Edward7
1112.9K

Dr Władimir Zelenko; Ta plandemia to jest wojna przeciwko Bogu”.

„To spisek, ale nie teoria, i jest to spisek mający na celu popełnienie ludobójstwa przez grupę socjopatów, którzy myślą, że są Bogiem… To jest wojna przeciwko Bogu”.

"To rząd i medycyna konwencjonalna zabijają ludzi, a nie „covid”

Dr Władimir Zelenko, jako pierwszy, który zalecił hydroksychlorochinę (HCQ) i cynk jako wczesne lekarstwo na koronawirusa, jest oburzony, że świat został wzięty jako zakładnik przez „grupę socjopatów” promujących „szczepionki”, paszporty i inne autorytarne środki,które mają być „leczeniem” na tzw; plandemię . Podczas niedawnego wywiadu z Claire Chretien z LifeSiteNews, dr Zelenko, lekarz rodzinny z Nowego Jorku, wyjaśnił, że nic, co rząd i establishment medyczny forsują jako „rozwiązania” na chińskiego wirusa, nie jest uzasadnione. I to, co było i jest teraz systematycznie represjonowane.

Dr Zelenko widział w ubiegłym roku około 3000 pacjentów z pozytywnym wynikiem testu na grypę Fauci. Spośród nich 1000 zidentyfikowano jako „wysokie ryzyko”, a dr Zelenko był w stanie skutecznie leczyć je HCQ i cynkiem, co „obniżyło śmiertelność z 7,5 procent do mniej niż pół procent”. To znacznie lepiej niż 80-90 procent pacjentów z Covid, którzy zmarli po podłączeniu do respiratorów, na co naciskali Tony Fauci i inni fałszywi lekarze zeszłej wiosny.

„To o 84 procent zmniejszenie liczby hospitalizacji i zgonów” – mówi dr Zelenko o wyższości swoich metod leczenia. „Spośród 600 000 martwych Amerykanów, których mamy, mogliśmy zapobiec 510 000 trafienia do szpitala i śmierci”. Jak zapewne wiecie, HCQ został szybko umieszczony na rządowej czarnej liście leków, których nie można było przepisać w leczeniu Covid po tym, jak uznano, że lek zatwierdzony przez FDA działa wyjątkowo dobrze w leczeniu Covid.

Ponieważ Fauci i jego przyjaciele są żywo zainteresowani wpychaniem "chińskich" toksycznych zastrzyków, blokad i masek na twarz, stosowanie HCQ zostało zakazane w większości części kraju, pomimo dziesiątki lat historii bezpieczeństwa i skuteczności. (To leczenie) „Zostało przyjęte przez czołowych lekarzy na świecie, którzy są uczciwi i zdolni do dedukcyjnego rozumowania i nie są indoktrynowani” – powiedział dr Zelenko w rozmowie z LifeSiteNews . „Niestety 90 procent lekarzy w tym kraju nie potrafi samodzielnie myśleć”. „Wynik jest taki, że ślepo postępują zgodnie z zaleceniami swoich pracodawców lub agencji rządowych, nie używając zdrowego rozsądku. Po prostu wykonują rozkazy, tak jak zrobili to naziści ”.

To rząd i medycyna konwencjonalna zabijają ludzi, a nie „covid”
Dr Zelenko otwarcie sprzeciwiał się zastrzykom z Covida, zwłaszcza u małych dzieci, które nie mają żadnego ryzyka śmierci. U osób, u których wynik testu jest „pozytywny”, prawdopodobnie nigdy nie wystąpią objawy, a jeśli zastosują wczesny schemat leczenia HCQ, cynkiem i innymi składnikami odżywczymi oraz „superpokarmami”, takimi jak zielona herbata, najprawdopodobniej zapobiegną konieczności hospitalizacji. Iwermektyna to kolejny lek, który według dr Zelenko jest obiecujący, wyjaśniając, że „istnieją dziesiątki badań wspierających” jej stosowanie jako bezpiecznego i skutecznego środka na "grypę Fauci"

