Clicks32
uk.news

Мюллер: масова імміграція призводить до дезінтеграції Африки і країн Заходу

9 липня портал LifeSiteNews.com опублікував інтерв'ю Лотара Рілінгера з кардиналом Герхардом Мюллером, який заявив, що церква не може підтримувати політику перерозподілу населення, а повинна критикувати той факт, що масова імміграція призводить до зменшення кількості населення в Африці, позбавляє місцеві країни молоді.

Мюллер підкреслив, що нелегальні іммігранти не інтегруються в суспільство, вони зберігають зв'язок з батьківщиною і залишаються поза суспільством.

Говорячи про марксизм, Мюллер заявив, що він привів "тільки до проблем". Він побудований на хибних ідеях, маючи нерозривний зв'язок з капіталізмом, з яким повинен боротися. Мюллер вважає Китай "найяскравішим прикладом" поєднання капіталізму і радикального комунізму.

Говорячи про теологію звільнення, Мюллер вважає, що головним завданням руху була "розмова про любов Господа в світі страждань мільйонів людей".

Лише пізніше теологія визволення "перетворилася на світову доктрину порятунку". Він вважає, що сьогодні її використовують в своїх цілях інші люди.

Зображення: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsUnubmuetcx