasná epidemia prišla z čínského Wu-Chanu, potom v stredoveku prišiel dýmový mor práve z tohoto mesta, z tejto provincie.

Ľudia reagovali rôzne. Bola to pohroma, pri ktorej Europa stratila štvrtinu obyvatelstva a našli sa ľudia, ktorí mali statočnosť. Jedná z nich je statočná žena, učitelka Cirkvi Katarina Sienská.

Vo chvíli, keď bola svedkyňou toho, ako väčšina mesta uteká, aby si zachránili zdravie od choroby ... ale tí nemohúci pohybu nechávali na mieste... oslovila spoločnosť činom, ktorý by sme nikomu nedoporučovali.

Vzala pohár s hnisom a so slovami, že Boh ju ochráni, ho vypila. Zostala, ale tak strhla na svoju stranu (pretože Boh jej skutočne pomohol) velku časť ľudí, ktorí neopustili svojich blízky svojich nemocných a tak by
som chcel práve pri tejto príležitosti podakovať zdravotnému personálu, predevšetkým zdravotnýmm sestrám. Pretože su to tiež i matky, ktoré majú doma svoje deti, svoju rodinu a musia si klásť otázku: "Čo by sa stalo?".

Viac na:
www.cirkev.cz/…/200317prohlasen…
Dana22
www.bezpolitickekorektnosti.cz
Světová válka zvaná „corona virus“

Jako křesťanský demokrat a katolík si dovoluji konstatovat: Když se lidstvo znelíbí Bohu, sešle na něj Všemohoucí tresty jakéhokoliv druhu.
Peter(skala)
Theodorá-Máriá

pred 11 hodinami

😇 Pan Duka to má pomýlené totálně. 🥳 😂
Mor přišel z Italie stejně jako Syfilis či lues, či přijíce.
viz dokumenty:
PANDEMIE, KTERÁ ZMĚNILA CHOD HISTORIE -SYFILIS-LUES.
MOR. CZ

🤔

..ten mor, ktorý ma na mysli Mons.Duka je ten mor, ktorý vypukol v Prahe. Preto povedal že v "tomto meste"
Dana22
Theodorá-Máriá
😇 Pan Duka to má pomýlené totálně. 🥳 😂
Mor přišel z Italie stejně jako Syfilis či lues, či přijíce.
viz dokumenty:
PANDEMIE, KTERÁ ZMĚNILA CHOD HISTORIE -SYFILIS-LUES.
MOR. CZ
Detektiv
Možná, že to o moru z Wu-chanu bude vědět i některý ze 1300 mikrobiologů, kteří v usa pracují na výrobě těchto biologických zbraní