Clicks861

Są tylko trzy sposoby na ochronę siebie przed złym duchem.

25.09.2012, 12:50 - Są tylko trzy sposoby na ochronę siebie przed złym duchem.

Moja szczerze umiłowana córko, nigdy nie możesz popaść w beztroskę i odczuwać, że kiedy ta praca wydaje się iść dobrze, to choćby przez moment uniknie ona nękania przez złego ducha.

Jest on wściekły. Dobiera się do każdego zadania, które podejmujesz, stwarza problemy i przeszkody, co wywołuje u ciebie sfrustrowanie i bezradność.

Tak wielu ludzi jest ślepych na plagi, które zsyła on na ludzkość. Ponieważ nie mogą go zobaczyć, nie wierzą, że istnieje. Ci, którzy otwierają drogę do niego przez grzech i wpuszczają go do swych dusz, nie będą w stanie uwolnić się od straszliwego bólu i rozgoryczenia jakie wprowadzi on do ich życia.

Są tylko trzy sposoby na ochronę siebie przed złym duchem.

Pierwszy to Sakrament Spowiedzi, który oczyszcza twoją duszę, jeśli naprawdę żałujesz. Ci, którzy nie są katolikami, proszę niech przyjmą Dar Odpustu Zupełnego w Modlitwie Krucjaty (24) danej światu w tej Misji.

Drugim sposobem są codzienne oddawanie się Mojej Matce, która otrzymała moc zmiażdżenia szatana. Jej Święty Różaniec jest ważną tarczą, która osłoni was i wasze rodziny przed jego klątwą.

(Trzecim)Ostatnim jest Stan Łaski, który możesz osiągnąć poprzez regularne łączenie się ze Mną poprzez przyjmowanie Mnie w Świętej Eucharystii.

Tak wielu ludzi, którzy chcą uciec ze szponów szatana, a którzy w swoich sercach wiedzą, że zostali wciągnięci w wir zła, muszą zwrócić się do Mnie i prosić Mnie, aby pomógł im tą szczególną Modlitwą Krucjaty (78) Wybaw mnie od złego.

Jezu, chroń mnie od mocy szatana.
Zabierz mnie do swojego Serca teraz, kiedy uwalniam się ze wszystkich moich przywiązań do niego i jego nikczemnych dróg.
Oddaję moją wolę i przychodzę do Ciebie na kolanach z pokornym i skruszonym sercem.
Składam moje życie w Twoje Święte Ręce.
Wybaw mnie od złego. Uwolnij mnie i weź mnie do Twojej bezpiecznej przystani schronienia teraz i zawsze.
Amen.

Wasz Jezus