Clicks403
Edward7

Epidemia śmierci po szczepieniach covid19

Po tym, jak Izraelczyk zmarł zaledwie 2 godziny po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki COVID-19 , władze szwajcarskiego kantonu Lucerna poinformowały w środę, że jedna z pierwszych osób w kraju, która otrzymała szczepionkę, zmarła, choć czy jego śmierć miała cokolwiek wspólnego z inokulacją nie została jeszcze ustalona.

Kanton nie ujawnił jeszcze żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących dokładnego czasu, jaki upłynął od zaszczepienia do śmierci mężczyzny. Lucerna była miejscem pierwszych szczepień w Szwajcarii, które rozpoczęły się w zeszłym tygodniu, a zastrzyk firmy Pfizer i jej niemieckiego partnera BioNTech został podany głównie osobom starszym.
Jak dotąd Szwajcaria otrzymała 107 000 dawek szczepionki i oczekuje, że od przyszłego roku będzie otrzymywać 250 000 miesięcznie.

„ Jesteśmy świadomi sprawy ” - powiedział rzecznik, po czym dodał, że sprawa została skierowana do szwajcarskiego regulatora "narkotyków" Swissmedic. Swissmedic nie komentował dalej. Szczepionka firmy Pfizer i BioNTech jest jak dotąd jedyną zatwierdzoną szczepionką w Szwajcarii. UE właśnie zaczęła zatwierdzać zastrzyki w sytuacjach nagłych, a pierwsze zastrzyki rozpoczną się na początku tego tygodnia.

„Dyrektor Generalny Ministerstwa Zdrowia prof. Hezi Levy powołał komisję śledczą, na czele której stoi szef Wydziału Bezpieczeństwa i Jakości w Ministerstwie Zdrowia. „Współdzielimy smutek rodziny” - powiedział minister, dodając, że „wstępne badanie nie wykazuje związku między niefortunnym incydentem a szczepieniem"
humansarefree.com israelnationalnews.com/News/

Ludzie umierają po szczepieniach , a okazuje że szczepienie nie miało żadnego wpływu na przedwczesną śmierć , ponieważ istnieją choroby współistniejące (szkoda że ta zasada nie jest stosowana co do covid, każdy kto umiera na cokolwiek, to umiera na covid) . Ludzie żyją po 70 lat , idą się szczepić i nagle umierają , np dwie godziny po szczepieniu , a szczepienie nie ma żadnego wpływu na to (tak mówią kłamliwe media) ... idąc takim tokiem rozumowania ,usprawiedliwienia, klamstwa mediów , można przypuszczać że dana osoba już nie żyła w chwili szczepienia (do tego dojdą) , była "zombie" żywym trupem , a szczepionka to zdemaskowała ... oczywiście ta szczepionka "mafijna" , nie ma zabijać od razu , bo jeśli ludzie zginą zaraz po szczepionce , a nie godzinę potem , to trudno to usprawiedliwić czymś innym ... chyba że można, kontynuować kłamstwa metodą mafijną, czyli zastraszac rodzinę ;

Tiffany Dover nie daje znaku życia po problemach poszczepiennych reddit.com

Tiffany Dover, amerykańska pielęgniarka przyjęła przed kamerami szczepionkę i zemdlała. Po odzyskaniu przytomności tłumaczyła, że cierpi na pewien syndrom, który pod wpływem bólu wywołuje omdlenia. Internauci zaczęli snuć teorie spiskowe gdy od 14 grudnia, (dnia szczepienia) przestała się udzielać w mediach społecznościowych - tysiące komentarzy z całego świata zalały jej profil na Instagramie.

W odpowiedzi 21 grudnia szpital opublikował nagranie, na którym osoba z identyfikatorem Tiffany i charakterystycznym łańcuszkiem stoi w otoczeniu pracowników szpitala. Internauci zwracają uwagę na fakt, że rzekoma Tiffany nie pokazuje swojej twarzy pod maską, nie wypowiada ani jednego słowa. Ponadto zdaje się być wyższa, ma ciemniejsze oczy i włosy, grubszą szyję i jest bardziej postawna niż Tiffany znana z poprzedniego nagrania i zdjęć na Instagramie. W rezultacie nagranie zamiast zakończyć spekulacje przyczynia się do powstawania kolejnych.

Na koncie siostry Tiffany pojawił się post "gwiazdka u Doverów" ze zdjęciami Tiffany w towarzystwie siostry. Jak jednak wskazuje analiza na poniższym filmie, zdjęcia wyglądają na kompilację starych zdjęć. Na pytania siostra Tiffany zareagowała histerycznym komentarzem, który później usunęła. Obecnie jej konto jest niedostępne. Tak jak konta pozostałych członków rodziny.

Dlaczego Tiffany Dover nie włączy telefonu, nagra krótkiego oświadczenia i rozwieje wątpliwości co do jej stanu? To wydaje się najprostszym rozwiązaniem.

Jeśli to jednak spisek, to dlaczego ktoś, kto stara się ukryć prawdę o niej, nie wejdzie na jej Instagrama i nie zamieści fałszywego zdjęcia lub filmu? Co sprawia, że siostra Tiffany chce uwiarygadniać oficjalną wersję przypadkowymi zdjęciami?

Według użytkownika z reddita, na nagraniu Tiffany została zastąpiona przez koleżankę z pracy:
reddit.com/…ed_by_amber_lynn_honea_by_chi/
youtube.com/watch?v=zeomZ2AUGXw
autor - wiktor lurker.pl/ssr/post/8apI8cSi4

Zawiadomienie o śmierci osoby o tym samym nazwisku, adresie i wieku co pielęgniarka Tiffany, w tym krewnych, którzy są zgodni z jej kontem na Facebooku. Akt zgonu został znaleziony na stronie internetowej o nazwie SearchQuarry.com healthimpactnews.com/…the-covid-vaccine-still-alive/

wprawo.pl/…rowadzi-dochodzenie-w-sprawie/
nczas.com/…-po-zaszczepieniu-na-covid-19/

FDA ujawnia dokumenty; oficjalnie szczepionka Pfizer już zabiła 2 osoby