„To jest lekarstwo na tyranię”, mówi dr Zelenko o swoich środkach zaradczych, zauważając, że ci, którzy się im sprzeciwiają, angażują się w „wojnę z Bogiem”. Mówi, że jedynym powodem, dla którego ludzie umierają, jest „rząd, pod którym żyją, i lekarz, którego wybierają”. „Jeśli mogę ci powiedzieć: 'Idź do apteki i kup kwercetynę, witaminę C, witaminę D i cynk ', które są dostępne bez recepty, a jeśli użyjesz ich we właściwej dawce, wyzdrowiejesz i zachowasz zdrowie. ”Dr Zelenko wyjaśnił dalej, jak łatwo jest zachować bezpieczeństwo przed COVID-19, po prostu wspierając swój układ odpornościowy.„Wzywam jednostkę do tego, aby nie była ujarzmiona ani brutalnie traktowana przez straszne wykroczenia rządowe i medyczne oraz zaniedbania”.
Spisek mający na celu popełnienie ludobójstwa grupy socjopatów, którzy uważają się za Boga”
Charakteryzując kryzys koronawirusa jako „największą psychologiczną wojnę w historii ludzkości”, Zelenko wyjaśnił, że cały świat jest wypełniony „patologicznym strachem”.
„Ten strach jest następnie wykorzystywany do manipulowania ludzkim zachowaniem” – powiedział, przypominając, jak niektórzy z najpotężniejszych ludzi na świecie, tacy jak założyciel Microsoftu i miliarder Bill Gates, którego nazwał „socjopatą”, użyli strachu, aby popchnąć program. „To, że konieczne jest zmniejszenie światowej populacji”.
Jeśli chodzi o obecne przejęcie zdrowia publicznego, „w 2020 r. Gates powiedział, że siedem miliardów ludzi będzie musiało zostać zaszczepionych” rozwiązaniem, które pozostaje niebezpieczne i nie zostało przetestowane.

Dostrzegając trudne zadanie przekonania siedmiu miliardów ludzi do zaszczepienia się, Zelenko zasugerował, że ten cel można osiągnąć tylko przez „wygenerowanie takiego patologicznego strachu, a następnie zaoferowanie sztucznego rozwiązania. Stają się ich zbawicielem ”. „Zawsze istnieli tyrani i despoci, którzy łudzą się, że są bóstwem lub przypominają boga i czują, że mają prawo wyznaczać bieg historii ludzkości”.

Zelenko powiedział, że podstawa ludzkiej natury może być rozumiana na dwa główne sposoby.
Po pierwsze, „możesz zobaczyć istoty ludzkie stworzone na obraz i podobieństwo Boga… to znaczy, że nasze życie jest święte… to znaczy, że nasze życie ma prawa człowieka”.
„Jeśli tak jest, to nie od człowieka zależy, ile osób powinno być na świecie i jak długo powinniśmy żyć”.

W opozycji, powiedział Zelenko, jest „podejście darwinowskie… eugenika, która polega na tym, że hierarchia dominacji ludzkości zależy od wyższego składu genetycznego”.
„Ideologia nazistowska była właśnie taka” – powiedział. Dodał, że naziści czuli się upoważnieni do wykorzenienia „tych, których uważali za podludzi”, w tym tych, którzy nie zgadzali się z nimi politycznie. „To samo dzieje się teraz, z wyjątkiem tego, że nie jest antysemickie”.

Według Zelenko Gates i Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego, z których ten ostatni napisał książkę The Great Reset , są częścią „grupy socjopatów”. Ta grupa wierzy, że „wyewoluowali w wyższą istotę”, rodzaj „nadczłowieka”.

„Oni promują ten transhumanistyczny program”, ostrzegł Zelenko, oprócz zachęcania do wykorzenienia własności prywatnej i paliw kopalnych oraz próby zaszczepienia wszystkich na ziemi.

„To spisek, ale nie teoria, i jest to spisek mający na celu popełnienie ludobójstwa przez grupę socjopatów, którzy myślą, że są Bogiem… To jest wojna przeciwko Bogu”.

