Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktorí vybudovali „ Tretiu ríšu“

Naozaj veríte tomu, že Druhú svetovú vojnu a smrť 60 miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil akýsi psychopat Hitler?

Tak to si radšej sadnite, než budete čítať ďalej.

Na stavbu Osvienčimu nemecká Deutsche bank a Banka pre medzinárodné vysporiadanie vo Švajčiarsku poskytli úver 1 miliardu ríšskych mariek. Sedem kilometrov od hlavného vyhladzovacieho tábora „Osvienčim 2 – Březinka“ vznikol priemyselný areál s rozlohou 24 km2, na ktorom sa nachádzala vtedy najväčšia chemička sveta, ktorá patrila pod kartel IG Farben. V tomto areáli umierali každý mesiac desaťtisíce moderných otrokov z celej Európy.

V súčasnosti občas len niektorí historici a učebnice skromne spomínajú, že kúsok od Osvienčimu mala pobočku „firma“ IG Farben, akoby išlo o prímestský pivovar. Táto „firma“ pritom už k roku 1938 zahŕňala 880 medzinárodných korporácií (500 nemecko-francúzskych a 380 anglo-amerických) ovládajúcich trhy s petrochémiou a farmáciou, plus desiatky bánk, ktoré mali v chemicko-farmaceutickom karteli a nacistickej mašinérii investície.

V USA vznikla oficiálna pobočka kartelu s názvom American IG a všetky fúzie spoločností prebiehali v dolároch (nie markách!). Odporúčam tým, čo sa o túto problematiku zaujímajú viac, knihu „Hell´s cartel“ (Pekelný kartel) od D. Jeffreysa.

Tí najviac skompromitovaní členovia predstavenstva a dozornej rady IG Farben boli v povojnových procesoch s nacistickými zločincami odsúdení na mnohoročné tresty. Po odpykaní trestov (často značne skrátených) však opäť zasadli v predstavenstvách a dozorných radách koncernov, ktoré vznikli reštrukturalizáciou pôvodnej IG Farben.

V trezoroch IG sa po vojne našli starostlivo pripravené plány v zložkách „Reorganizácia Rakúskeho chemického priemyslu“ či „Plány hospodárskeho celku Bordeaux – Baku“ alebo „Plánovanie Ruského priemyslu pod nemeckým vedením“.

Oficiálne dokumenty Norimberského tribunálu aj Amerického kongresu jednoznačne dokazujú, že 2. svetová vojna bola z logistického a technologického hľadiska nielen pripravovaná, ale predovšetkým umožnená kartelmi a najmä IG Farben.

Obžaloba v Norimbergu nakoniec preukázala, že bez účasti korporácií IG Farben by k Druhej svetovej vojne nemohlo dôjsť! Len v roku 1943 napríklad dodal kartel nacistickej mašinérii 100% syntetického kaučuku, metanolu, mazacích olejov, 95% niklu a jedovatých plynov, 90% plastov, 84% výbušnín, 70% pušného prachu a 46% leteckého benzínu.Nábor kľúčových aktérov pre vznik Európskeho hospodárskeho spoločenstva (budúca EÚ) prebiehal v liahňach technokratov, ktorí už mali plány pre povojnové usporiadanie Európy.
Najznámejší z nich bol Walter Hallstein, prvý prezident Európskej komisie. Tento bývalý vysoko postavený nacista a člen zväzu „ochrancov (nacistického) práva“ sa podieľal na sformovaní a podpise tzv. Rímskej zmluvy, ktorej logickým vyvrcholením je Lisabonská zmluva z roku 2009. Základné kamene, na ktorých pochybné a nedemokratické štruktúry EÚ dodnes fungujú, dielom ďalšieho nacistami – Fritza Ter Meera, vojnového zločinca odsúdeného v Norimbergu a člena vedenia IG Farben, ktorý spolu s Carlom Wursterom (ďalším nacistom a vysokým funkcionárom IG) celé desaťročia, ako vplyvní lobisti a „špičkoví odborníci“ pracovali v SRN na projekte. Detailnejšie pôdorysy tejto spolupráce nacistov na „novej Európe“ nájdete v práci nemeckého doktora Matthiasa Ratha „Nacistické korene bruselskej EÚ“. Kľúčovú infraštruktúru EÚ tvorí 50 000 byrokratov, proti ktorým je pár stoviek tzv. europoslancov (ešte fragmentovaných podľa krajín a politického spektra) deťmi na ihrisku .A to tu nespomínam ďalších členov kartelu – Du Pont, Schell, Texaco, Standard Oil, … alebo nacistických mecenášov Bank of England, Chase Manhattan, Bank of New York a mnohé ďalšie.

