Zorrro
Na media KillBill Gates wydał w jednym półroczu 200 mln by były powolne mu duchem i piórem...a że same są lewackie w swej istocie łatwo wykonują oczekiwane wskazania co do propagowania fałszywej pandemii!!!
BeatkaS
Media nie milczą tylko nakręcają dalsze szczepienia a celebryci - w tym również sportowcy zachęcają do szprycowania się we wszystkich możliwych mediach i na bilbordach. NIe żal mi ich ale tych wszystkich ludzi którzy dają się na tę reklamę nabrać i bardzo szybko tego żałują... Panie Jezu przyjdź i ratuj nas!
fartuszniak leszek
Nie możemy być obojętni na to, że tyle ludzi dało się zwieść tej kowidowej propagandzie mediów będących w rękach okultystów. Nie mamy większych możliwości, by zatrzynać ten szczepionkowy obłęd, bo to dzieło diabła, że nawet w niektórych Kościołach zamiast Wody święconej wprowadzono płyn dezinfekujący. Zabrakło nam takiej wiary by zatrzymać to diabelskie dzieło. Tylko możemy świadczyć własnym …More
Nie możemy być obojętni na to, że tyle ludzi dało się zwieść tej kowidowej propagandzie mediów będących w rękach okultystów. Nie mamy większych możliwości, by zatrzynać ten szczepionkowy obłęd, bo to dzieło diabła, że nawet w niektórych Kościołach zamiast Wody święconej wprowadzono płyn dezinfekujący. Zabrakło nam takiej wiary by zatrzymać to diabelskie dzieło. Tylko możemy świadczyć własnym świadectwem w swiom najbliższym otoczeniu, że nie zaszczepiliśmy się i dobrowolnie się nie zaszczepimy i trzeba każdemu mówić, że media głównego nurtu (raczej głównego ścieku) kłamią.
=> ZASTRZYK SZATANA Posłuchaj wypowiedzi bohaterów filmu dlaczego szczepi…
=> Podstępny ZASTRZYK SZATANA