Clicks18
lt.news

Gėjų tinklo narys? Juozapas Tobinas tapo kardinolu Makariko dėka

Prieš dvejus metus Roko Palmas rašė, kad gėjų propaguotojas kardinolas Juozapas Tobinas iš Niuarko dėl savo sėkmingos karjeros turėtų dėkoti kardinolui Teodorui Makarikui.

Liepos 27-ąją Palmas socialinėje žiniasklaidoje Twitter atskleidė, kad šiuo metu jis yra tiesiog puldinėjamas Tobino gynėjų ir draugų, kurie mano, kad už seniai rašytą istoriją Makarikas dabar kaltinamas homoseksualiais išnaudojimais.

Palmo išdėstė, jog Makarikas 2016-ųjų rugsėjį išsiuntė laišką Popiežiui Pranciškui siekdamas Tobino paskyrimo į Niuarką. Ši informacija buvo nutekinta iš dviejų ir tiesiogiai susijusių šaltinių.

Prieš Makariko laišką Tobino vardas ir pavardė nebuvo įvardyta galimų kandidatų sąraše. Palmo pridūrė, jog Pranciškus paskyrė Tobiną vos tik gavus Makariko laišką 2016-ųjų lapkritį. Tą patį mėnesį Tobinas tapo kardinolu.

Pranciškus turi ganėtinai liūdną valdymo istoriją, kai dėl reguliarių kandidatūros procesų visa sistema yra nuolatos apeinama, kad būtų paaukštinami visi liberalūs gėjų propaguotojai ir aktyvistai - popo draugužiai.

Paveiksliukas: Joseph Tobin, © wikicommons, CC BY-SA, #newsNmmygdvhgq