Clicks1.8K
m.rekinek
1

THE LANCET - SZWEDZKIE BADANIA - 20% WIĘKSZA ŚMIERTELNOŚĆ PO 2 SZCZEPIENIU NA COVID

Według 34-stronicowej publikacji na temat skuteczności szczepionki opublikowanej w The Lancet, 3939 z 4,03 miliona Szwedów, którzy otrzymali drugą dawkę szczepionki przeciw COVID, zmarło w czasie krótszym niż dwa tygodnie.

Według danych z dużego szwedzkiego badania ludzie nadal umierają kilka tygodni po drugiej dawce szczepionki COVID w tempie, które jest o 20% lub więcej powyżej normy.

Liczby są zawarte w gotowym do druku papierze na temat skuteczności szczepionki wydanej w zeszłym miesiącu. Głównym odkryciem badania było to, że ochrona przed COVID, w tym ciężkimi przypadkami, zmniejszyła się po sześciu miesiącach.

Naukowcy nie przyjrzeli się konkretnie zgonom, które od lata wzrosły w wielu krajach o silnie zaszczepionych populacjach.

Ale na stronie 32 34-stronicowego raportu wykres pokazuje, że 3939 z 4,03 miliona Szwedów, którzy otrzymali drugą dawkę, zmarło niecałe dwa tygodnie później.

Preprint Lancet

W okresie jednego roku ta śmiertelność odpowiadałaby rocznej śmiertelności około 2,5% – 1 na 40 osób – prawie trzykrotnie większej niż ogólna średnia szwedzka. W typowym roku umrze około 1 na 115 Szwedów.

Przy tej ogromnej różnicy nie jest oczywiście brany pod uwagę ważny czynnik zakłócający: młodsze osoby, które mają znacznie mniejsze ryzyko śmierci, były szczepione rzadziej.

Jednak Szwecja dostarcza również szczegółowych danych na temat całkowitej liczby zgonów w kraju, co pozwala na przybliżone porównanie stanu wyjściowego.

Dane te pokazują, że w latach 2015-2019, od 1 kwietnia do początku sierpnia, czyli w okresie, w którym prawie wszyscy z 4 milionów Szwedów biorących udział w badaniu otrzymali drugą dawkę, umierało średnio około 1650 Szwedów tygodniowo. W tych latach śmiertelność prawie się nie wahała.

Innymi słowy, wiosną i latem w Szwecji co dwa tygodnie dochodzi do około 3300 zgonów – i to nie tylko wśród zaszczepionych, ale wśród wszystkich 10,6 miliona ludzi.

Przyjmijmy więc niezwykle konserwatywne założenie, które zdecydowanie przemawia na korzyść szczepionek. (Następne kilka akapitów jest trochę skomplikowanych, ale mam nadzieję, że warto poświęcić czas na ich przeczytanie i przemyślenie).

Załóżmy, że grupa zaszczepiona jest o wiele starsza i niezdrowa niż grupa nieszczepiona, że każdy zgon w Szwecji można przypisać im, niezależnie od tego, czy byli zaszczepieni, czy nie. Innymi słowy, załóżmy, że nawet gdyby szczepionki nie istniały, wszyscy ludzie w Szwecji, którzy zginęli, należeliby do tej grupy 4,03 miliona osób obserwowanej przez naukowców – podczas gdy żaden inny człowiek nie umarłby.

W tym przypadku te 4,03 mln ludzi „powinny” mieć około 3300 zgonów co dwa tygodnie. WIĘCEJ NIE MOŻESZ MIEĆ - bo cała Szwecja już nie ma.

Ale szczepionki tam są. Otrzymały go te 4,03 mln osób. A w ciągu dwóch tygodni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki, według naukowców, było 3939 zgonów zamiast około 3300.

A 3939 zgonów to około 20% więcej zgonów, niż powinno mieć miejsce w ciągu tych dwóch tygodni po szczepieniu. Ponownie, liczba 20% jest niedoszacowaniem, ponieważ w rzeczywistości niektóre zgony wystąpią również wśród 6,6 miliona nieszczepionych osób, więc rzeczywista liczba wyjściowa dla grupy zaszczepionej to nie 3300 zgonów, ale nieco mniej.

Niestety, naukowcy nie podali szczegółowych informacji na temat zgonów, co uniemożliwia stwierdzenie, czy był to nieproporcjonalnie wysoki poziom chorób układu krążenia.

Nie można również ustalić, czy dana szczepionka spowodowała nieproporcjonalnie dużą liczbę zgonów. (W Szwecji stosowano głównie szczepionkę mRNA firmy Pfizer, część szczepionki DNA/AAV firmy AstraZeneca, która nie jest dostępna w USA oraz niewielką ilość szczepionki mRNA firmy Moderna).

