CUDOWNY MEDALIK
Mnie też chcieli w Banku przymusić do założenia ,,maseczki'', ale się nie dałam. Wezwałam kierownika i zostałam obsłużona. Wszyscy pracownicy banku dostali ode mnie Różańce, Medaliki i różne katolickie czasopisma. Znają mnie i obchodzą się ze mną jak z WIP-em. Pewnej asystentce w banku jak wręczałam Różaniec, mało się nie popłakała z radości. Wyznała mi, że rano szukała w domu Różańca i nie …More
Mnie też chcieli w Banku przymusić do założenia ,,maseczki'', ale się nie dałam. Wezwałam kierownika i zostałam obsłużona. Wszyscy pracownicy banku dostali ode mnie Różańce, Medaliki i różne katolickie czasopisma. Znają mnie i obchodzą się ze mną jak z WIP-em. Pewnej asystentce w banku jak wręczałam Różaniec, mało się nie popłakała z radości. Wyznała mi, że rano szukała w domu Różańca i nie mogła znaleźć no i takim sposobem Pan Bóg mnie do niej podesłał.

Nie możemy im ustępować, a jak nic nie pomaga to odmówić trzy Ave Maryja i obsłużą.
Wictor Alvarez
Niektóre zachowanie nagrywającego jest po prostu chamskie.
Jan Zbigniew wojan
Grzecznie już było i nic nie dało ! Nadstaw drugi policzek, a oni znowu zrobią co zechcą !
Wictor Alvarez
Proszę Pana, pytanie z wibratorem było beznadziejne.
Jan Zbigniew wojan
To dzięki poprawności politycznej i podobnym mamy jak mamy, bo rządzą chamy i spodziewają się, abyśmy wszystko przyjmowali z uśmiechem cokolwiek wymyślą ! Pozdrawiam !