„Żyjemy w czasie III wojny światowej… problem polega na tym, że używana broń [strach] jest cichym zabójcą” – powiedział.

Lekarz wezwał lud: „Nie poddawaj się strachowi”.
„Jesteś poddany próbie przez Boga. Komu zamierzasz się pokłonić? "

Sam Zelenko był prześladowany za niechęć do milczenia na temat swojego śledztwa. Niezależnie od skuteczności jego protokołu w ratowaniu życia pacjentów, został zablokowany na Twitterze, Facebooku i YouTube, a wszystko to ze względu na jego skuteczne, kontr-narracyjne podejście do COVID-19.

W sposób jednoznaczny Zelenko opisał, ukrywanie swoich informacji, o leczeniu ratującym życie oraz informacji, które inni podawali w celu ratowania życia, jako część „spisku mającego na celu popełnienie morderstwa”.

„Wierzę, że cała śmierć, którą ponieśliśmy jako społeczeństwo i jako świat, była zamierzona, umyślna, złośliwa i spowodowana nikczemnym rządem” – ubolewał. „To zbrodnia na skalę historyczną i biblijną”.

Źródło - LifeSiteNews.com przez ejercitoremanente.com/…para-covid-llama-plandemia-una-guerra-contra-dios/

Były wiceprezes Pfizer: „Weryfikacja faktów” W mediach głównego nurtu to „Sterta kłamstw”

Jeśli chodzi o Covid-19, nie ma czegoś takiego jak „transmisja bezobjawowa” lub „warianty”. Są to całkowicie zmyślone koncepcje, które nie mają podstaw w rzeczywistości, a jednak każdy, kto próbuje powiedzieć o tym prawdę, jest besztany przez media głównego nurtu za rozpowszechnianie „dezinformacji”.

Reuters robi to doktorowi Michaelowi Yeadonowi , byłemu wiceprezesowi i dyrektorowi ds. nauki w firmie farmaceutycznej Pfizer. Za odwagę twierdzenia, że większość plandemicznej retoryki to kupa pseudonaukowych śmieci – i tak jest – Yeadon został nazwany „zwolennikiem antyszczepionkowym”, który wysuwa „bezpodstawne twierdzenia”.

Artykuł „sprawdzający fakty” analizujący twierdzenia Yeadona mówi, że stworzył „mieszankę słomy i czystej inwencji”, ujawniając, że bezobjawowa transmisja jest kłamstwem, a idea wariantów jest po prostu „idiotyczna”. „Istnieje również wspaniały, recenzowany artykuł w czasopiśmie, który pokazuje, że transmisja w warunkach domowych w bezobjawowych przypadkach była praktycznie zerowa”, cytuje się wypowiedź Yeadon o bezobjawowym przenoszeniu "Fauci Flu".

Jeśli chodzi o warianty, Yeadon miał to do powiedzenia: „Mogę pokazać kilka artykułów dobrej jakości, które pokazują, że komórki T od osoby rekonwalescencyjnej lub immunizowanej rozpoznają wszystkie dostępne wówczas warianty, ponownie, jak przewidują podstawy immunologii. Słaba gadanina w ich artykule o przeciwciałach jest śmieszna”.

Yeadon: Ludzie, którzy twierdzą, że szczepionki "Wuhan Flu" są bezpieczne, są „draniami”

Yeadon wystąpił również z potępieniem tak zwanych „szczepionek”, wyjaśniając, że „bękarty” stworzyły je w celu wyludnienia świata.
„Mamy monitorowanie VAERS, Yellow Card i EMA” – mówi Yeadon. „Mamy mechanizmy toksyczności. Mamy wiele listów otwartych do EMA (ostrzeżenie przed zakrzepami krwi), po których powinno natychmiast nastąpić wycofanie szczepionek (w sprawie zakrzepów krwi).” Fakt, że rząd narzuca takie rzeczy kobietom w ciąży, jest jeszcze bardziej ohydny, mówi Yeadon. „Nikt przy zdrowych zmysłach nie myśli, że eksperymentalne leczenie kobiet w ciąży jest inne niż lekkomyślne. Zwłaszcza, gdy badania toksyczności reprodukcyjnej są niekompletne”. Dwa niedawne publiczne ujawnienia pokazują, że w modelach myszy, po wstrzyknięcia tych zastrzyków, powodują „bardzo niepokojące stężenie” chemikaliów szczepionkowych w jajnikach. To ważna wiadomość, a jednak mediach głównego nurtu nigdzie nie można znaleźć w relacjach na ten temat.