Jest oczywiście możliwe, że dodatkowe zgony były spowodowane przez przypadek.

Albo że garstka starszych Szwedów, którzy zostali zaszczepieni w lutym i marcu, miała nieproporcjonalnie wysoki odsetek zgonów po szczepieniu. (Ponieważ szwedzkie wskaźniki zgonów na tydzień są wyższe zimą, duża liczba zgonów po szczepieniu w tych miesiącach zmniejszyłaby nieco siłę sygnału, mimo że nadal by tam występował).

Ale poza tymi zastrzeżeniami, szwedzkie liczby oferują bardzo duży zestaw rzeczywistych danych, który najwyraźniej pokazuje znaczny wzrost śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny bezpośrednio po szczepieniu COVID.

Stanowią one kolejny dowód na coraz bardziej niepokojący obraz – obok przypadków i niepotwierdzonych raportów, znanego związku z zapaleniem serca u młodych mężczyzn, zaktualizowane dane z badań klinicznych firmy Pfizer wykazujące brak równowagi liczbowej w liczbie zgonów u osób zaszczepionych, a co najważniejsze, ogólny wzrost wszystkich -powodują śmiertelność w wielu krajach.

Wszystkie te znaki ostrzegawcze dotyczą szczepionek, które – jeśli dane ze Szwecji są prawidłowe – mogą faktycznie zwiększyć ryzyko zakażenia COVID po około ośmiu miesiącach.

Tak, WZROST.

Widzisz, jak czarna linia na górnym wykresie spada poniżej zera? Oznacza to negatywną skuteczność, co oznacza, że osoby zaszczepione mają większe ryzyko zakażenia niż osoby nieszczepione.

Jak pokazuje drugi wykres, skuteczność przeciwko ciężkim infekcjom COVID również zmierza do zera.

Jednak administracja i rządy Bidena i w całej Europie nadal próbują zmusić więcej osób do przyjmowania tych szczepionek.

Dlaczego właściwie?

childrenshealthdefense.org/…efender/alex-berenson-covid-vaccine-swedish-study/

Dane EMA: 1 163 356 przypadków skutków ubocznych i 30 551 zgonów po szczepieniach Covid

W europejskiej bazie danych dotyczących podejrzewanych skutków ubocznych ( EudraVigilance ) do 13 listopada zarejestrowano 30 551 zgonów i 1 163 356 przypadków skutków ubocznych po szczepieniach koronowych.

Baza danych utworzona przez Europejską Agencję Leków (EMA) zawiera dane dotyczące podejrzewanych działań niepożądanych produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG).

Za pośrednictwem witryny EudraVigilance:
Firmy farmaceutyczne posiadające pozwolenie na dopuszczenie leku do obrotu, a także krajowe organy ds. leków w EOG są prawnie zobowiązane do zgłaszania podejrzewanych działań niepożądanych do EudraVigilance. Obejmuje to raporty od pracowników służby zdrowia i pacjentów. Niepoważne skutki uboczne występujące poza EOG są wykluczone.
Raport internetowy nie zawiera żadnych raportów badawczych (np. z badań klinicznych lub badań nieinterwencyjnych) ani innych rodzajów raportów (tj. tylko raporty spontaniczne).
Skutek uboczny jest klasyfikowany jako „Poważny”, jeżeli (i) prowadzi do śmierci, (ii) zagraża życiu, (iii) powoduje hospitalizację lub przedłużenie dotychczasowego pobytu w szpitalu, (iv) trwałe lub znaczne kalectwo/niepełnosprawność (w opinii sprawozdawcy) powoduje, (v) stanowi wrodzoną anomalię/wadę rozwojową lub (vi) prowadzi do innych ważnych medycznie schorzeń.

Spośród 30 551 zgonów 14 303 pochodziło ze szczepionki Pfizer, 8385 ze szczepionki Moderna, 1793 ze szczepionki Janssen i 6070 ze szczepionki AstraZeneca.