Odpoveď na otázku, prečo ste vlastne ešte mnohí nikdy nepočuli o týchto skutočnostiach, je jednoduchá: po roku 1945 kartely investovali stovky miliárd dolárov do dezinformačnej kampane, ktorej prvoradým cieľom bolo prepísať Európske a svetové dejiny a tým zahladiť stopy svojej hroznej minulosti. Táto kampaň zastierajúca korporačný pôvod oboch svetových vojen bola podmienkou tretieho pokusu o dobytie Európy, ktorého sme teraz svedkami. Tentoraz politicko-ekonomickými mechanizmami a pod vlajkou bruselskej EÚ, ale tými istými vplyvnými skupinami a zámermi.


Daniel N., tadesco.org
U.S.C.A.E.
nejak tam chýba Altiero Spinelli ultrakomouš ono EU je mixovaný chliev a inak v pojme nacizmus je SOCIALIZMUS dokonca sa už viac menej otvorene riadia leninovou tézou demokratického centralizmu
spinelli má dokonca pomenované jedno krídlo budovy v štrasburguMore
nejak tam chýba Altiero Spinelli ultrakomouš ono EU je mixovaný chliev a inak v pojme nacizmus je SOCIALIZMUS dokonca sa už viac menej otvorene riadia leninovou tézou demokratického centralizmu

spinelli má dokonca pomenované jedno krídlo budovy v štrasburgu
U.S.C.A.E.
spôsob riadenia je skôr nacistický ale presadzované myšlienky komunistické ono to nie je v takej opozícii ako by sa zdalo všetko to vychádza z "liberté, egalíté, fraternité" podvodu proti Bohu včítane liberalizmu ono je to výkrik Non serviam! pod rôznymi škraboškami
... ... PROKOP
Současné americké rozbití německých baltických plynovodů je snad poslední rána na zničení Německa, které si z udělalo z evropské unie dojn ou krávu svého hospodářského zázraku. Němci už ruší řadu podniků, včetně VW a Škodovky, a stěhují je za oceán, jenže k smutku Američanů, míří do Mexika a Venezuely.
didimos
Ano, Německo funguje na základě Kancléřského dodatku""musí se klanět USA, odvádět rentu""nechat se vydírat dolarem, predikovat tajné informace službám CIA, hlásnou službu"""nechat v USA asi 3000 tun zlata, které už ale asi ani v USA není...atd. ALE!!!! To samé co se dějěw jim, uplat´ˇnují taky oni vůči národům Evropy. Ve stejné míře, jsou u každé války, revoluce, dodávky zbraní do …More
Ano, Německo funguje na základě Kancléřského dodatku""musí se klanět USA, odvádět rentu""nechat se vydírat dolarem, predikovat tajné informace službám CIA, hlásnou službu"""nechat v USA asi 3000 tun zlata, které už ale asi ani v USA není...atd. ALE!!!! To samé co se dějěw jim, uplat´ˇnují taky oni vůči národům Evropy. Ve stejné míře, jsou u každé války, revoluce, dodávky zbraní do horkých regionů, prsty v Jugosl. válce, a v Kosovu...stále je to ten jejich revanšismus, nějakou dobu skrytý pod pláštěm demokracie!!! Vždycky budou podporovat rozvraty a problémy, protože v těchto podmínkách se národům nejlépe vládne...Tento čas začíná být asi časem čekání na Velkého vůdce, Němci se vzbouří až jim padne průmysl...potom uvidíme že je to pravda!!! Ve Francii a Itálii budou velké revoluce...Totiž mentální archetypy národů a oblastí se nezmění za 50 let, nebo kvůli tomu že prohráli válku a ted se naoko kajou""To jsou tisícileté záležitosti...jsem si jistý, že dojde k tomu že budeme opět brečet u Ruských dveří, aby nám proti Němcům pomohli. Takže pro čistotu svědomí každého doporučuju se kontrolovat, co proti Rusku řekneme a uděláme už teď...Té válce na UKR nemůžeme přece rozumět!!! Vždyt se ani nemůžeme popravdě dozvědět co se děje na našem Václaváku, a my chceme soudit, kdo koho napadl, kdo je agresor a říše zla?? Vypněte televizi !!!!!!!!!!!
... ... PROKOP
Čechům nepomůže ani politický převrat, protože už nemohou zpátky. ČR nemá smlouvu s Ruskem na plyn a ropu, a Rusko ji neuzavře s ČR. Jediná možnost, že by se ČR po převratu připojilo k SR, a SR jistě nepřipustí obnovu ČSR, leda s velkým ponížením čechů, že by vzniklo třeba Slovensko s českým přívažkem.
Lubomíra Batová
Dr. Matthias Rath: Rakovina - Koniec jednej choroby ľudstva (SK titulky)
Dr. Matthias Rath: Rakovina - Koniec jednej choroby ľudstva (SK titulky)