Cała sprawa to „oszustwo”, mówi Yeadon, sugerując, że tysiące już zmarło z powodu zastrzyków. A jednak gdzie są ludzie protestujący przeciwko przekrętowi – a może, co ważniejsze, gdzie są ci przed którymi można protestować, podmioty rządowe, które narzucają to na nas wszystkich? „Ci ludzie muszą zamknąć się w tym nowym obiekcie o wysokim poziomie bezpieczeństwa, który powstaje w szybkim tempie w Wellingborough w Northants” – mówi Yeadon. „Sprawa "prima facie" przeciwko kilkunastu osobom w Wielkiej Brytanii uzasadnia ich aresztowanie w toku postępowania karnego”. W swojej „weryfikacji faktów” Reuters oświadczył, że Yeadon się myli i że narracja plandemiczna jest w jakiś sposób słuszna, mimo że nie ma żadnych dowodów na poparcie tego. „Jeśli te liczby są tego samego rzędu wielkości również dla innych krajów i nie ma powodu, aby sądzić inaczej, to zaraza jest oszustwem o bezprecedensowych rozmiarach, a zbrodnie przeciwko ludzkości popełniono na ogromną skalę tutaj, – mówi Yeadon. NaturalNews.com
Maja 21 and one more user link to this post
henryk33 shares this
519
Dr Władimir Zelenko; Ta pandemia to jest wojna przeciwko Bogu”.
m.rekinek
„Żyjemy w czasie III wojny światowej… problem polega na tym, że używana broń [strach] jest cichym zabójcą” – powiedział.
Anieobecny
Niebagatelne teraz wydają się słowa JP II - ,,Nie lękajcie się!"
Bos016
Lekarz wezwał lud: „Nie poddawaj się strachowi”.
„Jesteś poddany próbie przez Boga. Komu zamierzasz się pokłonić? "
Brygada Świętokrzyska NSZ
Żydki owinęli sobie wokół palców naiwnych i głupich gojów i robią z nimi co chcą !!!
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:
TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G
MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONOWA…
More
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONOWANIA SYSTEMU IMMUNOLOGICZNEGO

ORAZ NAJWIĘKSZA SZKODLIWOŚĆ - DUCHOWA, - DOBROWOLNY UDZIAŁ W GLOBALNYM SATANISTYCZNYM RYTUALE PRZYJĘCIA - KOMUNII SZATANA - SZCZĄTEK POMORDOWANYCH W KLINIKACH ABORCYJNYCH DZIECI - CI LUDZIE DOBROWOLNIE PRZYJMUJĄ NA SIEBIE KREW NIEWINNYCH, - LICZĄC JESZCZE, ŻE TO ZACHOWA ICH PRZY ZDROWIU, CIAŁA I DUCHA !!!

bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.


Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić … – gloria.tv

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ W KOŃCU !!!

PRAWDA PONAD STRACHEM: COV ID-19, SZCZEPIONKA I WIELKI RESET
jac05
Kowidler - nasi politycy, naukowcy, lekarze przez szantaż globalistów zbudowali nam kowidowego, sanitarno-prawnego potwora. Czy garstka, która nie weźmie szczepionek pokona smoka ? Tylko z pomocą Nieba !
Anieobecny
Jeśli ta garstka, Bogu zawierzy...
Tak...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
„To spisek, ale nie teoria, i jest to spisek mający na celu popełnienie ludobójstwa przez grupę socjopatów, którzy myślą, że są Bogiem… To jest wojna przeciwko Bogu”.