Do EMA z Holandii zgłoszono 166 346 przypadków skutków ubocznych. Niderlandy z Niemcami są niemal wszędzie liderami:

Liczba zgłoszonych zdarzeń niepożądanych po szczepieniu Moderna (www.adrreports.eu)

Liczba zgłoszonych zdarzeń niepożądanych po szczepieniu firmy Pfizer (www.adrreports.eu)

Liczba zgłoszonych zdarzeń niepożądanych po szczepieniu Janssena (www.adrreports.eu)

Liczba zgłoszonych zdarzeń niepożądanych po szczepieniu firmy AstraZeneca (www.adrreports.eu)

thegatewaypundit.com/…-reactions-30551-fatalities-covid-19-vaccinations/

Wielka Brytania: Rosnąca liczba ofiar śmiertelnych, ale nie z powodu Covid

9300 osób zmarło w ciągu ostatnich czterech miesięcy, więcej niż w przeszłości z przyczyn niezwiązanych z Covid

Jeden z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie raka stwierdził, że brytyjska polityka wykluczenia nadal wpływa na nadmierną śmiertelność, nazywając to „krajowym skandalem”.

Jak donosi Telegraph, 9300 osób więcej niż zwykle zmarło w ciągu ostatnich czterech miesięcy z przyczyn innych niż wirusy.

Najnowsze dane z Urzędu Statystyk Narodowych pokazują, że Anglia i Walia odnotowały w ciągu ostatnich 18 tygodni o 20 823 więcej zgonów niż średnia z pięciu lat. Wirusowi przypisano tylko 11 531 zgonów.

Ten wzrost skłonił ekspertów, takich jak profesor Carl Heneghan, dyrektor Centrum Medycyny Opartej na Dowodach na Uniwersytecie Oksfordzkim, do podjęcia pilnego śledztwa.

Pilnie musimy zrozumieć, co się dzieje, i zbadać przyczyny, aby określić środki, które mogą zapobiec dalszym niepotrzebnym zgonom, powiedział w gazecie.

Liczba ofiar śmiertelnych prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących tygodniach.

Konsultant onkolog i profesor medycyny w Buckingham University Medical School, profesor Karol Sikora jest czołowym światowym ekspertem onkologicznym.

Wygląda na to, że śmiertelność rośnie z powodu zaległości i braku dostępu do opieki zdrowotnej, powiedział Epoch Times
„To narodowy skandal”.

Sikora zasłynęła z tego, że twierdzi, że środki blokujące będą miały wpływ znacznie wykraczający poza wirusa.

Będzie nadmiar raka, ale to nie nastąpi w najbliższym czasie, powiedział.

Liczba zgonów wzrasta i spada zimą oraz z powodu infekcji klatki piersiowej, nie tylko z powodu COVID, ale także z powodu grypy i przeziębienia. Ale każdego dnia, zarówno zimą, jak i latem, tysiące ludzi w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy dowiaduje się, że ma raka. Sikora wypowiadała się na temat pacjentów z rakiem, którzy zostali poważnie poszkodowani przez politykę zamknięcia.

Sikora wskazała na czynniki uniemożliwiające ludziom korzystanie z usług.

Pierwszym był wpływ psychologii prania mózgu, szczególnie poprzez rządową kampanię reklamową „Zostań w domu. Chroń NHS. Ratuj życie.

Inne fakty to brak osobistych wizyt i diagnoz, z których wszystkie przyczyniły się do opóźnienia diagnozy raka.

Wszystkie trzy prawie na pewno spowodowały wzrost liczby zgonów innych niż COVID. Niektóre z nich, takie jak opóźnienia w leczeniu raka, leczeniu serca i operacjach zawału serca, doprowadzą do nadmiernej liczby zgonów. To jest powód zwiększonej śmiertelności, powiedział.

Sikora dodał, że wierzy, iż sytuacja się pogorszy i skrytykował brak możliwości opieki zdrowotnej NHS.

Statystyki pokazują również, że liczba zgonów w domach prywatnych jest o 40,9 proc. wyższa od średniej pięcioletniej.

Wzrosła liczba osób umierających w domu, co jest dziwne. To wtórny efekt COVID i wtórny efekt zmian, że ludzie nie chcą uzyskać pomocy medycznej, a system nie jest w stanie ich leczyć – podsumował.

Analityk i krytyk danych dotyczących stanu zdrowia Lockdowns, Ivor Cummins, powiedział The Epoch Times, że wiedział już w 2020 roku, „że polityka blokowania / maskowania przyniesie odwrotny skutek, i powiedziałem to publicznie w niezliczonych wywiadach”.

Cummings dodał, że argumentował, iż „zamknięcia okazały się bardzo nieskuteczne w praktyce i co najwyżej opóźniły stosunkowo niewiele (głównie starych / słabych) zgonów”.

Patrząc na najnowsze dane, przewidział, że blokady z czasem doprowadzą do dużej liczby przedwczesnych zgonów, wśród osób na ogół znacznie młodszych niż średnia wieku ofiar COVID-19.

zerohedge.com/…ise-uk-non-covid-deaths-set-continue-cancer-expert
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)