csk.news
21.3K

Viganò: František Používá Covid-19 "K Ponížení Boha"

Stejně jako na Velikonoce, František opět používá Covid-19 ke zrušení Vánoc a uctívání Neposkvrněného na náměstí Piazza di Spagna 8. prosince, píše arcibiskup Viganò ve svém prohlášení 7. prosince.

Pro něj, "takzvaná 'církev' Bergoglia" uzavírá kostely a neprávem si nárokuje právo popírat Bohu veřejné bohoslužby a zbavuje věřící svátostí "skrze ubohé spolčení s civilní mocí."

Tudíž - Viganò věří - Bergoglio Církev "ponižuje Nejsvětější Trojici" tím, že je snižuje na úroveň idolů a démonů s pomocí svatokrádežských rituálů neo-pohanského náboženství. Tím vytrhne korunu a žezlo pryč od Krista Krále "ve jménu Zednářského Globalismu.”

Viganò si všímá, že když František mluví, katolíci jsou často skandalizováni a dezorientováni, "protože jeho slova jsou pravým opakem toho co očekávají že uslyší od Kristova Vikáře."

František požaduje poslušnost "vůči své vlastní autoritě," poznamenává Viganò, zatímco ji používá ke zničení papežství a Církve, "což je bez výjimky, v rozporu se všemi jeho předchůdci.”

Obrázok: Carlo Maria Viganò, #newsCmviwrrubj
ľubica
F. je ten, ktorý pomáha odstraňovat Eucharistiu z cesty pred nástupcom antikrista / pod zámienkou tzv.ochrany zdravia /
Bože dobrý, spas jeho dušu, M. Božia vypros mu slzy pokánia