03:28
Velmi výživný příspěvek, srdečně ❤️ si osobně vážím zpravodajství VOLNYBLOG.CZ, že otevřeně tam prohlašují, že Roman Prymula je zločinec 😷a další aktuální fakta okolo. Reportáž z 25.4.2022 More
Velmi výživný příspěvek, srdečně ❤️ si osobně vážím zpravodajství VOLNYBLOG.CZ, že otevřeně tam prohlašují, že Roman Prymula je zločinec 😷a další aktuální fakta okolo. Reportáž z 25.4.2022
🚩Covid mediálně zemřel, přestože je podle iDNES na čtyřnásobné hodnotě v porovnání s měsíci kdy u nás (ne)platila policí mnohdy brutálně vynucovaná protiústavní vládní "nařízení".
🚩 V ČR se rozjíždí kvůli masové migraci nikým nekontrolovaných bacilonosičů z východu epidemie tuberkulózy, která bude brzy následována epidemií HIV a z něj i AIDS, které tady budou šířit prostituté a prostitutky, které již dnes pašují Zelenským těžce ozbrojené ukrajinské gangy k nám do ČR maskované jako "uprchlíky.
🚩 Zdroj: wikipedia: Epidemie HIV/AIDS na Ukrajině je jednou z nejrychleji rostoucích epidemií na světě. Ukrajina má jednu z nejvyšších měr nárůstu případů HIV/AIDS ve východní Evropě a NEJVYŠŠÍ prevalenci HIV mimo Afriku.
Zdroj komplet videa zde: 🚩Osvobozování Ukrajiny, okupované od roku 2014 neonacisty kyjevského režimu, úspěšně pokračuje.
forthetruth333
očakavaná Revolucia bude Realitou,,,,,
Hanka Kraská
Francie: Sílí podezření, že volby byly ve stejném stylu jako v USA (video) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Kam se ztratilo více než milion hlasů pro Marine le Penovou? (video) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Kam se ztratilo více než milion hlasů pro Marine le Penovou? (video)
25 dubna, 2022

Jak se dalo předpokládat, tak postupně se objevují další nesrovnalosti stran …More
Francie: Sílí podezření, že volby byly ve stejném stylu jako v USA (video) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Kam se ztratilo více než milion hlasů pro Marine le Penovou? (video) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Kam se ztratilo více než milion hlasů pro Marine le Penovou? (video)
25 dubna, 2022

Jak se dalo předpokládat, tak postupně se objevují další nesrovnalosti stran prezidentských voleb ve Francii, které nápadně zavání podobnými manipulacemi jako tomu bylo v USA. Nyní se zjistilo, že podivným způsobem zmizelo nejméně 1,1 milionu hlasů pro Marine le Penovou…
V nedělním druhém kole voleb podle posledních volebních výsledků Emmanuel Macron zvítězil nad svou vyzyvatelkou Marine Le Penovou. Nyní se však ozývají hlasy, které se ptají, zda se nemohlo jednat o volební podvody jako v roce 2017?
Včera v neděli kolem 21:10 (2:50:50 v připojeném videu níže se záznamem volebního vysílání France TV, které začalo v 18:21 a skončilo ve 22:54), byl stav sčítání následující:
Marine Le Pen 14,432,396 hlasů
Emmanuel Macron 14,214,825 hlasů
část dokonce mainstreamem potvrzených hlasů pro Marine le Pen se záhadně „ztratilo“
Podle moderátora to byl současný stav hlasů, které byly skutečně sečteny a hlášeny, podle francouzského ministerstva vnitra.
Moderátor poukázal na to, že tato čísla berou v úvahu pouze do té doby sečtené volební místnosti, které se obvykle nacházejí v menších obcích, kde je Le Pen oblíbenější než ve velkých městech. Proto (v té době aktuální) stav sčítání ještě neumožňuje vyvodit závěry o konečném výsledku.
Oficiální konečný výsledek však byl:
Marine Le Pen 13,297,760 hlasů
Emmanuel Macron 18,779,641 hlasů

Takže mezi 9:10 a oznámením oficiálního konečného výsledku ztratila Marine Le Penová více než 1,1 milionu hlasů, které pro ni již byly předtím sečteny!! A co víc, vlastně by už ani nemohla dostat žádné další hlasy!!

Podobné „nesrovnalosti“ byly i v posledních francouzských prezidentských volbách v roce 2017. Ve druhém kole voleb v té době – také mezi Macronem a Le Penovou – údajně odevzdalo neplatné hlasy 4,07 milionu Francouzů. Pikantní byly zprávy, že hlasovací lístky se jménem Marine Le Pen již byly doručeny poškozené (= neplatné). To se stalo v různých regionech Francie. Lístky byly roztrhané nebo měly uříznuté rohy. A vždy to byly hlasovací lístky pro národně konzervativní kandidátku.
Marieta Ria
Veď USA je svetlý vzor... preto asi ponechali aj tzv. pozitívnych na covid, aby bola možná miliónová manipulácia... no kto vie, čoho sa dočkáme my so zákonom, ktorý môže obmedziť účasť pozitívnych a tých, s ktorými boli v kontakte... poprípade im umožní len určitý typ hlasovania... ktorí je voľne manipulovateľný (elektronicky, či pošta...)